Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ne pomenuše ništa za ram...predpostavljam 6gb na svim verzijama?!

Sve u svemu sviđa mi se novi note i napredak...ko koristi dex opcije posebno je pošteđen.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uz Neo 6 i moju tarifu 500e ima da izadje. 71k ovako,12k za nokiu 3310...izadje me na 60k

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
U mtsu MAKSIMALNI popust koji se dobija je 12k bez obzira na uredjaj. Sad sam ih zvao, kao, pa tako je Samsung odredio. Rek'o ljudi, u vipu je minimalno snizenje 12k, a maksimalno 73k. Cekajte da proverim... Da, nisam pogrešno shvatila. Maksimalno je 12k.

Sent from grom
 
Gde bese se nalazi opcija u vipu koliko koji telefon vredi ako se menja za novi uz doplatu?
 
Ajmo pre-order... Ode na doboš ovaj moj [emoji3]

S9+
 
Pa lepi popusti. Note 8 66,000din. Vise nego sto se sad moze dobiti za njega. Samo koliko vidim jedino vip nudi tu opciju
 
Bolje da smo im poslali onog naseg lika sto spamuje note 8 temu sa onim crtezima. Picasso je za onog hipstera sto su ga doveli da demonstrira s pen art.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Znaci note je skuplji nego S9+ u zameni[emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa lepi popusti. Note 8 66,000din. Vise nego sto se sad moze dobiti za njega. Samo koliko vidim jedino vip nudi tu opciju
Znaci odneses im note 8 i uzmes devetku uz neo 10 i oni tebi dodju 7k. [emoji23]

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Pa lepi popusti. Note 8 66,000din. Vise nego sto se sad moze dobiti za njega. Samo koliko vidim jedino vip nudi tu opciju
To je sigurno za nov Note 8, ne dobijes 66k za bilo koji Note 8 koji doneses, ili su ludi. :D
Za manje novca ima novih na KP. :)
 
Pa da ali posle kad rasprodaju te telefone opwt su u plusu u odnosu koliko im je Samsung odresio popust, sve su oni to izracunali...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma kaki nov, sigurno polovan. Davali su za preorder S9+ popust os 12.000 ako doneses bilo koji telefon pa makar vredio 5€ samo da je ispravan.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Naravno da je cena za polovne. Lepa akcija Samsunga , ali i može im se kada su im telefoni po 1000e.

Onaj Rus tamo na review kaže da radi dva puta brže od note8 , mislim da su zato i gurali veću bateriju da mrtvi exynos može da performira

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ovde su bas spustili cene maksimalno dok je vip dao i vise samo da privuce nove korisnike.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel se ja tripujem ili ovaj N9 ima veci bezel sa gornje strane u odnosu na donju???

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Steta sto nema FP ispod ekrana, to valjda cuvaju za S10. Sve ostalo deluje odlicno. Baterija je veliki napredak u odnosu na Note 8. Negde sam procitao da moze izdrzati 20 sati videa... Cena jeste prenaduvana, ali tako su u mogucnosti. :D
 
To je sigurno za nov Note 8, ne dobijes 66k za bilo koji Note 8 koji doneses, ili su ludi. :D
Za manje novca ima novih na KP. :)
To su maksimalne cene (ako je ista prica kao za S9/S9+, prvo ide u servis da procene stanje). A za (mnogo) manje novca ce biti i Note 9 na oglasima nego kod njih, tako da...
 
Najbolja im fora sa DeX-om, ukr..ose foru od Huawei-a :-devil-: :whip:
 
Poslednja izmena:
Jel se ja tripujem ili ovaj N9 ima veci bezel sa gornje strane u odnosu na donju???

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Tripuješ...donji su smanjili pa se zato gornji čini većim.
Pa koja je onda fora doneses polovan N8 i dobijes za njega vise nego sto je trenutno nov na KP. :)
Tako je kako je. Kupi novi na kp i zameni za N9...samsung je svakako na dobitku ;)

@dejan1001 haha kralju...nisam ni sumnjao! Čekam impresije!

Interesuje me najviše da li će i s9+ moći da radi kao standalone dex uz neki budući update i sa onim kabelom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uh da li ga uzeti. Obecao sam sebi da necu u pretprodaji ali...:)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Tripuješ...donji su smanjili pa se zato gornji čini većim.Tako je kako je. Kupi novi na kp i zameni za N9...samsung je svakako na dobitku ;)

@dejan1001 haha kralju...nisam ni sumnjao! Čekam impresije!

Interesuje me najviše da li će i s9+ moći da radi kao standalone dex uz neki budući update i sa onim kabelom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pa to sam i hteo da kazem,gornji je veci od donjeg :) meni izgleda poprilicno gadno.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Tripuješ...donji su smanjili pa se zato gornji čini većim.Tako je kako je. Kupi novi na kp i zameni za N9...samsung je svakako na dobitku ;)

@dejan1001 haha kralju...nisam ni sumnjao! Čekam impresije!

Interesuje me najviše da li će i s9+ moći da radi kao standalone dex uz neki budući update i sa onim kabelom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ma ja već završio - sutra bi trebalo da mi šalju predračun. +Razne beneficije zbog ranijih iskustava [emoji3] treba sam da utopim ovaj moj. Ako stignem još večeras će u oglase
P. S. Nemam vremena da pogledam cene - ako te ne mrzi pošalji mi na PM koliko se kreću polovni
S9+
 
Poslednja izmena:
kad se sve uzme u obzir, nikad ovako moćan i kompletan telefon nisu izbacili... čak mu ni bench stručnjaci ne pronalaze manu :) loznica je provukao jednom "mrtvi exynos" i to je sve :D
 
^ Nije mrtav, samo vuce kao pijani rus pod gasom... :)

Ja sam za sada prijatno iznenadjen kako sljaka TW i Exynos, cak i pod rucnom gde su navodno performasne na nivou proslogodisnjeg Exynosa...
 
Nazad
Vrh Dno