Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Biće plava i ova lila, pored naravno crne

S9+
 
Teško. Evo i S9+ je mogao samo u početku da se nabavi u plavoj boji kod svih operatera, posle je nestajao iz ponude (npr. u Telenoru ga nikad više nisu ni vratili u ponudu).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vidim nema stereo zvučnike .. Samsung bogovi
 
Ma nema šanse da nema stereo. Uzgred, nešto mi čudne ove cifre za dimenzije ekrana

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa ne piše na kutiji.. na s9 kutiji piše pozadi da ima stereo zvučnike.
Naravno moguće je da je klip fejk
 
Pa dobro, to se sad već podrazumeva pa nisu hteli da navode :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Brate ovo lagano preko 1cm debljine. Sad znamo da bar ima 4k mah bateriju :D
 
Reklame... Nista nisu pokazale. S9+ s olovkom i maaalo boljom baterijom. Voleo bih da nisam u pravu, ali nije vredan iljadarke. Tek deseta generacija donosi napredak, a pogotovo ako "ugase" note seriju.

Sent from grom
 
Pa zavisi :)
Ali da , mada mislim da neće izbaciti note seriju nego će je izbacivati kada I galaxy a neku novu liniju proizvoda 6m posle to jest u avgustu kada inače izlazi note.

Biće zanimljivo kada samo plavi note bude imao olovku u boji , to jest žutu olovku :)
 
Ja čitao nešto da sledeće godine idu tri s10. Kao, običan, veći i s olovkom. Čini mi se da će ova dva veća ići sa čitačem otiska prsta ispod ekeana, kao i zvučnikom, izmedju ostalog.

Sent from grom
 
Pa da , to je i logično.. galaxy serija da dobije olovku.
Samo onda ostaje pitanje šta će izbaciti u Avgustu, ne verujem da sa mobom koji se presavija na pola mogu nešto ozbiljno da naprave
 
Poslednja izmena:
Ako cena bude bila za taj što se presavija takva kako se pise, pukli su

Sent from grom
 
Reklame... Nista nisu pokazale. S9+ s olovkom i maaalo boljom baterijom. Voleo bih da nisam u pravu, ali nije vredan iljadarke. Tek deseta generacija donosi napredak, a pogotovo ako "ugase" note seriju.

Sent from grom
To što tebi nije vredan ne znači da nije i drugima. Biće tu i veći ekran, verovatno više memorije na osnovnom modelu, manje zaobljene ivice itd... ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Greota što bar prednju kameru nisu poboljšali...mada meni dovoljno unapređen i ovako u odnosu na N8 pa čak i S9+

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Olovka... Nekom znači. Ko zna kakve opcije su dodali...

S9+
 
ako se puni baterija ili menja u njoj zbog Bluetooth, onda me ne zanima...A nove funkcije su zbog BT anyway... To punjenje, kada je uveo Apple, smejao sam se... Jedino sko se puni kada je u Noti olovka onda je ok...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
ako se puni baterija ili menja u njoj zbog Bluetooth, onda me ne zanima...A nove funkcije su zbog BT anyway... To punjenje, kada je uveo Apple, smejao sam se... Jedino sko se puni kada je u Noti olovka onda je ok...

Sent from my SM-T825 TAB S3
Tako se i puni... Za 40 sekundi u telefonu a dovoljno je za pola sata korišćenja
The stylus will also have Bluetooth support and will apparently provide 30 minutes of use with just 40 seconds of charging. A double tap of the shutter button on the S Pen will flip camera modes.
https://www.sammobile.com/2018/08/06/galaxy-note-9-camera-ai-sell-s-pen-separately/

S9+
 
Poslednja izmena:
Kada se ocekuju cene kod operatera tj prednarudzbine?

Koliko sam do sada ispratio,praksa neka je da dan dva nakon izlaska modela krece porucivanje

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
E sad, da li se zaletati da se bude prvi ili cekati poklone [emoji16]

U11 via TT
 
Čekati dva meseca da cena padne za 200e ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Počekaćemo mi još pola godine do tog s10 ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno