Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

 
Da li u Mts_u za neki bolji telefon daju veći popust od 12k? Imam note 4...
Hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tu ides s potvrdom da si zamenio telefon u pro.mobi najbolje i dobijes jos 12.000

Sent from grom
 
I kakvu su utisci vipovci? Pogotovo me interesuje oni koji su sa s9 plus presli

Sent from grom
 
Čestitam na prinovama drugari!!...očekujem utiske, posebno me interesuje autonomija ko je prešao sa s9+

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Tu ides s potvrdom da si zamenio telefon u pro.mobi najbolje i dobijes jos 12.000

Sent from grom
Znači prvo proMobi, ostavim Note 4, dobijem potvrdu, sa njom u mts i dobijem 24k popust? Da li moram pre 23.08. Obaviti tu zamenu u ProMobiju ili je bitna samo prijava pre tog datuma u Mts_u?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Odmah update?
269535d5e402c052bec19694b240b54a.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Posle prvih par sati upotrebe - sjajan telefon. Prelazak sa S7 edge je nebo i zemlja. Neverovatno šta 2 godine znače u mobilnoj industriji.
 
Je l' može neko ko je već uzeo telefon da mi kaže da li ima instaliran MS Office? Hvala!:wave:
 
Hint: ko koristi bx button remapper ne radite update za bixby nipošto.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ista podešavanja. Otišao Note, ne bih kačio svoje slike, nisam lep, nemam fotišop. Neka iskustva novi vlasnici podele za prednju kameru. Nadam se da je nešto softverski, mene ubedačilo. Za ovu lovu mora da bude najbolje.
 
Poslednja izmena:
Ista podešavanja. Otišao Note, a ne nih kačio svoje slike, nisam lep, nemam fotišop. Neka iskustva novi vlasnici podele za prednju kameru. Nadam se da je nešto softverski, mene ubedačilo. Za ovu lovu mora da bude najbolje.

Verujem da je nešto softverski. Valjda ćemo čuti ostale šta kažu
 
Mozda misli na isprane boje kod prednje kamere,i generalno dosta manje detalja u odnosu na iP i Pixel. Isti slucaj je i kod prethodnih modela,ne znam cemu cudjenje toliko.

https://youtu.be/fS4c5anWPeA



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pobogu aj žene i da razumem kad kukaju za prednjom kamerom, ne znam što bi nama i najmanje bila potrebna ista?!!...pa još da mi to bude razlog da li ću da zadržim ili ne neki telefon

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja prednju nikad koristio nisam ali je čovek u pravu skroz, za ove pare mora da bud mnoooogo bolje pogotovo što je problem softverske prirode, gcam na s9+ je bio odličan što znači da moraju malo da se potrude

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
 
Pa ne sluzi samo za fotkanje,majku mu,neko mozda obavlja video pozive svakodnevno [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima dobre doskočice Džeri, ne znam da li baš ne voli Apple ili se tako namestilo ali trenutak kad priča o donjoj strani telefona... "and it has more features on this one side of the phone than Apple in their entire eco-system" [emoji38][emoji38][emoji38]
 
Pa ne sluzi samo za fotkanje,majku mu,neko mozda obavlja video pozive svakodnevno [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gresis, kod nas se prednje kamere koriste samo za fotkanje a skupi telefoni iskljucivo da bi se stavljali na sto. :) Jer nemamo pametnija posla nego da pokazujemo telefone po stolovima, da li i preko tako razmisljaju pojedinci :)
 
Mislim da je većina videla kakve fotke sa prednjom kamerom pravi samsung sa portovanom gcam u portret modu, druga dimenzija u odnosu na ovi fabričku aplikaciju...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma da,na s9 nebo i zemlja gcam u odnosu na stock

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Ako moze neki utisak o bateriji od kolega što su uzeli telefone

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
 
Pobogu aj žene i da razumem kad kukaju za prednjom kamerom, ne znam što bi nama i najmanje bila potrebna ista?!!...pa još da mi to bude razlog da li ću da zadržim ili ne neki telefon

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
+1
Ja sam možda 2 puta koristio prednju kameru. Odoh popodne po zverku[emoji3]

S9+
 
Meni najjači utisak lag na svim Samsung telefonima kada se uzmu da se čačkaju u poslovnicama. Na svim telefonima uključen retail mode. Otključaš telefon od 1000e i treba mu 2 sekunde da prikaže sve ikonice od aplikacija. Posle šljaka sve ok, ali taj prvi utisak užasan. Nije baš relevantno, jer jelte svako čačka te telefone, ali bre samo na Samsung telefonima viđam tu vrstu laga.
 
Nazad
Vrh Dno