Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Meni sa otkupom telefona, popustom u vipu i tarifom neo 4 ili 6- ispada sve ukupno oko 95000..

Ako smanjimo za pretplatu koja bi za 24 meseca bila minimum 24000, opet 600e za ovaj telefon je vrh cena.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Telefon košta 1000e - ko je spreman da plati i ima boli ga ona stvar za 4-5 hiljada. Pa *mjau**mjau**mjau* clear view košta 7500 din pa kupuju ljudi - koliko samo posle dajete na maske, folije stakla itd...

S9+
 
Sada me zvali iz Vip-a. Kaze juce smo poslali uredjaj kod Vas u poslovnicu ocekujte vec danas da vas kolege pozovu. Znaci za vikend je tu najkasnije. Nesto se mnogo proljubaznili prema korisnicima koji ostavljaju vecu svotu novca

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Da li su zvali iz poslovnice?
 
Pa šta je tu zanimljivo, svaki sledeći samsung flagship ima bolji ekran od predhodnih...ne bi valjalo da nije tako ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Pa jeste zanimljivo. Ocekivao sam isto kalibrisani ekran kao na S9.... Generalno, od S8 ekrani su skoro savršeni ..Nisam očekivao unapređenja . Inače , silikon folija ubija barem 10% kvaliteta prikaza ekrana. Kada sam je skinuo sa note 8, ogromna je razlika u prikazu.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Ma da, rekao sam da više ništa ne stavljam na ekran pa šta bog da...eventualno Whitestone ako naleti povoljno, ali ova socijalna stakla i folije zaobilazim u širokom luku ubuduće.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Danas sam ga cackao malo u BIGu u NS, moj prvi utisak je deja vu kad sam ga uzeo u ruku, koristio sam S9+ neka 2 meseca. Pored je stajao S9+ i definitivno bolje u ruci lezi s9+, Note 9 je ozbiljna cigla [emoji4].
Svidja mi se sto nema vise tako zaobljene ivice.
Ekran je fantastican, na cega nas je Samsung vec navikao, e sad uporedjujuci sa S9+ meni je sve to isto, na vrhunskom nivou.
Rece prodavac, za nekih mesec dana im stizu verziju sa 512gb memorije, bice oko 150k dinara.
Licno da nosim S9+ sad ne bih prelazio na Note 9, naravno kome treba olovka tu diskusije nema.
Posle cackanja sam se vratio na svoj HTC U11 i kao da drzim igracku u ruci, pocevsi od jadnog dizajna do ekrana [emoji23]
Ja licno cekam da izadje jos Apple Iphone X Plus verzija pa cu da razmislim sta uzimam, a u svakom slucaju Note 9 vrhunsko parce tehnike [emoji41]

U11 via TT
 
Ja cackao isto danas u Merkatoru malo. Isti fazon kao Note 8, nemam neki trip da je toliko bolji koliko je skuplji. Mada je meni Notara mnogo zgodnija za rukovanje nego S9+ npr.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sada me zvali iz Vip-a. Kaze juce smo poslali uredjaj kod Vas u poslovnicu ocekujte vec danas da vas kolege pozovu. Znaci za vikend je tu najkasnije. Nesto se mnogo proljubaznili prema korisnicima koji ostavljaju vecu svotu novca

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Osim ixon-a, jesu zvali jos nekoga iz Vipa?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sad sam ja zvao njih. Sada je priča da dostava počinje od sutra (7 dana pre početka zvanične prodaje) a da isporuku garantuju najkasnije do 31. avgusta?!?
 
^
Evo sad je i meni stigla poruka o propustenom pozivu korisnickog centra. Sutra ce me zvati ponovo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja ocekujem da me sutra pozovu da odem po telefon. Juce su iz centrale poslali kurirom u poslovnicu u mom gradu. Skidam kapu Samsungu,8 dana nakon premijere uredjaj u rukama korisnika

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Vredeo ne vredeo toliko, ali za to stvarno respect.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije ni čudo da je bilo toliko "curenja" informacija o telefonu pre zvaničnog predstavljanja. To je cena ovako rane isporuke. xD
 
Ja ocekujem da me sutra pozovu da odem po telefon. Juce su iz centrale poslali kurirom u poslovnicu u mom gradu. Skidam kapu Samsungu,8 dana nakon premijere uredjaj u rukama korisnika

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
I to u Srbiji :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je neko narucio preko mts-a ili telenora, kad njima stizu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čačkao i ja danas telefon u vip-u. Odličan je stvarno. Dosta znače i ovi stereo zvučnici. Kakva cigla, kakav ekran.
 
Pa ovo za N9 onda i nije toliko strašno. Mene je S8 u Telenor banci izašao cca 130k pre godinu i par meseci. Elem, opcija u kameri da obavesti ukoliko je fotka loša će biti dostupna samo na N9 ili mislite da će je dobiti sa nekim update-om i drugi uređaji?
Slična opcija je na n8, upozori me telefon da je kamera prljava sto je iskreno zanimljiva opcija.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja ocekujem da me sutra pozovu da odem po telefon. Juce su iz centrale poslali kurirom u poslovnicu u mom gradu. Skidam kapu Samsungu,8 dana nakon premijere uredjaj u rukama korisnika

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Koja poslovnica? Kad dobijaš telefon?

S9+
 
^ Smederevo. Nisu me jos uvek zvali. Nesto izgleda mute,dva dana je proslo od kako su poslali uredjaj. Kasnije cu otici da se malo svadjam sa njima

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Slična opcija je na n8, upozori me telefon da je kamera prljava sto je iskreno zanimljiva opcija.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
To za musavu kameru apsolutno nema veze sa ovim novim upozorenjima da je slika mutna, da je neko zažmurio i sl ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^ Smederevo. Nisu me jos uvek zvali. Nesto izgleda mute,dva dana je proslo od kako su poslali uredjaj. Kasnije cu otici da se malo svadjam sa njima

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Aj javi bas me interesuje
Mislim da pre 22 nećeš dobiti sigurno

S9+
 
Poslednja izmena:
Narucio juce, zvali danas, u ponedeljak isporucuju. Beograd
 
Vip mobile, potvrdili ponedeljak posto donosim i uredjaj da bih ostvario popust i dogovorili poslovnicu u kojoj cemo obaviti razmenu :)
 
Poslednja izmena:
^ Znaci kod njih u poslovnici bice preko vikenda. Hm,izgleda je to politika Samsunga da pre ponedeljka ne daju uredjaje.

Pitanje jedno. Da li imam pravo da trazim u vakumu da mi daju telefon?

Znam da uvek iznesu vec otvoreno vakum pakovanje

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Delta City, sto se tice vakum pakovanja ne znam. Samsung uvek ima one nalepnice preko kutije tako da bih na to obratio paznju da iseku pred tobom.
 
Do sada uzeo gomilu uredjaja kod njih i nikad nije bio telefon u vakumu. Uvek su ispred mene donosili otvorenu kutiju. I na licu mesta palili uredjaj da se uvere da je ispravan. Da li imam pravo da trazim telefon u vakumu?

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno