Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Meni je stigao N8 u vakumu prosle godine,porucio online i dostavili mi na kucnu adresu. Mozda u poslovnici “moraju” da otvore,ali verovatno mozes da insistiras da to ne rade,na oglasima je gomila telefona u vakumu,preuzetih iz poslovnice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rezervisah I ja. Zameniću note 8.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Do sada uzeo gomilu uredjaja kod njih i nikad nije bio telefon u vakumu. Uvek su ispred mene donosili otvorenu kutiju. I na licu mesta palili uredjaj da se uvere da je ispravan. Da li imam pravo da trazim telefon u vakumu?

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Naravno da imaš! Ako ništa drugo, bar pred tobom da se telefon otpakuje. Nikako raspalovan. Stvar principa. Ako morate da proverite i otvorite, uradite preda mnom. A ne da im daješ soma evra za raspakovan telefon.
 
*mjau**mjau**mjau*, vi se žalite a dobijate mogućnost da date telefon i uzmete novi note za 400 e, kod nas u Cg ništa ne daju samo uzimaju, ja bih rado uzeo novi da kod nas ima ta akcija

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
The verge review

[YouTube]5rHJUxKCamo[/YouTube]

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da...baš ozbiljno dobra! E sad, nadam se da ga nisu platili iz samsunga pa da je stavio n9 sd845 i s9+ exynos


Edit: sad gledam unbox therapy opet n9 vs n8 i baš primetno deblje ivice sa strane na novom notu :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Sve je lepo na ovom gore klipu sem razlika u brajtnesu između note9 i ostalih telefona. Plus je njemu baterija jedina nova. Inače taj lik koji je izbacio klip je veliki smarac i prevarant. Nije ni čudno što ga nemam u sub :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Za koje ste se boje odlučili ljudi? Po meni je plava najlepša, zato je i uzimam, ali bolje da je i olovka u istoj boji, meni ova žuta deluje previše napadno. Suvišno definitivno
 
Daj bre neko i crni neka pazari!!...kad budem kupovao po oglasima ovde, neću samo plave da gledam [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Šteta što nema one titanium sive kao za Note 5 koliko se sećam. Meni je to bila kul boja. Nekako kompromis između izgleda i manje otisaka prstiju.
 
Plavi je mnogo lepši uživo. Crni izgleda kao neki alat koji dužite od firme.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koja je cena u prodaji na oglasima? Ovi sto su resili odmah da ga utope.
 
825e pa naviše

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Za koje ste se boje odlučili ljudi? Po meni je plava najlepša, zato je i uzimam, ali bolje da je i olovka u istoj boji, meni ova žuta deluje previše napadno. Suvišno definitivno
Pa de se lepo vidi iz kneza da ga ne mesaju sa N8. Salim se, nemojte da me lincujete. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ali nije imao zutu olovcicu. [emoji6]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poručio i ja Notu 9, plavi... Odoh sa iOS-a, smorio sam se više.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sada samo snapdragon dobio. I ništa novo kod samsunga, prvih mesec dana 3 nadogradnje, posle na tri meseca po jedna i to kad imaš sreće

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Crni je prilicno ruzan i bezlican uzivo, pre sam za plavi ili pink ko se tako oseca [emoji4]

U11 via TT
 
I meni fali ta titanium siva. Mada generalno ko god danas uzme telefon odma ga oblepi kojekakvim zaštitama ili stavi u kejs tako da boja i ne dolazi do izražaja kao nekad. U najgorem slučaju dbrand je uvek tu [emoji4]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni se najviše sviđa ona bakarna verzija, koje naravano za sada nema u Evropi ni Americi
 
Ja cu mozda imati za prodaju viska ruger armor i spigen foliju, za nekih 10ak dana..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sve je lepo na ovom gore klipu sem razlika u brajtnesu između note9 i ostalih telefona. Plus je njemu baterija jedina nova. Inače taj lik koji je izbacio klip je veliki smarac i prevarant. Nije ni čudno što ga nemam u sub :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Kažem ja , uvek pre ruski testovi nego plaćeni sa USA govornog područja.

[YouTube]Pml7KWf4SYo[/YouTube]

d9c1eb454805a45e080a494b84c78d23.jpg


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Gledam ovo Casijevo poređenje N9 vs IP X 4k video materijala...čovece tužno je koliko apple unakaradi video onako lošim zvukom...je ne znam jel ono i dalje mono snima ili šta, ali note neuporedivo bolje zvuči (sam video extra na oba tu nema šta).
Što se ovog testa autonomije tiče, definitivno mi ima više veze sa mozgom od onog predhodnog. Konačno P20 Pro tamo gde treba da bude. Žao mi samo što nema pixel 2 xl na istom.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da,i dalje snima mono,sto je skroz bzvz,nadam se da ce i to ove godine (konacno) unaprediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,i dalje snima mono,sto je skroz bzvz,nadam se da ce i to ove godine (konacno) unaprediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Najgore što ih i ovi iz googla kopiraju u takvim nesretnim realizacijama :( Stvarno su paceri i jedni i drugi....mada korisnici su po meni najviše krivi što im isto dozvoljavaju.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno