Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Da se i ja prijavim ovde sa Note 9 DS. Koristio sam ranije Note 8 ali sam bio prilično razočaran baterijom i kamerom (zamenio ga Mix 2s). Kod N9 već druga priča, baterija daleko bolja, kamera isto, ekran, fluidnije radi. Mada imam utisak da je GCam na Mi8 i Mi9 koji sam razbio, radila bolje fotke... Svakako ću ga zadržati neko vreme. Jel ima neko masku bilo kakvu na prodaju [emoji3]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li je nekom prestao da radi skener otiska? Restartovao, brisao kes, resetovao telefon i nista..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Khm.. moracu da ga predam Promobi
2b3514c5513fbe0fea09f825f01dfdd8.jpg
f3cb60876d228ebbcea9a3490e28a172.jpg
b5744d9be06e42840eb433c5dcf3e0c4.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao mi je aprilski update, da li neko zna kakva su to poboljšanja za kameru?
ef160ed07a65ed34d4901dff53b91365.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao mi je aprilski update, da li neko zna kakva su to poboljšanja za kameru?
ef160ed07a65ed34d4901dff53b91365.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Pa verovatno malo jos sofverski ispeglana,jer note 9 nece dobijati funkcije koje su dobili s10 i note 10 serija preuzete od s20 linije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Na Samsungovom forumu je objavljeno da se radi na tome i da će S9 i N9 dobiti update na 2.1, ali ne znaju kada.
 
Društvo, da li je ovo približno realna cifra što se tiče health-a? Ako jeste da nosim u promobi :)
e41a0e6e8c1baa734d5dc804a57698bc.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uzet u telenoru decembra 2018.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pa kolko je star i dobra ti je baterija,meni je na mom note 9 imao je 18meseci bila i jos losija nego tebi al sam ga koristio za taj period muski.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa koristim ga i ja :) Al počelo da iritira sad već primetno 'curenje' baterije. Jesi menjao bateriju u garantnom roku? Realno, još ne bih menjao note9 :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pri kraju godine zameni bateriju, i ako npr budes imao problema sa burn in-om isto mozes da zamenis ekran i dobijes skoro novi tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pa koristim ga i ja :) Al počelo da iritira sad već primetno 'curenje' baterije. Jesi menjao bateriju u garantnom roku? Realno, još ne bih menjao note9 :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Nisam prodao sam ga,rekao sam liku da je baterija oslabila al on ga jos koristi kaze nije mu bas toliko losa da mora da menja.Meni je iskrebo malo smetala.Mislim da je zamena baterije oko 50e pa ako ces da menjas nije toliko skupo,sad u garanciji verovatno ne placas nista nisam siguran.Nek se javi neko ako je menjao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam imao probijanje svetlosti i zamenili su mi displej i bateriju u garanciji.
I baterija ulazi u garanciju od 2god zato sto ne moze sama da se zameni i mora servis, tako da ne brines.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ok, super, hvala :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ako nekog zanima, Promobi trazi 5700 sa besplatnim slanjem za zamenu baterije na Note9. Pitao pre neki dan. Moj je uzet u Vipu cim se pojavio, ne znam tacan mesec 2018.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako nekog zanima, Promobi trazi 5700 sa besplatnim slanjem za zamenu baterije na Note9. Pitao pre neki dan. Moj je uzet u Vipu cim se pojavio, ne znam tacan mesec 2018.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ali to samo ako nema garanciju? Ja cu ovih dana da ga nosim zbog baterije i otiska prsta..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nemam pojma, jos je u garanciji, uzet je ja mislim Septembra 2018. Da li ima razlike u ceni za zamenu baterije ako je u garanciji ili ne? Zar nije 6 meseci garancija na bateriju?
 
Cekaj, polako, mogu da im posaljem mob, star godinu i 7 meseci da mi zamene bateriju dzabe? Koji je kriterijum da zahtevam zamenu? Kako dokazujem da je oslabila?
 
Imaju oni testove kojima će to utvrditi
 
Postujem to, ali da ne bude, otvorili smo ti telefon, testirali bateriju i zakljucili da ne moramo da je menjamo, duzan si nam 3000 za ruke i jos 4000 ako hoces novu bateriju?
 
I da li postoji granica do koje se smatra da je baterija ok? Tipa da li je baterija sa 70% kapaciteta ok, ili za zamenu, i da li ima veze ako je telefon star recimo 7 meseci a baterija mu je opala na 70%, i ako je star 23 meseca, a baterija mu je 70% - da ne bude u prvom slucaju opravdana zamena, posto je brzo degradirala, a u drugom slucaju da bude normalno opadanje kapaciteta tokom vremena?
Mnogo je tu nepoznatih u jednacini.
 
Ja sam reklamirao s8+ star 23 meseca sa nekih 87% u accubattery i zamenili su
 
Pustio sam mail ponovo, pa cu da javim kako sam prosao.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel traze fiskalni racun ili moze preko serijskog broja?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam dve garancije preko VIP-a ostvario,ne traže fiskalni,samo serijski broj telefona provere.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pustio sam mail ponovo, pa cu da javim kako sam prosao.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Na koji mail? Šta si im pisao?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno