»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Test: Acer Aspire 3 A315-41-R84R (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        46.299

Filip Majkić
        Ukoliko po oznaci pretpostavite da ste već čitali test ovakvog računara, ne možemo vas kriviti. Pre samo koji mesec smo bili u prilici da vam prikažemo prvi laptop baziran na mobilnim Ryzen procesorima - u pitanju je bio Acer Aspire 3 A315-41. Laptop koji vam danas predstavljamo nosi praktično istovetnu oznaku - Aspire 3 A315-41, sa dodatnim sufiksom R84R. Verovatno je dobar indikator da je vreme da malo promeni šemu imenovanja svojih uređaja to što već trošimo čitav pasus da objasnimo šta je zapravo Acer Aspire 3 A315-41-R84R, zar ne?

No, ostavljajući to po strani, pred sobom imamo veoma sličan računar. Model nalik njemu smo već testirali. No, ovaj put je razlika pre svega u procesoru, pošto sada zatičemo AMD Ryzen 5 2500U procesor, umesto ranije isprobanog i, ruku na srce, ne naročito ubedljivog Ryzen 3 2200U modela. Pored toga, na raspolaganju su i noviji drajveri, od kojih bi ovde zapravo moglo da bude koristi, budući da je raniji model raspolagao prilično neubedljivom grafikom. Sve u svemu, to nam daje priličnu nadu da bismo ovaj put mogli da se daleko više obradujemo...svakako imamo razloga za to! Po ceni od 57,990 dinara, ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

aleksandar
        Guest
        Kupio sam ovaj laptop i jako sam zadovoljan, naročito posle ugradnje još 4GB ram-a.
        Koji tip ssd-a koristi ovaj laptop (ovo pitam jer nikakvo uputstvo uz njega nisam dobio, a na netu ne mogu da pronađem) ?
        Koji ssd biste mi preporučili (120-256GB) ?

Member Avatar korisnika Zekovic
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        502
      4. Moja mašina
      5. Bilo koji m.2 recimo SSD M.2 SATA 256GB ADATA Ultimate SU800 3D NAND 560/520MB/s, ASU800NS38-256GT-C

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.835
        Hvala na brzom odgovoru.
        Ono zbog cega sam pitao je to sto nisam bio siguran da li ovde ide m.2 sata ili nvme, posto su drugaciji pinovi. Takodje, koliko sam uspeo da vidim, nvme je znacajno brzi, a i noviji.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •