Šta je novo?

Ati radeon hd 4850 zamena?

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Imam stari komp kome je sva je prilika riknula ova grafika. Posto je konfiguracija stara c2d cpu 4gb ram ddr2 itd. sta biste mi preporucili da uzmem, da nije losije od ovoga a da ima smisla uzimati za stari hw? Ploča je p35-ds3l.
 
Cemu je sluzila graficka, za igre ili za bacanje slike?

Polovna GTX 550Ti, 650(Ti), 750(Ti) ili nova GT 1030.
 
To od 10-ak eura je takav krš da ako vidiš da neko prodaje nešto/grafiku za 10 eura, beži odmah što dalje. Pečeno 3x, obrnuto na stranu, pa još malo zaprženo...

Ovo pričam za kupovinu sa oglasa od čoveka sa kojim se prvi put srećeš, druga stvar su kupovine od poznanika.
 
Pa dobro recite mi nesto konkretno? Po mogucstvu novo. Ako ne onda polovno. Bitno mi je da kartica nije kosija i slabija od ove, sto kapiram nece biti pretesko. I da podrzava direct x 10 sto je minimum requirements za win10. Sa ovom sam imao problema sa drajverima i win10 jer ne podrzava direct x 10.
 
Ovo gore što je ivanbass1 predložio, ako nađeš polovno i u ok stanju, a novo GT730 naprimer.

Kucaj u gugl "Gigabyte GeForce GTX 730 OC (GV-N730D5OC-1GI) grafička kartica 1GB GDDR5 64bit" i prvi rezultat imaš novo sa 3 godine garancije za 7400 dinara.

Inače, situacija je loša za kupovinu novih-jeftinijih kartica jer ništa skoro niko nema na stanju. Većina nudi r7 240 za 10k dinara kad pitaš za jednu stvar i oni je nemaju na stanju.
 
Poslednja izmena:
Imam isti problem pa da ne otvaram novu temu, izgleda mi otišla ista grafička kartica, ili je na izdisaju, šta da radim, mogu li na konfu staviti neku od ovih novijih modela kartica koje ste naveli u temi jer ne znam šta polovno da kupim a da ide uz moju konfiguraciju iz profila. Imam novije napajanje koje je dobro a ponekada igram i igre koje nisu zahtevne npr igram sada Spintires mudrunner ili uopšte igre koje rade na mom procesoru, idem na YouTube itd za to mi treba grafička kartica? Pomaganje predlozima
 
Imas povoljne 370 4gb na kp sajtu.jest da su rudarile al su u garanciji.ako ces da dajes iznose do tipa 9k dinara. Novo ti se nista ne isplati po meni. A ako hoces jeftinijenpored vec prodlozenih mozes i od atija da uzmes 6850 7770 i sl
 
Nazad
Vrh Dno