Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Mozes.
 
Još je rano za n10 temu kontam pa ajd ovde da podelim...

Ako vrate IR port i stave 5k bateriju i ja sam našao savršen telefon!
9913e5eb49c1c39cde25a96efc34224c.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ neces biti jedini[emoji16]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jeste da su uvek ovi renderi ludi ali kamera na s pen-u?? Ma daj [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Još je rano za n10 temu kontam pa ajd ovde da podelim...

Ako vrate IR port i stave 5k bateriju i ja sam našao savršen telefon!
9913e5eb49c1c39cde25a96efc34224c.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Može i bez IR porta
Jeste da su uvek ovi renderi ludi ali kamera na s pen-u?? Ma daj [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Već su patentirali kameru u olovci.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Još je rano za n10 temu kontam pa ajd ovde da podelim...

Ako vrate IR port i stave 5k bateriju i ja sam našao savršen telefon!
9913e5eb49c1c39cde25a96efc34224c.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
5k mAh ni u teroiji ne moze da se ocekuje. [emoji3]
Ne verujem da ce pre naredne S serije menjati dizajn. Ispratice punch hole trend i N10.
 
Kada bi ga napravili sa ravnim ekranom, ne bi pitao za cenu...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
+10000000000

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Moje viđenje:
NOTE 9
.
.
.
Mate 20 pro = Galaxy s10 +
.
.
.
Itd.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ne bi Proday forsirao n9 da ima šta bolje da se uzme...mislite o tome ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Drugari jel naleteo neko na sistemske ikonice od prošlog expirience ui na theme store?..ili nešto slično. Rado bih platio koliko treba samo da ne gledam ovaj šareniš [emoji24]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jedino što sam od ikonica pronašao da su iole normalne i da promeni sve ikonice da budu koliko toliko konzistentne je pixel pack. Nije sjajan ali ništa bolje nisam iskopao.
Screenshot_20190326-191334_Galaxy Themes.jpeg
 
Ma nikako te pixel...meni bi ove sa slike bile odlične ali kada stisnem more, posle nema šanse da ih iskopam nigde [emoji20]
88a444044a9e325dbceaa278dca9dabd.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Super je icon pack, sad sam ga kupio :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Šta je ovde super, na pola ikonica se uopšte ne primenjuje i onda uopšte nije skladno. [emoji28]
 
Meni je super. Imao sam ClickUI jedno dve godine, smorio i bogu i narodu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam našao nešto što ću mislim moći da svarim na duže (liče onima sa s6 kontam)...
e3de9da6f697e021cd680de008f67890.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I te isto. Ostane uvek po nekoliko ikonica okruglo, oblo, sa pravim uglovima i onda tako neki mix užasan. [emoji28]
 
Uzeo danas N9. Na njemu Oreo. Da ga dižem na pitu?

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
I te isto. Ostane uvek po nekoliko ikonica okruglo, oblo, sa pravim uglovima i onda tako neki mix užasan. [emoji28]
Meni su ikonice onakve kakve volim da budu; apsolutno ne podnosim da su sve podjednake...zato me i nervira što nema na pie da se isključi opcija kao na oreu koliko sam skontao.
Uzeo danas N9. Na njemu Oreo. Da ga dižem na pitu?

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
Možeš a i ne moraš. Svaki ima svojih prednosti i mana, na tebi je da odlučiš šta ti je bitnije. Kod mene je dark mod na one ui prevagnuo da uradim update...ilak sam to čekao par godina; e sad što mi je sat na pogrešnoj strani i imam vodoravni recents meni (moraću da se igram opet sa good lock ko kanda).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Valjda treba da bude sve skladno a ne kao da si ubacio tri različite verzije ikonica, deo koji je samsung i google samo dobije od tog pack-a oblik, deo dobije iz stock ikon pack-a, a deo ostane default oblik od same app. No ako tebi tako odgovara, šta ima ja da ti pametujem. [emoji16]
 
@Proday, stavi Good Lock i vrati sat desno, promeni ovo u vezi recent i šta ti sve treba. Ja odradio pre neki dan, kao treba uputstvo, javi ;)
 
Ima li neko da prodaje whitestone, da mu je ostao neki višak i sl? Takodje ako ima ko da prodaje neku dobru futrolu za N9, može original, neki Spigen i sl... moze u inbox.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
@Proday, stavi Good Lock i vrati sat desno, promeni ovo u vezi recent i šta ti sve treba. Ja odradio pre neki dan, kao treba uputstvo, javi ;)

I ja sam bukvalno samo sat pomerio (doduše u sredinu, malo da promenim) i recents, ovo ostalo džaba instalirao ;)
 
@Proday, stavi Good Lock i vrati sat desno, promeni ovo u vezi recent i šta ti sve treba. Ja odradio pre neki dan, kao treba uputstvo, javi ;)
I ja sam bukvalno samo sat pomerio (doduše u sredinu, malo da promenim) i recents, ovo ostalo džaba instalirao ;)
Upravo me interesuju ti modovi za sat i recents, koje treba da skinem...ostalo mi je nebitno?! Tnx

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno