Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

To ima na positivline. Npr. u vipu su drugacije cene.

Sent from grom
 
Da li je neko narucio preko gigatrona i prosao popust prilikom narucivanja, tj njihov promo kod?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kada pitaš ljude iz Samsunga zašto nema više ravnog ekrana. Oni kažu S7 edge se bolje prodavao od S7.
A to je logike bez. Ja sam prvi uzeo S7 edge zbog većeg ekrana i veće baterije.

Kad si ti video da marketing/sales ima neke veze s logikom?!

Ali na sajtu mts nema koliko cene uredjaje... Još sam ih zvao i kao, ne samo 12.000. Makar juče čim su objavili na sajt.

Sent from grom
Zovi jos par puta pa ces dobiti nekoliko razlicitih odgovora...
 
Cek daju 12k fiksno popust + kes preko za stari telefon? Zasto toliko zakidaju u Srbij?
 
Cena u US za model sa 8GB/512GB ista kao kod nas za slabiji model. 1.249.000$
 
Da li ste počeli da gledate šta od futrola ima smisla naručiti?

Ja ću uzeti plavi telefon. Na S7 Edge od početka koristim onu originalnu preklopivu sa prozorom, ali mi to malo dosadilo.

Sad bi uzeo neka tanka i čvrsta leđa.

Šta od brendova je provereno na AE. Pošto sa futrolama za N9 još nema iskustava?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Uzmi neki providni, malo deblji spigen i uživaj

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ali su napisali ovu promociju svaka im čast. Ništa nisu objasnili. Ovo za prethodne verzije note uređaja, piše 24.000 dinara a dole piše note 4 da je 5.900 dinara... Jel se to sabira ili ne? Koliko ja kontam po ovome što piše više se isplati doneti na zamenu nokia 3310 (12.000 dinara) a ne iphone se za koji se dobija 10.600. :smash:

Edit:
Videh sada ovo na sajtu Gigatrona.

Ukoliko Samsung Galaxy Note9 kupiš u Gigatronu za vreme pretprodaje, uštedećeš 12.000 dinara!
I to nije sve…
Takođe, možeš ostvariti i dodatni popust tako što ćeš svoj stari telefon unovčiti u jednom od Samsung servisnih centara.
Na primer, ako Samsung servisni centar proceni da tvoj stari telefon ima vrednost od 25.000 dinara, uštedećeš ukupno 37.000 dinara – uključujući i već navedenu uštedu od 12.000 dinara.
Više detalja o otkupu starog telefona možete pronaći na sledećem LINK-u.
Da bi ostvario pravo na popust od 12.000 dinara, potrebno je da u periodu od 10. do 23. avgusta 2018. godine popuniš obrazac koji se nalazi ispod, a mi ćemo ti na email adresu poslati potvrdu i promo-kod koji ti donosi popust, kao i dodatne instrukcije koje treba da slediš kako bi mogao da unovčiš svoj stari telefon.
 
Poslednja izmena:
U vipu vise cene polovan tel.zato sto hoce da privuku musterije
U Vipu sam danas odneo neku staru Nokiu,uracunali mi popust 12k. Bitno im je bilo da tel radi,ali je zato bio iscukan samo tako. To ne gledaju
 
Fino poređenje konačno sa prošlim modelom. Još jedan plus su i dugmići koji su malo izdignuti na N9. Definitivno ima dosta toga unapređenog. https://youtu.be/y-vD3zSgWkY

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Manji standard a oni jos vise zakidaju i na fiksni "bonus" i na ove stare telefone sa liste... I ljudi se i dalje zalecu da uzimaju, sta reci vise...
Ti mi uopste nisi jasan lik, smorio si vise vec par postova, onaj ko ima kupi ce telefon ko nema nece i prihvati to, to sto tebi nije jasno zasto neko prelazi sa jednog modela na drugi prelazi jer mu se eto moze, nemaju svi iste finansije, je l svi i u stranim zemljama prelaze na drugi model zbog izbacivanja na sto il zato sto im se moze, tako i ovde.
 
Pretrolao covek..

Chipset, dual zvucnici, baterija, kamera, Stylus, malo li je napretka?
 
Al ima dokonih ljudi, moraju po svaku cenu da objasne ovima sto kupuju da su iskompleksirane bud..le.

Ne kontam tu potrebu da se trpa nos u tudje stvari. Svako ima svoje vidjenje i od volje mu kako ce, na sta i zasto trositi svoje pare.
 
Jok, samo sam prelistao S9 temu pre kupovine telefona. I simpaticno mi je kako se kod nekih clanova menjala pesma i na sta su sve sve zalili da bi onda presli na isti i posle kao super,zaboravili smo ono sto smo kritikovali...

Tacno se vidi zbog cega se u vecini slucajeva menjaju telefoni na svakih par meseci i koliko je kredibilitet kod nekih clanova, barem kada je Samsung i Apple u pitanju... :)
Pomiri se sa time da neki imaju pare i da kupuju ono sto zele i sta mogu, kao sto ja ne bih nikada dao 1k evra za iphone X tako neko bi dao na keca, i sta sada treba da nekog prozivam sto je dao 1k evra za telefon i da je "ovca", moze mu se, onome kome se ne moze njemu ce "grozdje biti uvek kiselo".
Pa Deki clan sa foruma je izmenjao za 2 meseca vise telefona nego neki za 5 godina i to telefone od 500+ evra i sta jel ih menjao da bi ih drzao na stolu, ne, uzima ono sto zeli i sta mu se svidja.
 
Da je nekim cudom Huawei napravio ovako kompletan uredjaj pocetna cena bi vrlo verovatno bila visa od Samsungove a onda bi izbacili "'Porsche design'' verziju koja bi oborila sve rekorde sa nebuloznom cenom.

Note 9 jos vise dobija na znacaju kada se vide poslednje glasine o Pixel 3 XL, jeste da klot android i najbrza moguca android podrska imaju prednost ali su velike sanse da hardverski nece moci da parira ne samo N9 vec i ostalim fabletima koji stizu uskoro (V40) a uz to ce najverovatnije imati najlosije resenu ''notch'' glupost. I 99% nece moci da se kupi legalno u SRB tako da N9 ponovo nece imati pravu fablet konkurenciju (cak i u slucaju da se olovka izbaci sa liste prioriteta).
 
Poslednja izmena:
Druze ti ocigledno neces kupiti telefon i sta onda trazis u ovoj temi stvarno ne razumem? Kome se svidja kupice kome ne nece i to je to , cemu dalje polemisanje,meni licno je baterija,olovka i manje zaobljen ekran dovoljan razlog da predjem na n9 i da li treba tebi da se pravdam zasto ga uzimam? A gle cuda ne stavljam.ga u kaficu na sto
 
Koja drama oko cene. Nešto ne vidim da je note mnogo skuplji u vip-u npr. Kada se oduzme ovih 12k note ispada samo 5.300 dinara skuplji, što je smešno koliko je kompletniji i zanimljiviji telefon od s9+.
 


Ostavili ljudi zanimljivo za S10, na note 9 poboljšali šta su mogli i to je to.
 
^ I ja mislim da trebas da prodas taj S9+ i sto pre uzmes N9... Definitivno (ne) vredi razlike u ceni... :)

Kad bi vec da skaces sa mosta rad sam da te oberucke gurnem... :)
Aj da ti objasnim; po meni to koliko je note 9 bolji od s9+ je tipa 100-150e (nekome je to 500, nekome 20) i kad se spusti na tu razliku ja ću ga pazariti (ako pre toga ne uzmem manji pixel 3 i budem zadovoljan). Ti si zadovoljan sa s9+, uživaj u istom i pusti nas sa bubicama ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja imam neku Nokia Lumiu 625, nadam se da može da se zameni, pa bar nešto da se uštedi - odavno merkam Note 9, meni će dosta pomoći i oko posla. Stvarno je bedak što nema skoro nikakvog bonusa za Evropu generalno...

Koliko sam videla na Samsungovom sajtu, telefon treba prvo odneti na procenu u ProMobi servis (https://www.samsung.com/rs/offer/mobile-trade-in/)?

Planiram da svoj kupim u Gigatronu, ali je njihov sajt malo konfuzan - kada kliknete da želite da preuzmete telefon u prodavnici, imate opcije plati kuriru ili uplatnicom na račun (kako to, kom kuriru ako tamo dođem lično?!), uopste nije dostupno da se izabere placanje prilikom preuzimanja u prodavnici, karticom npr.
 
S' obzirom koliko koristim svoj S8+ i da mi je već dosadio, poručio sam Note9. Što se mene tiče najviše mi se dopada remote dugme za kameru i naravno hvatanje beleški (to ćemo tek da vidimo koliko ću da koristim). Veća baterija je OK stvar, ali to tek treba da vidim koliko će doneti prednosti i da li ću moći da izbegnem da nosim i PowerBank sa sobom kada sam na nekom putovanju.

Mnogo mi se sviđao onaj crni blok sa kamerama na leđima Note8, pa me malo razočarao dizajn kod Note9 (veća i manja kamera?!), ali ništa strašno - poručio sam zbog toga crni Note9 :)
 
Nisam gledao prezentaciju, kakva je kamera i jel koriscen isti senzor kamera kao kod s9 plus ili ne?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Čekaj, @proday , ja sam samo par sitnica naveo, dajte mi neki validan razlog zbog čega pazariti note 9 a ne recimo s9+ ili note 8? Zbog čega pakuju SG 845 za druga tržista osim starog kontinenta? Šta to zaista novo ima Note 9?
baterijaaaaaaa, RAM, velika interna memorija, Pametne funkcije olovke koje godinama koristim obilato.. Da nije zakrivljenog ekrana, bio bi savršen

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Nisam gledao prezentaciju, kakva je kamera i jel koriscen isti senzor kamera kao kod s9 plus ili ne?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Sve isto plus AI...i valjda duplo duži 960fps snimak

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Yojinbo je pobedio kada je rekao da je razlika u ceni od 100e prevelika. ( Između N9 i S9+)
Samo zbog te rečenice ne treba previše ozbiljno shvatati njegove postove.

Sent from my BAH-L09 using Tapatalk
 
Yojinbo je pobedio kada je rekao da je razlika u ceni od 100e prevelika. ( Između N9 i S9+)
Samo zbog te rečenice ne treba previše ozbiljno shvatati njegove postove.

Sent from my BAH-L09 using Tapatalk




Vidis kada vadis nesto iz konteksta a hoces da izigravas nesto...

Uzeo sam s9+ za odredjenu cenu dan ranije pre prezentacije za N9, uz odredjenu promo akciju - pri cemu je telefon kupljen za dosta manju vrednost nego sto je trzisna u Srbiji i u EU, gde sam kupio.

Juce se pojavila ponuda za N9 i rekao sam da bi me kostalo vise 100e da sam mogao da uzmem N9 - sto nisam, jer sam vec kupio s9+, ali i da ne bih uzeo N9 da sam bio u mogucnosti jer mi ne vredi te razlike. Telefon je harvderski isti, sa 0,2" vecim ekranom, vecom baterijom (verovatno da bi anulirali cip koji je vise trosi od konkurencije i baterija koja se pokazala da je prosecna za jedan flagship), istim SoC-om, istom kamerom...

A trenutna razlika u ceni u slobodnooj prodaji izmedju S9+ i N9 serije je mnogo veca od tih 100e. Slobodno baci pogled. Ta cena jos manje opravada prelazak sa S9+ na N9 seriju... A cene za S9+ ce jos padati, pa ti razmisli da li bi dao 900e za N9 ili 600e ili manje za S9+ za koji mesec


Razmisli dobro pre nego sto se zaletis da kazes nesto. I naravno, mislim da trebas da verujes samsung fanboyevima koji ne dozvoljavaju da se bilo sta kaze u negativnom kontekstu za najnovije modele.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno