Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Živo me zanima poenta bt u olovci!?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vjerovatno hvata pokrete, pa ces moci da pises nesto olovcicom u svesci ili bilo gdje drugo a da se isto upisuje u telefonu, sto bi bilo stvarno cool :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
po meni nepotrebna jer ce morsti da se puni da bi radio BT....

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
S obzirom na klijentelu za koju se note pravi (poslovni korisnici je l' te) ne bi bilo lose da olovku pretvore u presenter sa laserom, ubace neku unapredjenu tehnologiju iz MX Air misa I mozda cak neki super mali vibro motor koji bi suptilnim oscilacijama dao do znanja da stize poziv a klikom na olovku od recimo 3sec se poziv odbija. Mislim da bi bez problema mogao I zvucnik I mikrofon da stane u olovku, zasto - zato :D Pa onda kad ovladamo piko tehnoloskim procesima proizvodnje olovka dobije kameru, zvucnik, bezicno punjenje (mozda cak I sad) I onda zapravo imas veeeeeeliki razlog da das vise para za note ako imas potrebe za tolikim dodatnim mogucnostima.


Radim na nekom projektu pa "kreativnost puca iz mene" :D
 
S obzirom na klijentelu za koju se note pravi (poslovni korisnici je l' te) ne bi bilo lose da olovku pretvore u presenter sa laserom, ubace neku unapredjenu tehnologiju iz MX Air misa I mozda cak neki super mali vibro motor koji bi suptilnim oscilacijama dao do znanja da stize poziv a klikom na olovku od recimo 3sec se poziv odbija. Mislim da bi bez problema mogao I zvucnik I mikrofon da stane u olovku, zasto - zato :D Pa onda kad ovladamo piko tehnoloskim procesima proizvodnje olovka dobije kameru, zvucnik, bezicno punjenje (mozda cak I sad) I onda zapravo imas veeeeeeliki razlog da das vise para za note ako imas potrebe za tolikim dodatnim mogucnostima.


Radim na nekom projektu pa "kreativnost puca iz mene" :D
Da može da otključa auto, upali televizor... [emoji3]

S9+
 
Pa da, kad predjemo svi na elektricna vozila to ce morati da bude sastavi deo telefona (u ovom slucaju olovke) :D
 
Exclusive: This Is The Samsung Galaxy Note 9

Samsung-Galaxy-Note-9-Exc-AH-03-1600x1015.jpg


https://www.androidheadlines.com/2018/07/exclusive-samsung-galaxy-note-9-leak.html
 
Lepo lepo, još samo mesec dana...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pozadi ce sigurno da bude isti, mozda samo budu izmenili polozaj fp [emoji3]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
pa kamera kao na s9 i baterija kao na Huawei p20 pro i taj BT u u olovci.. FP senzor kao na S9... i opet hebeni zakrivljeni ekran.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nakon koliko vremena se pojavi kod operatera od predstavljanja?

U11 via TT
 
Mislim da sam negde pročitao da će biti od 14. U prodavnicama...mada sam možda i sanjao!

Inače mnogo mi se ne sviđa ako bude kombinacija one ogavno zlatne olovke uz plavi, crni i ostale boje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koliko sam procitao navodno narucivanje odmah posle predstavljanja a u prodaji oko 20tog. Probacu da nadjem info gde sam procitao.
Sto se tice boja vise ne gledam dok zvanicno ne bude pokazano, kakve su sve slike i boje bile za s8 boze ti sacuvaj, ni mladjeg brata da ne gadjas sa njime a kad je predstavljen druga prica.


Edit: Od 24. u prodaji.
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam negde pročitao da će biti od 14. U prodavnicama...mada sam možda i sanjao!

Inače mnogo mi se ne sviđa ako bude kombinacija one ogavno zlatne olovke uz plavi, crni i ostale boje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Od 24-tog

S9+
 
izbacuju po malo fotke.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
986fce8a0583567bc5425efef3de4d1a.jpg
 
Pitanje je jedino koliko ima kamera i sta je pored blica sa desne strane [emoji3]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
To je to kvalitetno zakrivljeno staklo i klizava leđa...telefon olupan u roku od odma :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ali poenta različitih prečnika kod otvora kamere?!

Iskreno mislim da ovde jedino 4k mAh baterija može da spase situaciju.
 
Ali poenta različitih prečnika kod otvora kamere?!

Dva senzora razlicite velicine u kombinaciji sa otvorima blende i sistemom sociva koji ocigledno nisu isti?
 
Evo mogu da se kladim da su identični kao ovi na s9+ koji su opet gotovo iste veličine (gornja kam malo veća ali baš treba da se zagleda)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno