Šta je novo?

Računar se restartuje

prtibeegee

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2018
Poruke
3
Poena
51
Imam problem imam nov komp star ni godinu dana, sta mi se desava u zadnja 3-4 dana kad udjem u neku igricu on se odjednom restartuje i kad se restarta posle normalno igram igrice i tako to, e al to se desava recimo samo kada navece ugasim komp i ujutro se probudim i cim upalim igricu restartuje se dok na google chrom dok boravim nista se ne desava, ako zna dali ce pomoci obaranje sistema, usput update sam bios al nista
 
Bilo bi dobro da pozajmis od nekoga krsteno napajanje pa probas sa njim. Imao sam slican problem (samo meni se cesce restartovao) pre x godina, kupio Corsair 520W i vise nikad nisam imao takav problem.
 
Imao sam slican problem, problem je bio u Harddisku, sa napajanjem je bilo sve u redu. A opet mozda je problem i do sistema, da li imas original Win i jel si proverio da nemas viruse? :)
 
Poslednja izmena:
Мени се рестартовао због харда, али ја сам знао да ми је иглица искривљена на њему зато што је имао пар потреса и од тада се рестартовао уз благо пиштање (тачно чујеш хард како се чује секунд пре гашења СССЦЦССЦС) и рестарт крене. То је једно а друго кад сам навукао вирус на Кроми и никако нисам могао да га излечим па сам га обрисао и користим мозилу. Од тад и знам да је сигурно било до Кроме јер се од тад ево год и нешто дана није рестартовао сам
 
Nazad
Vrh Dno