Šta je novo?

Gde kupiti kriptovalute paypalom?

vladafkv

Poštovan
Učlanjen(a)
31.12.2016
Poruke
880
Poena
95
Sve u naslovu pise. Imam novac na paypalu i hocu da kupim crypto. Da li je to ikako moguce putem nekog sajta? Bez nekog smaranja oko verifikacija i slicno. Paypal nalog je verifikovan naravno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tesko da ce to neko uraditi, jer je mogucnost prevare velika, tj mozes zatraziti povrat novca, a prodavac crypta nema fizicke dokaze da ti je poslao nesto na adresu.
 
Mozes preko paypala samo ako imas paypal debit card.

CoinBase podrzava uplate preko debitne kartice tako da verujem da ima i drugih walleta koji podrzavaju preko debit card uplate.
 
Manje više istu stvar želim da uradim kao autor teme. Otvorio nalog na coinbase-u, dva dokumenta sam okačio, sve je naizgled ok međutim kada probam da dodam payment method dobijam info da je nalog restricted.

Gde je zapelo?

Da li je zaista toliko komplikovano doći do prvih "novčića" pomoću pravog novca?
2b33cca6c6bb356cf9ae2a2a2c392eec.jpg
6fd88dc40ff4a4552965d8c9fc122aa6.jpg


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Hehe. Razumem. A je l' ima neka alternativa, neko na čijoj mapi nismo precrtani? :)

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Kupio bih odredjenu sumu ETH-a ,ako je neko skoro kupovao i zna gde su najmanje provizije neka javi.Hvala
 
Najjeftinije od rudara iz tvog mesta ako ih ima, napisi odakle si pa ce ti se mozda neko i javiti.
 
ja sam skoro poslao 600e na cex preko master kartice, 18e provizija
 
kome treba pomoc oko direktne kupovine eth nek se javi na priv
 
Nazad
Vrh Dno