»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Upgrade laptopa

Member Avatar korisnika Zekovic
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        864
      2. Moja mašina
      3. Nikad nisam imao problema sa voltazom , uglavnom nisu hteli moduli od 1600mhz na starije laptopove , ne znam sto je zapeo da narucuje na aliexpres bolje na kupujem prodajem da ode kod nekog licno i nek proba memoriju , u oba slucaja nema garanciju tako da mi isto dodje , na aliexpres isto nije nova memorija posto se 1066mhz godinama ne proizvodi.

Member Avatar korisnika iH8Sn0w
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        1.280
        Kupi polovan racunar sa ssd. Ja sam uzeo i5 sa 8gb rama i 500gb hard disk. Hp 8440p, po meni je bolja opcija da ti oni odmah zamene i stave sta zelis

Sent from my MI MAX using Tapatalk
        "Opinions are like assholes, everybody has one"

Member
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        1.694
        Citat Citiram korisnika: Zekovic Pogledaj poruku
        Nikad nisam imao problema sa voltazom , uglavnom nisu hteli moduli od 1600mhz na starije laptopove , ne znam sto je zapeo da narucuje na aliexpres bolje na kupujem prodajem da ode kod nekog licno i nek proba memoriju , u oba slucaja nema garanciju tako da mi isto dodje , na aliexpres isto nije nova memorija posto se 1066mhz godinama ne proizvodi.
        Pa tako cu verovatno i da uradim. SSD ovde nov od 128 gb i ram na kp. Samo sto sam video da ih na kp nema od 1066mHz, pa cu morati da probam kao sto kazes.
        Nego meni djavo ne da mira sa ovim i7 640m. Sinoc sam trazio po netu i naidjem da je neki lik odradio upgrde na nekoj toshibi satellite, nije bas moj model, ali spec su praktino iste i3 330m 4gb rama ati grafika, prakticno sve isto sem ekrana, njegov je 13 i nesto inca. Inace taj model je iz 2009. dok je moj iz 2010. Pa nesto mislim zasto ne bi moglo i kod mene. Jedino je pomenuo da je azurirao bios na najnoviju verziju da bi radilo. Ja se ubih sinoc da nadjem za moj model i nikako. Na tosibinom sajtu uopste ne izlistava ovaj model. Uopste mi nisu jasni. A u msinfo daje informaciju da je verzija biosa zastarela. Moze li neko ko ima vise iskustva da mi pomogne da nadjem poslednju verziju biosa (satellite L650 11R)?

Member Avatar korisnika Zekovic
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        864
      7. Moja mašina
      8. Gleda se serija laptopova , ovo 11r mislim da nije bitno , probaj ovaj bios https://support.toshiba.com/support/...tentId=3003189

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •