»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Test: Huawei Y6 (2018) (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.808

Postoje brojni korisnici koji žele osnovne mogućnosti današnjih smartfona, ali nisu preterano zainteresovani kakav je kvalitet njihovih posebnih odlika. Recimo, sigurno poznajete osobe iz svog okruženja kojima nije bitno kolika je rezolucija ekrana, koji telefon koriste prevashodno za bazične pozive pa im nije preterano važno kakav je hardver smešten ispod haube, koji fotografišu samo kada baš moraju ili im nešto treba, te se ne pretržu mnogo po pitanju kamere. Naravno, svi znamo mnogo takvih osoba iz svog okruženja, ali oni ne diktiraju trendove.

No, i takvim osobama treba obezbediti adekvatne proizvode, a oni će vremenom pooštravati svoje kriterijume. Stoga mnogi proizvođači imaju svoju tzv. ulaznu seriju telefona, namenjenu upravo ovakvim korisnicima. Kako protok vremena čini svoje, i takvi telefoni se konstantno unapređuju. Pored toga, još jedna važna grupa jesu osobe koje prosto ne mogu da plate puno za telefon, pa im je od izuzetnog značaja da za što manje uloženog novca dobiju što više od svog telefona.

Huawei za gore opisane grupe korisnika ima svoju Y6 seriju, koja je upravo osvežena za tekuću godinu. Koliko može Huawei Y6 ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2018
        Poruka
        125
      3. Moja mašina
      4. Odličan telefon za te pare.

Administrator Avatar korisnika Peca
        Na forumu od
        Jun 2000
        Poruka
        2.065
        2018-ta je godina jeftinih telefona: covek da se sit nabira od 15-30k dinara. Naravno, ne mislim tu na ljude koji traže malo više, govorim o prosečnim korisnicima

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.057
        Evo četiri dana je kod mene...Užas!
        Koči,baguje,treba mu 10 sekundi da otvori aplikaciju,za kameru bar 20 sec...
        Ubačena 2 apdejta i nikakvo poboljšanje...
        Zaobići u širokom krugu!
        Ali zato y7 briše!

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.057
        Kamera je na y6 (2018) bolja nego na xiaomi 5 plus uravo sam uporedio sa prijateljem,u svemu ostalom ga Xiaomi šije:-)

Member Avatar korisnika ivanbass1
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        6.252
      9. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1300X@3.5GHz, LC-CC-120 Push/Pull
        • MoBo: Msi X370 Krait Gaming
        • RAM: Corsair Vengeance LPX 2x8GB@2933MHz CL15
        • VGA: RX 470 Sapphire Nitro+ 4gb
        • MON: LG 23MP68VQ-P 75Hz
        • HDD: Patriot Ignite 240GB, WD Blue 500GB
        • OPT: Izbaceno zbog beskorisnosti
        • Case: MS Falcon 2x Arctic F14, 3x Arctic F12, Chieftec CTG-600-80p
        • SND: Microlab Solo 6C, Hyperx Cloud II
        • LAP: Asus K501LX(5200U, 8GB, SanDisk X400 256GB, 1920x1080p)
        • Ostalo: Redragon Usas K553+Logitech g400s, Sandberg XXXL
      10. SD 425 u telefonu od 135e, dobra fora

Bitno da se ima 18:9 ekran, to sto ce najstrasnije zabadati ako ne odmah, onda veoma brzo, a o softverskoj podrsci da ne pricamo. Jos jedan u nizu failova Huawei-a u low-end/midrange segmentu.

Nema ni fp senzor, svasta..
        Menjao ivanbass1 : 22.07.2018. u 04:04

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.057
        Y6 2018 ili Redmi 6a?

Thanks for sharing post with us becuase this post is very important for me. By the way if you face any problem related to Home Applinece and other electronic product then don't need to worry for this and try Geek Squad Support and they will resolve your problem as soon as posibble. For more information Visit at https://geektechsupport.net/

Montreal International Clinic is one of the trusted and accepted dental and medical clinics in Dubai. We offer a wide range of services that are going to help people of all class and ages. Some of our services are dentistry, dermatology, neuro-spinal, hair transplant and plastic surgery. website:- https://www.montrealintclinic.com/dentistry/

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •