Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Baterija , kamera je isto bolja na note 9, velicina zaslona(ako ti je bitno) , plus dodatci olovke (ako ti je bitno, zavisi sto radis na mobu) .. ja sam sa s8 presla na note 9 ... i super sam zadovoljna

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
P.s. sad vidim da se prelazi s9 ili s9+.. to nezz
Misliš software u vezi kamere [emoji6]?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jok, poredila je s8 sa n9...tu već nije isti senzor ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Svakako bi i note trebao biti malo bolji dok dok ne stigne Pie na s9+, na beti imam scene optimiser ...elem kamere ne koristim pa ni nzm sam je šta bolja nego bez njega.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
jel i vama mutnjikavo kad snimate u slabo osvetljenim prostorijama posebno bez jakih kontrasta u UHD 60fps video. Bas me nervira... kad je dan ili noc sa vise jakih kontrasta i raznih svetiljki onda je ok... ostro! a ovako mutnjikavo

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mutnjikavo? Očisti staklo kamere. Možda je prljavo.

Inače uvek će biti tamnije 60fps nego 30fps. To je normalno.
 
Pa naravno.

1/60 ss i 1/30ss.
 
Moras malo da procitas kako kamera radi. Iso ,ss i ostale vrednosti koje uticu na istu.
 
aparat sam koristio 15 godina Canon 1D serije uglavnom.... a zašto mobilni u video snimku pegla toliko šum na odredjenim ISO vrednostima trebao bi da pitam ljude iz samsunga koji su radili software i firmware... ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za ove što se nerviraju oko sot-a, evo koliko to ume očajno biti na dual stand by + roming i loš signal (sve na on)!Screenshot_20181123-220727.jpegScreenshot_20181123-220749_Settings.jpeg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa tebi od 11h ugašenog ekrana 4h awake mob
 
[emoji23][emoji23][emoji23] Dobar si

Nije strašno moglo je i gore. Signal prazan.
 
Pa jadan, bori se sa nečim! Moraću dump da izvučem iz bbs pa da mi vi znalci kažete gde je tačno problem...ja kontam da je loš signal problematika, mada iz ove awake perspektive ko kanda štuca još negde [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moj note je sa telenora. Kakva je situacija sa updateima jel kasne mnogo

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jesi dao sve adb dozvole?

Dacu ti ja najnoviju verziju, pošto sam u testerima tamo.
Pa jadan, bori se sa nečim! Moraću dump da izvučem iz bbs pa da mi vi znalci kažete gde je tačno problem...ja kontam da je loš signal problematika, mada iz ove awake perspektive ko kanda štuca još negde [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znam koja je poslednja na ps, ja sam na 2.5.2-274
 
Signal, a tu je malo i Bluetooth (ali za njega je normalno da troši). Ostatak nema ništa sem signala. Nijedna app ne cedi.
 
Eto, dođe mi duos glave [emoji23]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Izbaci srpsku karticu, koristi nemačku, valjda neku koja ima dobar signal [emoji16]
 
Kako vi koristite! Full ?
cf27f03b7502ea7b7255afbb70e8a590.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Poručeno, hvalaa [emoji847]
 
Nazad
Vrh Dno