Šta je novo?

POMOĆ!!

qwerty9418

Poštovan
Učlanjen(a)
08.07.2018
Poruke
3
Poena
51
Da li se nekome desilo ovo isto i ako jeste kako je popravio, imam Samsung Galaxy S8 i usao sam u instagram i izasao i kad sam usao u neki sajt gde je npr pozadina skroz plava dole gde stoji kucica i lupa od instagrama se kao ocrtavala tu, isto tako na skroz beloj pozadini kad se zagledam vide se brojevi 1 2 3 i slova Q W E , onako kao da je tu tastatura... molim vas pomozite oko ovoga ne znam kako da rešim...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Resices jedino ako imas garanciju..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ah,te divote super amoled-a i burn in-a :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nema tu resenja, pogledaj neki Samsung telefon u poslovnicama i videces kakvo je tek kod njih stanje. Zbog toga sam isao na Huawei tj IPS ekran.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da li ppstoji način popravke bez servisa?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Koliko ja znam,ne. Urezivanje slike (burn in) kod (super)amoled displeja je trajna stvar,koja se navodno desava prilikom forsiranja jačeg osvetljenja kod telefona.....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Da li ppstoji način popravke bez servisa?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Koliko ja znam,ne. Urezivanje slike (burn in) kod (super)amoled displeja je trajna stvar,koja se navodno desava prilikom forsiranja jačeg osvetljenja kod telefona.....

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
burn in, garancija i servis. u servisu ce ti zameniti ujedno i bateriju tako da se isplati otici. ako im kazes da te zeza malo i konektor za punjenje zamenice i to jer i to spada u proceduru zamene ekrana. brisu ti sve sa telefona, tacnije upisuju novi softver hteo ti to ili ne... obavezno ponesi punjac i kabal.
 
burn in, garancija i servis. u servisu ce ti zameniti ujedno i bateriju tako da se isplati otici. ako im kazes da te zeza malo i konektor za punjenje zamenice i to jer i to spada u proceduru zamene ekrana. brisu ti sve sa telefona, tacnije upisuju novi softver hteo ti to ili ne... obavezno ponesi punjac i kabal.
Nemam garanciju, istekla.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno