Šta je novo?

Gde kupovati elektroniku u Šangaju?

Villy_Da_Man

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2005
Poruke
2,293
Poena
390
Izvinjavam se ako tema nije u pravom podforumu.

Idem u Šangaj i biću ceo avgust.

Zanima me gde mogu kuoiti jeftinu elektroniku, npr ram memorije itd?

Ako može neki link do online storea bio bih zahvalan.

Google mi nije pomogao.

Hvala
 
Da, ja sam tražio online shop, kao alibabu ili ebay ali sa prodajom na komad.

Hvala :wave:
 
I koliko cesto su komponente fake na bilo koji nacin?
 
Kupuju samo od proverenih prodavaca, koji imaju pozitivne ocene. To se uvek gleda. Cak su mi nesto i objasnjavali, ali nisam siguran da sam skroz skontao: ti predas pare trecem licu (posrednik) i ako je sve ok kod kupovine, trece lice predaje pare prodavcu. U slucaju da nesto ne stima, trece lice ti vraca pare. E sad, sto se tice fake robe, valjda mozes da skontas relativno brzo sta je original, a sta ne i to da reklamiras.
 
@ Censored
Pre par dana sam bio u jednom centru tog tipa, ali daleko manje sredjenom i cistom. Bukvalno nista nisam smeo da kupim jer su me drugari upozorili da neke stvari mogu biti lazne/pokvarene ili su cene previsoke za mene kao stranca. Najvise bi me brinulo kako bih nesto reklamirao... ne pricam kineski, a ne bih da cimam nekog zbog toga.
 
Po meni je razlika u ceni i suvise mala da bi se isplatio rizik da je nesto neispravno + potencijalni problem na granici.
 
Ne zanosite se, brendirana kompjuterska oprema, brendirana garderoba i ostalo je u Kini skuplja nego u Srbiji, a za garanciju gud lak . Jedino ako se kupuje neka tehnika domaćih proizvođača to može biti nešto jeftinije i ima dobrih stvari.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Slazem se. Boravicu jedno vreme u Kini, pa mi za garanciju nije problem.
Nabasao sam na Samsung note 8, ali cu morati duboko da prostudiram i da vidim da li je neka prevara il' sta vec...

https://item.jd.hk/1999071577.html

Cena 484 evra.

Sestra od strica je pazarila isti takav telefon u Dubaiu za oko 400 evra, zato me je oglas zainteresovao, a drugi oglasi nisu mnogo skuplji.

https://search.jd.com/Search?keyword=samsung%20note8&enc=utf-8&qrst=1&rt=1&stop=1&vt=2&bs=1&suggest=1.def.0.V00&wq=samsung%20no&ev=exbrand_%E4%B8%89%E6%98%9F%EF%BC%88SAMSUNG%EF%BC%89%5E&psort=2&click=0
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno