»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Test: Samsung Galaxy A6 (Video)

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.374

Ukoliko ne želite da platite puno za top modele iz Galaxy S serije, ali i dalje želite određene mogućnosti koje oni donose, kao i prepoznatljivi kvalitet, opredelićete se za Galaxy A modele. To je logika kojom se rukovodi Samsung. Međutim, od momenta kada je A serija izašla na tržište, mnogo se toga zakuvalo u srednjoj klasi. Ponuda je sve veća, konkurencija sve oštrija. Pride, postoji vrlo agresivna tendencija da je, uslovno rečeno, telefon koji zadovoljava 99% racionalnih potreba 99% kupaca sve jeftiniji i jeftiniji.

Odgovor Samsunga na te trendove jeste uvećavanje broja ponuđenih modela. No, to i nije toliko čudnovato, koliko bi moglo biti uklanjanje raznih barijera i granica koje bi jasnije definisale modele. Sa novopristiglim A6, recimo, definitivno deluje da se karte mešaju, jer bismo (da, pomalo vam već spojlujemo zaključak) bili skloni da kažemo da on nije bolji ni od prošlogodišnjeg A5 modela, od koga nosi veću oznaku, dok ovogodišnji A5 tek očekujemo. Plus ne treba zaboraviti ni faktor cene. Da, sve deluje pomalo zbunjujuće, ali ne brinite, tu smo mi da vam sve pojasnimo. Stoga, šta može i koliko može novi Samsung Galaxy A6?
        ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Member Avatar korisnika blue
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        1.875
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X3 - 435 @ Phenom B35 (L3=6MB, 4 cores) @3,6Ghz, SAM3
        • MoBo: ASUS M4A89GTD PRO/USB3, SAM3
        • RAM: 8GB DDR3
        • VGA: integrisana
        • MON: Sony PremierPro SDM-P234
        • HDD: SSD Crucial 240GB (sistem) + 3 TB WD green
        • OPT: 4xDVD-RW
        • Case: CM 690 Advanced II + Tagan TG900-U33 900W
        • SND: Realtek ALC892 8 Channels
        • LAP: Asus U1F, Alcatel Pixi 3 10
        • TV: LG 47LA667S, LG 42LM615S, LG 42LN5400
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Samsung S7 Duos, Nokia 230 DS, Sega DC, PS4
      4. Ovaj sraman pokušaj Samsunga da proda telefon iz J serije kao A zaslužuje poseban amblem kod vas. Nešto poput HIGHLY RECOMMENDED za kvalitet, ovde samo u negativnom smislu. Znači nešto tipa BEST TO AVOID i sl.
        Renault Megane 3 Grandtour 1.9

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.008
        Pozdrav, mozda nije mesto ali mi treba preporuka u odabiru telefona. Da li kupiti samsung a8 ili s7 edge? Hvala

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •