Šta je novo?

Jeftin projektor za tekme

Munja

Čuven
Učlanjen(a)
25.01.2003
Poruke
474
Poena
620
Pozdrav,

Znam da u istoj rečenici jeftino i dobro, plus projektor ne idu nikako. Elem koliko sam video u drugim temama neki minimum za kvalitetan projektor je >600 evra, a pošto bih projektor isključivo koristio
za gledanje sportskih utakmica - fudbal i to u dvorištu (po mogućstvu da uhvatim neku tekmu sa svetskog prvenstva u Rusiji) zanima me da li postoji jeftin projektor (svejedno nov ili polovan) koji bi završio posao?

A pod jeftinim smatram tu oko 100-inak evra. Naime po oglasima ima masa polovnih projektora koji su u tom cenovnom rangu i verovatno na samrti ili im nešto debelo fali i more NOVIH "kineskih" tipa UNIC i slični...

Suvišno je da pitam da li valjaju i da se porede u bilo kom smislu sa nekim Benq, LG, Epson i sličnim od 600+ evra, ali da li postoji nešto u tom cenovnom rangu oko 100 evra da bi bar koliko-toliko moglo da se iskoristi za
gledanje tekmi, a da nije blagi užas pogotovo što bih gledao napolju gde nije moguće zamračiti prostor kao u sobi?
 
Ma naveo si u prvom postu već, ali izgleda da niko nema adekvatan odgovor. I mene nešto slično zanima, pa i do duplo veće sume, ali pravih iskustava o tome po netu sam slabo nalazio. Izgleda da je u pitanju - koliko para, toliko slike. :)
 
U sustini treba ti projektor sa dosta ansi lumena posto ces ga koristiti napolju.Ja koristim benq w1070+ i on ima 2200 ansi lumena ali mislim da je za napolje to malo.Mislim mogu gledati i u osvetljenoj sobi ali nije to to.Fali mu onda kontrasta malo.Kad zamracim sobu onda je druga prica.Mislim da ti treba projektor sa 3000-3500 ansi lumena da bi slika bila ok napolju.
Sad sta mozes kupiti do 100 eura? Mislim da tu nema nista sto bi izgledalo iole pristojno sa slikom.
Moj savet sakupi love malo vise i pojuri nesto novo do 650-750 eura za kucu i miran si.
Mislim da je sve do 100 eura slabo,pogotovo za napolje.
 
Interesantna stvar je da se nakaci projektor na Motorolu Z2 Play - a sliku moze da baca recimo EON app. Projektor moze da se nadje i po nasim oglasima za neke sitne pare.

https://www.youtube.com/watch?v=q04m1ZIknNM

Ugradjena baterija nije boznasta, kao ni svetlina ni rezolucija... ali mozete da nosite bilo gde i projektujete na bilo sta.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno