Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Spiči ga preko odina.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jos uvek nisam dobio azuriranje na android 10 za note 9 u vip-u, zadnje azuriranje bilo u oktobru. Ima li jos neko slicno iskustvo?
Na vipu sam ali je sve ok, za desetku je bilo davno ažuriranje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Znaci jedino sto mogu je da pokusam preko odina? Da kontaktiram vip nema efekta?
 
Super, i drugi put :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
evo cisto za ove koji jos koriste ovaj fon, stigao aprilski pec...oko 470mb, nesto kamera kao unapredjena
 
Evo kod drugara smo.odradili....Kamera vise nema onaj "smooth zoom" prilikom prebacivanja/zumiranja...ima kao N10,s10 gore u notf baru za gasenje...najt mod malo kao drugaciji...nista posebno :)
 
Kod koje mreze je stigao April?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Od 1% do 100%. Sta znam mozda i usb tester nije dobar ali je prilikom punjenja huawei power bank-a od 6700mah pokazao skoro 5000, ne mogu tacno da se setim..
98a1aaea145e834519d360f7af38d3d8.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel uporedjivao neko ovaj sa n10 lite? Sta mislite?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I dalje je N9 kvalitetniji, tu je i IP zaštita, bolji ekran i rezolucija, bežično punjenje .
Na strani Lite je noviji SW i verovatno duža podrška, veći ekran, možda bolja baterija, možda bolja selfie kamera, ali to je otprilike to...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A kako se porede kamere S10 lite i Note9? Imam note9 od izlaska i malo mi je dosadio. Da ne pricam da se nikada nisam navikao na zakrivljeni ekran. Ne uspevam da nadjem takvo poredjenje na netu pa ako neko ima iskustva. Nije mi bitan kvalitet izrade i staklo jer ga i ovako drzim u silikonu. Samo kamera. Baterija je sigurno na strani S10 lite, ravan ekran i soc.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A kako se porede kamere S10 lite i Note9? Imam note9 od izlaska i malo mi je dosadio. Da ne pricam da se nikada nisam navikao na zakrivljeni ekran. Ne uspevam da nadjem takvo poredjenje na netu pa ako neko ima iskustva. Nije mi bitan kvalitet izrade i staklo jer ga i ovako drzim u silikonu. Samo kamera. Baterija je sigurno na strani S10 lite, ravan ekran i soc.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Kolega, apsolutna preporuka za N10+, mislim da bi ti i Lite brzo dosadio jer je u suštini prepakovani N9. Što se kamera tiče, mislim da je zadnja ista, ima razlike u prednjoj, ali nisam baš stručan za kamere...

SM-N975F
 
Sa note 9 jedina logicna kupovina ti je note 10 plus,mani se s10 lite-a.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A kako se porede kamere S10 lite i Note9? Imam note9 od izlaska i malo mi je dosadio. Da ne pricam da se nikada nisam navikao na zakrivljeni ekran. Ne uspevam da nadjem takvo poredjenje na netu pa ako neko ima iskustva. Nije mi bitan kvalitet izrade i staklo jer ga i ovako drzim u silikonu. Samo kamera. Baterija je sigurno na strani S10 lite, ravan ekran i soc.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Poređenje? Sa konja na magarca [emoji2]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Odgledao sam puno note9 vs note10+. Nema tu neke bitne razlike, kamere gotovo identicne, exynos, i sto je meni licno najgore, zakrivljeni ekran.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odgledao sam puno note9 vs note10+. Nema tu neke bitne razlike, kamere gotovo identicne, exynos, i sto je meni licno najgore, zakrivljeni ekran.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
A, ima između Note 9 i Note 10lite?
Vidim da si ti već doneo odluku, u kom slučaju nema potrebe da pitaš forum, drži se toga, i teraj kako si odlučio...
Uostalom, ono što si pitao svi smo i odgovorili...

SM-N975F
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam puno note9 vs note10+. Nema tu neke bitne razlike, kamere gotovo identicne, exynos, i sto je meni licno najgore, zakrivljeni ekran.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Uzmi u obzir i S20+ kome je ekran manje zakrivljen, a brzo ce pasti na 700e na oglasima.
 
A, ima između Note 9 i Note 10lite?
Vidim da si ti već doneo odluku, u kom slučaju nema potrebe da pitaš forum, drži se toga, i teraj kako si odlučio...
Uostalom, ono što si pitao svi smo i odgovorili...

SM-N975F
U principu najbolje je sačekati N20+ ili N20 ultra posle ove krize nema šanse da budu cene ko za S20 ultra.
Treba se strpiti 4-5 meseci za kupovinu telefona.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U principu najbolje je sačekati N20+ ili N20 ultra posle ove krize nema šanse da budu cene ko za S20 ultra.
Treba se strpiti 4-5 meseci za kupovinu telefona.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Nemoj se previše tome nadati, telefoni mogu samo poskupeti kao uostalom i sve ostalo, u skladu sa dolazećom inflacijom... Biće tu pomalo i deflatornih pomeranja, ali u suštini čeka nas dugoročno samo više cene...
Kriza će uticati samo na manji broj modela u ponudi, a i sami proizvođači će se prorediti...

SM-N975F
 
Nisam pitao za N10L vec S10L. I nisam nista odlucio. Samo pitam, jer pokusavam ispravnu odluku da donesem. Malo sam specifican jer ne podnosim zakrivljen ekran, pa mi to suzava izbor (hteo sam da uzmem OP8+ ili P30Pro ali i oni su zakrivljeni).
 
Nemoj se previše tome nadati, telefoni mogu samo poskupeti kao uostalom i sve ostalo, u skladu sa dolazećom inflacijom... Biće tu pomalo i deflatornih pomeranja, ali u suštini čeka nas dugoročno samo više cene...
Kriza će uticati samo na manji broj modela u ponudi, a i sami proizvođači će se prorediti...

SM-N975F

S20 prolazi prilično loše, a prodaja telefona je pala za 50%. Biće rezanja cena, naduvao se ovaj balon previše. Opravdanja da SD865 je skuplji 50% od 855 više neće piti vodu. I Intel je "uspeo" da spusti cene kada ga je Ryzen na to naterao i to samo za godinu dana.
 
Druže, guraj ti dalje sa tim Note-om 9, jedina prednost S10L je SD 855, sve ostalo je na strani Note 9. Prijateljski savet.
Ok, sad vidim da je S10l... uh, ako mu olovka nije potrebna, čemu plaćati 100-200 preko!?
S10l nije loša alternativa, ali zaista nema neke potrebe

SM-N975F
 
Poslednja izmena:
Ok, sad vidim da je S10l... uh, ako mu olovka nije potrebna, čemu plaćati 100-200 preko!?
S10l nije loša alternativa, ali zaista nema neke potrebe

SM-N975F

S10L je super telefon stvarno, ali ipak lošija izrada od Notea 9, nema IP 68, nema 3.5mm jack, nema LED notifikaciju. Meni je i danas Note 9 super uređaj. Kamere su takođe tu negde, makar ove koje su iste, S10L ima više mogućnosti, ali...
 
Prošle godine u julu note 9 je
bio 520-560 evra. Sad u aprilu isto
Ne znam u čemu je fora.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pa fora je da je idalje masina.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno