Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

@UniverseIce
Aug 4


Note9's camera hardware is consistent with the S9+, but the unique algorithm will further enhance its camera, you will know on August 9.
 
^ A jel prvo ide downgrade algoritma kamere za s9 seriju? :p
 
Mislim da se to podrazumeva, isto kao sto su osakatili note 8 sa ovom zakrpom za avgust.
Ako sam dobro video jedina razilka izmedju n8 i n9 je zuta olovka?
 
^ 128 kao basic varijanta?

Posto u EU je 64gb basic i dual-sim standard za S9+ recimo (imas i obican S9 duos sa 256gb)... A i zvucnici se vode kao stereo kod S9 serije...

Neki veci upgrade u odnosu na n8 jeste, ali je minimalan u odnosnu na s9...
 
Poslednja izmena:
Odlično sad ne moram da ga menjam još godinu dana, nema trika da znaju u kaficu dal je note 8 ili note 9..... [emoji38] [emoji38]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da lo neko ima informaciju da li ce biti neki popust ili pokloni za preorder
 
@UniverseIce
Aug 4


Note9's camera hardware is consistent with the S9+, but the unique algorithm will further enhance its camera, you will know on August 9.
Unikatan algoritam za isti hardver kamere? Nece ga staviti i na S9+?

Postovanje kupca 101 :)
 
Mislim da se to podrazumeva, isto kao sto su osakatili note 8 sa ovom zakrpom za avgust.
Ako sam dobro video jedina razilka izmedju n8 i n9 je zuta olovka?
Sa zakrpom avgust note8 radi normalno, ja nisam primetio nikakvu razliku da losije radi ili da baterija manje izdrzi.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Primetio sam da malo sporije radi telefon i da nije fluidan kao sto je bio.
Upravo instaliram flesujem junsku verziju da vidimo kako se ponasa.
Ako nista ode da dobos....
 
U 17h krece zabava za siroku narodnu masu

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je Note postao kopija S+ serije u malo drugacijem pakovanju sa olovkom...
Nije vise sto je nekad bio nazalost
 
Pa i planiraju da spoje S i Note seriju u jedno.
 
Meni je Note postao kopija S+ serije u malo drugacijem pakovanju sa olovkom...
Nije vise sto je nekad bio nazalost

Ali i dalje ima olovku koja i jeste sustina Note uredjaja. Samsung je zapravo vise unapredio GS uredjaje nego sto je sad nesto osakatio Note, jednostavno oba modela imaju top hardver s tim sto Note stize otprilike 6 meseci kasnije i ima malo bolje karakteristike + olovku. Moguce da ce doci do ''stapanja'' GS i Note mada me ne bi cudilo da Samsung napravi i neki Note Pro u narednim godinama.

Ova vest za kameru/softver - verovatno se misli na Samsungovu verziju hdr+ koja se spominjala kao apgrejd jos zimus, videcemo. A mozda puste takav softver i za S9 seriju (sa 9.0 apdejtom) mada im to bas i nije u interesu kada je prodaja novih uredjaja u pitanju.
 
Pa da. Ali samo malo bolje :)
Kome ne treba olovka realno sto bi dao 300+ € u odnosu na S9+. Ima ljudi koji uzmu radi reda, cisto da imaju jer im nije vazno koliko kosta ali realne potrebe nema osim iskljucivo poslovnim korisnicima kojima je ta olovka preko potrebna.
 
Gde je haaajp, stize novi Note, ne znamo nista o njemu, ima sve da nas iznenade karakteristikama i cenom :D
 
Ali i dalje ima olovku koja i jeste sustina Note uredjaja. Samsung je zapravo vise unapredio GS uredjaje nego sto je sad nesto osakatio Note, jednostavno oba modela imaju top hardver s tim sto Note stize otprilike 6 meseci kasnije i ima malo bolje karakteristike + olovku. Moguce da ce doci do ''stapanja'' GS i Note mada me ne bi cudilo da Samsung napravi i neki Note Pro u narednim godinama.

Ova vest za kameru/softver - verovatno se misli na Samsungovu verziju hdr+ koja se spominjala kao apgrejd jos zimus, videcemo. A mozda puste takav softver i za S9 seriju (sa 9.0 apdejtom) mada im to bas i nije u interesu kada je prodaja novih uredjaja u pitanju.
Što da ne...android 9 verovatno tek sledeće godine dolazi na s9 seriju i ne vidim uopšte kako bi to ugrozilo prodaju N9? I daj bože da poprave kameru sa tim AI njihovim mada sam nešto skeptičan po tom pitanju. Eventualno ako ih google još dodatno ubije sa novim p3 pa da se potrude svojski da i oni nešto naprave po pitanju te softverske obrade, hardver je već solidno moćan.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Gledaš prezentaciju a sve se zna već 2 meseca pre :) kakav smor

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Dobra im fora sa s-penom sa onim daljinskim komandama...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Koliko li će koštati jača verzija i da li će biti zvanično kod nas?
 
Ali apsolutno ništa nisu pokazali novo što ne znamo... Makar ne još uvek.
 
Što se dizajna tiče vidim da su ubacili " brusene " ivice. Lepo mu stoji :)
Šteta što reklamiraju onu igricu a u mobu im exynos :)

https://youtu.be/WrcLkLZe1Ok

Rusi već uradili review

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno