Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

A mogao si i jednostavnije na srpskom da mu kazes "napredan korisnik" i "prosecan korisnik". ;) Kao narod postajemo "totalno moderni" "frljajuci" se stranim recima da bismo ispali strucniji, pametniji, kosmopolite...
 
Kakve veze ima kako je čovek napisao. Bitno je da se razume.

NOTE 9
 
I jedan i drugi završavaju posao. Mene je kod XS nerviralo što ne mogu da organizujem home screen kako ja hoću, što ne postoje pravi widget-i a kad mi YT link otvori u Safariju pa mi jos ponudi opciju da ga otvori u YT app, tačno popizdim.

Posle par dana sam se vratio na pola godine star S9+.
 
Malo se pomerilo pojam smartphone. Danas svaki telefon je smart. Ono sto izdvaja note od ostalih je upravo olovka i koriscenje iste. Jos ako se doda dex podrska iphone nema sta da trazi na tom polju. Na note cu uraditi 10 puta brze neku najobicnuju stvar nego na iphone. Ne racunam instagram,fejs i ostale gluposti koje po meni ne cine smart funkcijom.
 
Ako neko koristi edge lighting verovatno je provalio da radi kako treba samo sa nekoliko aplikacija kada je ekran ugašen. Postoji aplikacija koja omogućava da radi kako treba i da ostalim app pa rekoh da podelim sa vama. Zove se edge lighting i nalazi se na play storu. Nije besplatna, ali bar sve radi. Ne znam zašto Samsung do sada nije to rešio, od S8 serije se to tako vuče.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A mogao si i jednostavnije na srpskom da mu kazes "napredan korisnik" i "prosecan korisnik". ;) Kao narod postajemo "totalno moderni" "frljajuci" se stranim recima da bismo ispali strucniji, pametniji, kosmopolite...
ajd ne davi..


I jedan i drugi završavaju posao. Mene je kod XS nerviralo što ne mogu da organizujem home screen kako ja hoću, što ne postoje pravi widget-i a kad mi YT link otvori u Safariju pa mi jos ponudi opciju da ga otvori u YT app, tačno popizdim.

Posle par dana sam se vratio na pola godine star S9+.
Ja dosta radim miracast, na smart tv... To na iphone ne mogu... jednom sam skinuo Imedishare program na iphone, da bih to radio.. Ali je mnogo sporije nego na Note, jer obradjuje uvek neki andrak pre nego što odradi share na tv... Ali brate taj Imediashare program puca i ima bagove samo tako.. Jednostavno, za moje potrebe IOS je loš... Ja koristim sve i svašta na fonu.. Iphone nije na visini zadatka za sve te potrebe ..

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Briga me za aplikacije, bitno mi da nemam probijanje po ivici...ono na prvom notu što je vraćen zbog mrtvog pixela je skroz iritantno bilo!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam za džabe ja pola sata gledao tamo, oči mi bile kao sova [emoji16]
 
Hehe evo da te hvalim još malo [emoji106][emoji847]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Olovka mi ne pise po zaslonu tocno di je ova kockica bijela.. pogotovo kad pisem live messesage ili crtam na toj desnoj strani slabo hvata.. s prstom radi dodir dobro

Druga stvar je da ne javlja vibracijom kad olovku izvucem i ponovo stavim.. niti prilikom izvlacenja ne iskoci ono di su postavke ..sve je ukljuceno ..
4e6def23058a4efd413b73f13c3dc83e.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koje staklo koristis? Ukljuci povecanu osetljivost ekrana u opcijama, pa probaj.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Koje staklo koristis? Ukljuci povecanu osetljivost ekrana u opcijama, pa probaj.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Ukljucila..ista stvar.. trenutno ne koristim nikakvo staklo na zaslonu .. vidi ovo..to di je bijelo nema nikakbog kontakta s pen sa zaslonom samo predje i ne ostavlja trag
21c2e3abc20b1a31ff71b6c2ed997531.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Jel ti se isto ponasa i kada pises po zakljucanom ekranu. (Ono kada ti je ekran ugasen pa izvadis pen)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ti se isto ponasa i kada pises po zakljucanom ekranu. (Ono kada ti je ekran ugasen pa izvadis pen)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ponasa se isto.. nasla sam i razlog...futrola ..kad sam maknula futrolu radi normalno... znaci sad moram riskirat da mi se u torbici izgrebe jer mu maska smeta... [emoji27][emoji51][emoji51][emoji27][emoji848][emoji44][emoji44]
Ali sva sreca sto nije nesto gore[emoji2][emoji1787]
583bbd3870bf4a740a443e7bf258d5ca.jpg
ca448f6965127c3d487f01cbdfd29248.jpg
8f37bc6e1327c1f84b231c79568d1a6f.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Nakon uklanjanja maske sve radi odlicno
 
Poslednja izmena:
Ta maska ti je mnogo zivaca pojela. [emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ta maska ti je mnogo zivaca pojela. [emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Mamicu joj njenu.. ali bojim se da ce i ona koju cekam s e-baya biti problem .. puno mi dat za samsungovu 300kn[emoji51][emoji51]

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
^ Ne zezaj, nego ako si baš za tu Samsungovu futrolu, daj tih 40€ i mirna si, ipak je to telefon od 700€, i ne treba štedeti na takvim stvarima (kao kada bi na BMW stavila Trayal gume :D )
 
^ Ne zezaj, nego ako si baš za tu Samsungovu futrolu, daj tih 40€ i mirna si, ipak je to telefon od 700€, i ne treba štedeti na takvim stvarima (kao kada bi na BMW stavila Trayal gume :D )
Tu si u pravu.. tnx.. pukusat cu se odvojit od 40€ [emoji1787][emoji2]

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
magnet uvek zeza S pen u radu.. i kod mene je to na Tab S3.. ne moze olovka da pise na delu ekrana gde je magnet...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
*mjau**mjau**mjau* pa zar nisu sve futrole s magnetom? Kakva je samsungova ima netko?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Ja imam neku sa Alija,ali nemam problema sa S Pen-om. Sve radi lepo. Pritom je futrola kvalitetna,lepo stiti telefon,i materijal je ekstta,i deluje luksuzno.
Leather Flip Case For Samsung Galaxy Note 9 Case Samsung Galaxy Note 8 Wallet Cover Case With Stand Card Phone Coque Note 9 2018
https://s.click.aliexpress.com/e/cc899ktw

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako neko koristi edge lighting verovatno je provalio da radi kako treba samo sa nekoliko aplikacija kada je ekran ugašen. Postoji aplikacija koja omogućava da radi kako treba i da ostalim app pa rekoh da podelim sa vama. Zove se edge lighting i nalazi se na play storu. Nije besplatna, ali bar sve radi. Ne znam zašto Samsung do sada nije to rešio, od S8 serije se to tako vuče.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ostavi link bolje

SmartSelect_20181122-122750_Google Play Store.jpeg
 
Tnx, proradilo na S8. Mora uninstall updates za edge lighting kao što piše na play store.
 
Izvadila magnete iz futrole za prvu ruku... nema vidnih ostecenja vanjskog djela maske[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
f55677f0455989b1f39c33594b2ea6fd.jpg
280a55357f394e2ca3c39789a936b00e.jpg
c97c5f000f279e1ca2f0d368bad6c031.jpg
df456622368ebb7d3340842d8b8694b7.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Au koliki telefon izgleda da ce da ide dalje a da nisam ni skinuo foliju sa ekrana.

Kad smo vec kod folije valjaju li sta ona stakla sto prodaju za 3 soma po trznim centrima.

Kakvo to probijanje svetla se pominje. Kako mogu da proverim da li imam tu pojavu.

Jel prave ovi on screen dugmici dole burn in.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno