Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ne, sve ok.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gledam neke recenzije po jutjubu i primetio sam da dosta jutjubera i danas koristi Note 9 zanimljivo da je tako i posle izlaska dosta novih modela.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kako i nebi...note 9 je tenk, po meni najbliži legendarnom note 4 telefonu!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam ga koristio do pre koji dan, stvarno skroz ok telefon. Ekran i zvučnici vrh, softver sad odličan sa oneui 2 (doduse to je i poslednje sto ce dobiti).
Problem je definitivno taj Exy, baš se greje telefon, signal lošiji nego na svim ostalim, baterija loša... Mislim da je SD verzija pun pogodak.
 
Ne možeš reći da je baterija loša, jeste malo slabija od SD ali i ovo je sasvim korektna autonomija, i baš treba da se potrudiš da ga isprazniš pre nego što ideš na spavanje.

Ja sam jako zadovoljan sa njim; veliki i kvalitetan ekran bez rupa i notcha, dobra kamera i baterija. Jedino možda mi fali ponekad ta wide kamera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dizajn je takođe odličan, i meni se svidja što nema notcha, kamera je dobra, ništa više od toga. Ne znam kakvo ti je korišćenje, meni je baterija bila neuporedivo lošija od P30 Pro i Mi9t. U uslovima u kojima su oni držali 6.5-7h, Note nije mogao ni 4. Svi sa 4000 mah baterijom, P30 Pro malo veća. Što je najgore, sad sam uzeo iPhone 8, i na njemu je bolja baterija nego na Noteu (njega ubiju standby time i korišćenje na 4g). Ogradjujem se da je možda na mom primerku bila falična, mada ne verujem da je toliko.
Ko ne koristi telefon preko 3-4h dnevno ili ima wireless punjače svuda, Note 9 je i dalje odličan izbor, pogotovo za gledanje bilo čega zbog vrhunskog ekrana i zvučnika.
 
Koristim ga skoro godinu dana ali da bude iskren nisam imao problema sa grejanjem upošte. Možda zato što ne igram igrice ili tqko nešto.
@axel-junior stvarno nisam imao problema sa baterijom a može da izdrži baš dugo. Koristim i ajfon 8 ali baterija mu nije ni blizu mislim da je na noutu duplo jača.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem da mu sekundarnu sim karticu iz cista mira vise ne prepoznaje, jedino sto tad pomaze jeste da se telefon restartuje?!

Keva ima problem sa drugom SIM karticom, malo malo pa iskoči iz mreže.
 
Ako znači nešto, i meni se desilo jedno 4-5 puta za 15 meseci da druga kartica "ispadne", rešavao problem restartom.
 
Moj Note 9 već godinu dana kod mene,mislio sad da ga menjam za Xaomi Mi 10 pro ili Samsung S20+ ili Ultru.
Ne zato što sam nezadovoljan Note 9,nego navikao a i volim da menjam često telefone.
Sad sam prvi put odutsao od toga,dali što mi je Note 9 savršen za moje potrebe(samo baterija me malo j.....,dva punjenja imam,opet ide na punjač u 18h kad se vratim sa posla da se dopuni nekih 30%) ili me ovi novi modeli nisu nešto impresionirali.

Tako da ostajem još pola a možda i celu godinu na Notu 9.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Sličan slučaj @Jaza , od Aprila na N9, veoma zadovoljan, samo što ja definitivno prelazim na N10+, zašto si njega izbacio iz užeg izbora?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sličan slučaj @Jaza , od Aprila na N9, veoma zadovoljan, samo što ja definitivno prelazim na N10+, zašto si njega izbacio iz užeg izbora?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Neznam nekako mi je mala nadogradnja,a treba ozbiljnjne pare dati.
Sačekaću da vidim kakav će biti Note 20+,najverovatnije ću njega pazariti tamo oko nove godine.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Neznam nekako mi je mala nadogradnja,a treba ozbiljnjne pare dati.
Sačekaću da vidim kakav će biti Note 20+,najverovatnije ću njega pazariti tamo oko nove godine.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
I ja sam mislio da je mala nadrogradnja al je note 10 plus stvarno bolji i to dobro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja sam mislio da je mala nadrogradnja al je note 10 plus stvarno bolji i to dobro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Onda ću ga uzeti u razmatranje,otići ću do Delte danas ili sutra da se malo poigram sa Note 10+.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Onda ću ga uzeti u razmatranje,otići ću do Delte danas ili sutra da se malo poigram sa Note 10+.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
Po meni i u 2020 najbolja kupovina,tek ce tokom leta jos malo cena dole otici.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moj Note 9 već godinu dana kod mene,mislio sad da ga menjam za Xaomi Mi 10 pro ili Samsung S20+ ili Ultru.
Ne zato što sam nezadovoljan Note 9,nego navikao a i volim da menjam često telefone.
Sad sam prvi put odutsao od toga,dali što mi je Note 9 savršen za moje potrebe(samo baterija me malo j.....,dva punjenja imam,opet ide na punjač u 18h kad se vratim sa posla da se dopuni nekih 30%) ili me ovi novi modeli nisu nešto impresionirali.

Tako da ostajem još pola a možda i celu godinu na Notu 9.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
Ili ti nešto nije u redu sa baterijom ili ga koristiš za pogon električnog automobila[emoji23]. Ozbiljno vidi sa servisom. Puno se prazni ta baterija.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ili ti nešto nije u redu sa baterijom ili ga koristiš za pogon električnog automobila[emoji23]. Ozbiljno vidi sa servisom. Puno se prazni ta baterija.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Ceo dan na poslu 4g internet,nema Wi-fi.
3.5 sata Sot do 18h.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Jedino ako si unistio bateriju brzim punjenjem. Ceo dan, 4G, SOT je uvek oko 5.5 sati, jedna sim kartica, iskljucen bt, nfc, ukljucena lokacija, signal konstantno 3/4 crtice, osvetljenje oko 40-45%.
 
Jedino ako si unistio bateriju brzim punjenjem. Ceo dan, 4G, SOT je uvek oko 5.5 sati, jedna sim kartica, iskljucen bt, nfc, ukljucena lokacija, signal konstantno 3/4 crtice, osvetljenje oko 40-45%.
Meni su 2 kartice u njemu (Vip i Telenor)
Jedino ako ga nisam spržio bežičnim punjenjem jer ga zadnjih 10 meseci punim bežično.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Stigo martovski ota u Vip.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Brzim punjenjem nećeš spržiti bateriju. Znam da sa dva sima značajno više troši ali ne bi trebao toliko, koristio sam neko vreme i ja dva sima bilo je značajno ali ne toliko, što se tiče bežičnog punjenja s tim nisam imao iskustva. Čekaću još godinu dana da vidim šta sve izlazi pa ću onda da menjam.
@Proday u prvu si za to da je skoro kao note 4 a da ima IR bio bi i bolji [emoji846]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I ja sam mislio da je mala nadrogradnja al je note 10 plus stvarno bolji i to dobro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ja sam.presao i pisao sam o tome tamo, n10+svetliji ekran, vise premijum osecaj u ruci i mozda za nijasnu bolja kamera( nema ljubicastog u veoma slabom osveteljnju i hdr je sredjen)....osim toga ne ...I dalje sam da se ne isplati dati 250 300e vise za prelazak za n9 na n10+...bar ne u ovom trenutku...kad bude razlika manja da...Presao sam jer mi je ispala prilika.....Inace nikakve novine ne vidim, ta olovka je ista-sa dodacima koji su iskreno neupotrebivi, softver pa da nr kazem sve isto, ali ono sto ja koristim je potpuno sve isto....Naravno neko moje misljenje, ne treba da se neko slozi ali 250-300e za svetliji ekran( koji da se ne lazemo na n9 takodje je odlican) i za trunku bolju kameru, miskim da je bacanje para....plus da ne pricam sto sam.morao da trazim uwb c na 3.5 jer zaboga svi uredjaji koji imam su na 3.5m dzeku...i ova led sijalica za obavestenja, dok sam se naviko uf...al dobro
 
Bitno da nisi naveo najbitnije...128vs256gb! Meni je samo to bilo dovoljno razlike u parama, ali svakakvih nas ima ;) Hint imam dve kartixe u telefonu tako da mi sd kartica ne radi posao, a da modujem sim na sd nisam hteo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam.presao i pisao sam o tome tamo, n10+svetliji ekran, vise premijum osecaj u ruci i mozda za nijasnu bolja kamera( nema ljubicastog u veoma slabom osveteljnju i hdr je sredjen)....osim toga ne ...I dalje sam da se ne isplati dati 250 300e vise za prelazak za n9 na n10+...bar ne u ovom trenutku...kad bude razlika manja da...Presao sam jer mi je ispala prilika.....Inace nikakve novine ne vidim, ta olovka je ista-sa dodacima koji su iskreno neupotrebivi, softver pa da nr kazem sve isto, ali ono sto ja koristim je potpuno sve isto....Naravno neko moje misljenje, ne treba da se neko slozi ali 250-300e za svetliji ekran( koji da se ne lazemo na n9 takodje je odlican) i za trunku bolju kameru, miskim da je bacanje para....plus da ne pricam sto sam.morao da trazim uwb c na 3.5 jer zaboga svi uredjaji koji imam su na 3.5m dzeku...i ova led sijalica za obavestenja, dok sam se naviko uf...al dobro
Pa ne znam meni je generalno sve bolje,a i tek vidim kolko je ustvari dobar kad sam ga uporedio sa par konkuretnih modela da sad ne nabrajam koji su.Kad je izasao tek nije vredeo zamene,sad vredi itekako.Ja iskreno nebi menjao note za s20 plus i za neku malu doplatu.A i da su stavili 120hz i novi senzor u note niko nebi ni kupovao onda s20.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bitno da nisi naveo najbitnije...128vs256gb! Meni je samo to bilo dovoljno razlike u parama, ali svakakvih nas ima ;) Hint imam dve kartixe u telefonu tako da mi sd kartica ne radi posao, a da modujem sim na sd nisam hteo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Dobro to da, zaboravio sam...Nisam ni ja ljubitelj sd kartici, prvo sto dam jedan dobar ssd-510gb ili 1tb za sd kartidu od 128 ili 256gb koja ima OKEJ brzinu pisanja, a drugo sto mi zauzme ceo slot za drugi sim :D ja sam nedostatak memorije resavao tako sto sam u 3-4m prebacivao sve slike na hard, jer stv slikam kao *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, i to.mi je najvise zauzimalo memorije, pesme gledam u mp3 da budu...al opet 128 je onako, 256 vec evo siguran sam da mogu da isteram nekolko meseci bez prebacivanja necega ili brisanja...
 
A veći ekran [emoji854], meni to dovoljan razlog bio + interna što kaže Proday iako koristim i SD znači mi interna zbog UFS3, možda glup razlog al i clear view ko voli maske [emoji85][emoji86]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dok sam zimus imao mesec dana razbijeni note 9,razbijen ekran na 2 mesta bio,donesen od preko,baterija mi uvek drzala bar 7.5h sota ekrana,posle sam bio kupio note 9 SD,i baterija drzala oko 7h ekrana sa igricama.Ne znam kako ovde vecini baterija drzi samo oko 5h sota ekrana sto je bas malo.Sada razmisljam da kupim nov note 9 za oko 500e od operatera ili cu da kupim HTC U12 plus koriscen,da probam nesto novo.Nisam pametan.
 
Kako si ti uspeo 7,5h SoT da izvučeš???
Ja sam negde na 4h Sot sve na 4g,sve sinhronizovano,blutut non stopradi zbog pametnog sata.
42c0833c0c53d2165c0ffc6e91d10470.jpg
e4beac54ce92c05d94bd16716fe0672c.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Kakav crni HTC pa oni ugasili fabriku. Note 9 je kao G klasa u automobilima.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kako vi gurate i tih 4 [emoji51] Meni 2 sata sota i baterija na nekih 30%. A pošto se to desi oko15-16h, mora na punjač [emoji32] Toliko više pizdim da upravo gledam iphone 11 pro, ljudi hvale bateriju kod njega.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno