Šta je novo?

Mob do 400-500€?

owim

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
6,281
Poena
395
Drug zamolio da za njega postujem molbu za savet za izbor telefona, a ovo su uslovi koje je sam napisao. Hvala! :)

===
Telefon, opseg okvirno 400-500€
Ekran minimum 5.5''
Akcenat na kvalitet kamere! (slike i video zapisa)
Optički Stabilizator (poželjno)
Minimum 64GB
===
 
Nov polovan? Ovako na prvu mi huawei mate 10 pro nov pada na pamet...note 8 polovan na drugu, traću i sve ostale ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako hoce nov, neotvoren sa 2 god garancije onda M10p za oko 450e iz oglasa. Note 8 polovan, ne znam jel ima S9 polovan za 500e. Ostalo je bez prave garancije (MiMix 2/2s, mi8 ako se vec pojavio...)
S9+ za te pare tesko da je u besprekornom stanju i sa garancijom
 
Ako hoce nov, neotvoren sa 2 god garancije onda M10p za oko 450e iz oglasa. Note 8 polovan, ne znam jel ima S9 polovan za 500e. Ostalo je bez prave garancije (MiMix 2/2s, mi8 ako se vec pojavio...)
S9+ za te pare tesko da je u besprekornom stanju i sa garancijom
Ooooo, ima ima i te kako, novi za 550 € u foliji.
Mislim na S9, a za sitnih 100 € S9+ sto mislim da apsolutno vredi dati za takvo parce HW, jer je mogu reci iz prve ruke vrhunski.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Covek krenuo od 400e a ti dodje do "sitnih" 650e. Tebi sitno nekom mnogo.
A za s9 ne znam kako se krecu cene pa napisah da ne znam da li ima za te pare...
 
Za 520e op6 možda ? Ako hoće nešto starije a da usteka lovu onda možda pixel XL, vidim kreću se za oko 330e na KP (nema ois ali ima najbolju kameru na tržištu) ?
 
Poslednja izmena:
Covek krenuo od 400e a ti dodje do "sitnih" 650e. Tebi sitno nekom mnogo.
A za s9 ne znam kako se krecu cene pa napisah da ne znam da li ima za te pare...
Da si citao lepo napisao je do 500 a dodatak od 100+ € je neznatan za kvalitet koji trazi, te stoga smatram da je predlog dobar.
To je predlog iz licnog iskustva jer sam i ja trazio isto kad sam birao.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Da si citao lepo napisao je do 500 a dodatak od 100+ € je neznatan za kvalitet koji trazi, te stoga smatram da je predlog dobar.
To je predlog iz licnog iskustva jer sam i ja trazio isto kad sam birao.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk

Covek je krenuo od 400 do maximalno 500e. A ti mu predlazes da da jos 150e (po tebi neznatan dodatak) preko maximalnog budzeta. To je 30% vise
 
Zato sto tih 150€ vredi, a ima i za manje naravno, ovo je cena za "u foliji" a ima i za manje stari par meseci 10/10.
Sto te pogadja kvalitet S9+ telefona, mozda covek i zeli ipak dati ako shvati da je vredno tih 150€, to sto tebi nesto puno odnosno imas necega malo, ne znaci da je svakome tih 150€ puno.
I aj batali me dalje, nisi ti postavio pitanje pa ne znam sto moras biti drveni advokat pokretacu teme.
Svaki sl post(posto znam da ne mozes da se suzdrzis da ne odgovoris) tvoj cu ignorisati, jer vidim da ti je cilj svadja i totalni off.
Svako dobro.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Cilj svadja i totalni off???
Ok ako tako mislis. Ovo je forum gde svi iznose misljenja i daju predloge, sugestije, svoja misljenja...
Hvala tebi i uzivaj u s9+. Pozz
 
Drug zamolio da za njega postujem molbu za savet za izbor telefona, a ovo su uslovi koje je sam napisao. Hvala! :)

===
Telefon, opseg okvirno 400-500€
Ekran minimum 5.5''
Akcenat na kvalitet kamere! (slike i video zapisa)
Optički Stabilizator (poželjno)
Minimum 64GB
===

Puno ti je sanduče...
 
Drugari, jedno pitanje.

Mate 10 Pro za 519eur (Mobil Shop, NBG) ili Honor 10 za 400eur (KP)? Dakle, razlika je 120eur. Vredi li M10 te razlike u ceni ili ne? (Novi telefoni sa garancijom svakako)
 
Drugar @Marezma kaže da na KP ne može da se nađe Mate 10 Pro sa "50€ razlike u ceni", kako je savetovano (nema ga za 450€, ni blizu, kaže).

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvi je bez garancije, u opsu se pominje i 4GB RAM. Drugi je korišćen (star 5 dana).
 
Drugari, hvala svima na odgovorima i pomoci oko odabnira tefona. Odlucio sam se za M 10 Pro, 6/128gb sa dve godine garancije za 510e, danas popodne idem da ga pokupim u Mobil Shop-u na NBG.
 
Nazad
Vrh Dno