»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Blutut neobican problem kad ukljucen wirales, pomagajte !!!

Member
        Na forumu od
        Nov 2010
        Poruka
        110

Blutut neobican problem kad ukljucen wirales, pomagajte !!!

Ima li iskustva sa blutut slusalicama. Telefon je redmi 4x . Imam problem da kada pustim youtube preko wiralesa, ukljucim normalno blutut slusalice i dok gledam ne kasni nista zvuk ali opada povremeno rezolucija slike. Pustao sam iste te video zapise koje sam gledao preko youtuba posto ih naravno predhodno downlodujem i preko nekih plera pustim i nema nikakvih problema ali kada se gleda direktno , tj kada je ukljucen i wirales za povezivanje pc i telefona i u isto vreme blutut i slusalica opada kvalittet slike. Probao sam jos jedan test, pustio sam da se preko blututa prebacuju podaci na drugi telefon i preko wiralesa pustao youtube , slicna je situacija.... Wirales samostalno odlicno radi, isto mogu reci i za blutut kada je samostalno radi. Telefon osim ovog problema nema drugih nedostataka... Ima li neko slicnih iskustva.

Member Avatar korisnika Running
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        892
      3. Moja mašina
        • SND: Asus Xonar U3
        • LAP: Asus X555
        • TV: LG
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Google Nexus 6
      4. To je normalno. Koriste se Wireless i Bluetooth u istom chipu sa zajednickom antenom. Oba koriste 2.4GHz (interferencija), rjesenje je da koristis 5 GHz Wireless (ako imas dual band router), ako mislis istovremeno korisititi sa najboljim performansama.
        Menjao Running : 16.07.2018. u 01:34

Member
        Na forumu od
        Nov 2010
        Poruka
        110
        Hvala na odgovoru.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente