Šta je novo?

Problem - SBB i video nadzor

Boba82

Čuven
Učlanjen(a)
09.08.2002
Poruke
31
Poena
609
Pozdrav svima

Imam problem sa SBB internetom kada na ruter zakacim video nadzor. Imam fiksnu IP adresu, otvoren port, bla bla. Sve radi kako treba sem pomenutog pucanja interneta kada treba restartovati ruter. Jako cesto, tipa, 10x dnevno se to desava. Pokusao sam sa drugim ruterom, tj, zakacio sam drugi ruter sa kog ce da ide net a ovaj sbb sam zakacio kablom na jedan komp i DVR, medjutim, pojavljuje mi se isti problem. Kada "skinem" kamere sa rutera, sve radi normalno.

Jel ima neko slicna iskustva i eventualno resenje ovog problema?
 
Nisi napisao na kom ruteru je uključen DHCP. Probaj da na SBB ruteru isključiš a na tom drugom uključiš DHCP.
 
Meni se sličan problem pojavio na jedno ADSL ruteru na koji je nakačen DVR, dve godine sve radi normalno i od pre neki dan kreće zezanje,
ruter normalno konektovan, odjednom nema protoka, sa ADSL rutera ne prolazi ping ka netu. Port 80 je forvardovan na lokalnu IP adresu
dodeljenu DVR-u (destination NAT). Kad skinem DVR sa javne adrese (izbacim redirekciju u NAT tabeli rutera) sve proradi normalno. Inače,
u pitanju je TP-Link TD-W8901N ADSL ruter. Zanimljivo je da kad krene daunlod strim, ne puca dok ne zavrsi daunlod sesiju, iako nekoj novoj
adresi ne moze da se pristupi. Ima li neko ideju sta moze da bude?
 
Nazad
Vrh Dno