Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

samo tolko? pa ja nesto po netu trazio neke testove ali nema jos nista a bas me zanima jer mi od toga zavisi dal cu da idem na N8 ili N9

inace ja sam sad na U11 i telefon mi izgura 1.5 dan bez problema sa sasvim normalnim koriscenjem
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako imas finansija svakako n9 ali po meni je best buy n8...
Odnos cena kvalitet

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ajmo ljudi, 20ti...čekam ko će prvi da se pohvali da je preuzeo spravu :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni rekose tek 23. im stize u radnje :) Nego nema ovih vip-ovaca :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Niko neće dobiti telefon pre srede. Tačka. [emoji3]

S9+
 
Bio sada u poslovnici. Tek im jutros stigao mail oko potvrde rezervacije. Na pitanje kada ce uredjaj da stigne, odgovor je sutra, prekosutra, ili ovih dana. Na pitanje zasto sam pre 11 dana rezervisao uredjaj da bi isti preuzeo kad i svi zvanicno 24og,samo me je bledo pogledao. Logike bez

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mene su sad zvali iz Vip-a da potvrdim rezervaciju.Plavih više nemaju, pa sam se odlučio za crni. Telefon šalju sutra, pa mi je rečeno da mogu da ga očekujem u sredu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Znaci dal ga narucio 9og ili 17og isto ti se hvata. Pre zvanicne prodaje neces dobiti

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa ako dobiješ u sredu to je opet skoro dva dana pre zvanične prodaje [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Izgleda da je svrha rezervacije izbegavanje situacije da se uređaj rasproda. Stvarno nema više plave boje ni na sajtu. Ja idem u poslovnicu posle 14h pa pišem ovde kako sam prošao.
 
Može da se preuzme 2 dana pre zvanične prodaje. Isto i u poslovnicama isto svuda... To sam znao 10 - tog kad sam i rezervisao samo što nije bilo zvanično-sada jeste. Postojala je mogućnost da daju i ranije, a zašto nisu to nemam pojma.

S9+
 
Možda čekaju update za nesretni bixby?!...par njih je na otpakivanju pominjalo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Telefoni su stigli u VIP Delta City (vide se u ormaricu) ali konacan spisak nece biti gotov do sutra ujutru i tada krece zvanje iz poslovnice da se dodje po rezervacije...ako su lagali mene i ja lazem vas
 
Danas sam cackao jedan izlozen i definitivno odustao od kupovine. Razlog je na prvi pogled banalan - polozaj FP senzora. Nemam bas velike prste (iako sam visok 189cm) i tesko mi je da dosegnem senzor. Ne znam kako korejski inzenjeri dosegnu prstom kad su prosecno 20+ cm nizi od mene. Da sam Hercegovac od 2m, mozda bih ga kupio. :d Na S9+ mi je mnogo lakse dosegnuti FP. Sacekacu da vidim sta ce ponuditi konkurencija sa FP ispod ekrana ili cu cak cekati S10+. Ili kupiti S9+ do tada. :d
 
Danas sam cackao jedan izlozen i definitivno odustao od kupovine. Razlog je na prvi pogled banalan - polozaj FP senzora. Nemam bas velike prste (iako sam visok 189cm) i tesko mi je da dosegnem senzor. Ne znam kako korejski inzenjeri dosegnu prstom kad su prosecno 20+ cm nizi od mene. Da sam Hercegovac od 2m, mozda bih ga kupio. :d Na S9+ mi je mnogo lakse dosegnuti FP. Sacekacu da vidim sta ce ponuditi konkurencija sa FP ispod ekrana ili cu cak cekati S10+. Ili kupiti S9+ do tada. :d

A face/iris scan? Passcode?
 
Za skoro 1000 evra hocu maksimalnu komotnost, a ne da ukucavam sifru ili buljim u telefon pod optimalnim uglom. ;)
Otkljucavanje je instant - nema potrebe da podešavaš uglove
Dovoljno je da pogledaš u telefon... Radi i u mraku i sa cvikerima

S9+
 
Poslednja izmena:
Meni na note 8 face recognition odradi u milisekundi

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Tu leži problem - You Toube
Ništa dok ne probaš sam, a ja ti kažem da radi super

S9+

Mozda i probam, a sramota me je da opet idem cackati telefon pola sata. :d Mada svejedno me odbija onaj visoko postavljeni FP. Za te pare ipak ocekujem da mi je sve super.
Bas me zanima je l' sam ja ovde jedini kome je FP previsoko postavljen? :)
 
Ja imam kratke prste i ne korisim FP
Doduse ne koristim nijednu zastitu u zadnje vreme nemam neku paranoju
Da mi treba koristio bi face rec
Inace kako se namesta security ako imam clear flip futrolu ili sam ja glup ili ne moze i jedno i drugo, iako iskljucim opciju za auto otkljucavanje
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se da je FP uvek brži koliko god iris ili face dobro radili. Jednostavno, za njih moraš namestiti tel u pravcu lica i dodatno uključiti ekran, a onda oni prilično brzo otključaju fon. A kod FP je to već odrađeno dodirom fp senzora dok podižeš tel jer nema potrebe da prvo pališ ekran.
Naročito kad posle malo vremeba stekneš naviku pa prst sam ide na fp senzor kad uzimaš tel. I otključan je pre nego što stigneš i da pogledaš u njega.
 
Meni je popaljeno sve od tih bezbednosti, jer bas sve radi instant :D
 
Meni ni na note 8 nije FP visoko, bas je gde treba, ne znam da li bi mogao da se naviknem na nize postavljen.
 
Nazad
Vrh Dno