Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ove brojke deluju impozantno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sada me zvali iz Vip-a. Od sledeceg ponedeljka,tj od 20-og krece isporuka uredjaja. Moguce je i da ce pre zvanicne prodaje biti i kod nas neki primerak

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Sada me zvali iz Vip-a. Od sledeceg ponedeljka,tj od 20-og krece isporuka uredjaja. Moguce je i da ce pre zvanicne prodaje biti i kod nas neki primerak

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Mora ranije krenuti isporuka za pre-order

S9+
 
Ja sam bas u dilemi da li da dodam 300 evra za note. Nijednom nisam koristio note seriju, a ovaj me najviše privlači zbog verujem dobre baterije, ali i sitnih unapređenja s pen. Često mi je telefon sredstvo na kom radim i s te strane gledajući bilo bi unapredjenje, ali ne znam koliko sa S9+.

Sent from grom
 
Ima ga live :)

f8392337eae29216dfae0cbdc86780b5.jpg



b674e2b5d8df8c53733bf14af7208e5f.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima i kod nas - u poslovnicama i u Samsungu

S9+
 
Ja sam bio u Vipu u Nisu, prodavnica u Merkatoru bivsem. Hteo da dam moj Note 5 i potpisem ugovor. Covek ispred mene, radnik Vipa, nije cuo da postoji Note9. Kada sam mu pomenuo preorder, rekao mi da dodjem kad se pojavi u prodavnici. Kako bre sme neko takav da radi?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Mene iz gigatrona danas zvali njima stizu za preorder 23.8 u cetvrtak.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dobio sam i ja poziv iz Vipa upravo. Pošto sam prilikom naručivanja naveo da želim da ga dostave u poslovnicu pa da ga ja pokupim, rečeno mi je da dođem u ponedeljak, to je dvadeseti.
 
^ E vidis,meni je rekla da ce me od ponedeljka kolege iz poslovnice kontaktirati...ali se ogradila sa time "od"...

Izgleda da su ocekivali vecu potraznju,cim ce da krenu vec od 20-og sa isporukom

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
^ E vidis,meni je rekla da ce me od ponedeljka kolege iz poslovnice kontaktirati...ali se ogradila sa time "od"...

Izgleda da su ocekivali vecu potraznju,cim ce da krenu vec od 20-og sa isporukom

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Meni reče u ponedeljak posle 14h. Ne znam šta je u pitanju, ali izgleda da će stvarno poraniti. xD
 
Svaka im cast ako bude tako rano.
A jedan od razloga zasto mi se svidja samsung je zato sto od predstavljanja telefona do izlaska prodje par nedelja max i izlazi na sva trzista u slicno ako ne i u isto vreme.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam bio u Vipu u Nisu, prodavnica u Merkatoru bivsem. Hteo da dam moj Note 5 i potpisem ugovor. Covek ispred mene, radnik Vipa, nije cuo da postoji Note9. Kada sam mu pomenuo preorder, rekao mi da dodjem kad se pojavi u prodavnici. Kako bre sme neko takav da radi?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Jesi rešio?

Koliko ti je sa svim popustima izašao telefon, tj koliko su ti procenili note 5? I ja ga imam pa me zanima
 
Da...baš ozbiljno dobra! E sad, nadam se da ga nisu platili iz samsunga pa da je stavio n9 sd845 i s9+ exynos


Edit: sad gledam unbox therapy opet n9 vs n8 i baš primetno deblje ivice sa strane na novom notu :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bolje. Opasno me nervira kad pritisnem nešto na tim ivicama na s8 a nisam hteo.
Edit: Mada gledam sada poređenje, nešto i ne primećujem razliku.
 
Poslednja izmena:
Jesi rešio?

Koliko ti je sa svim popustima izašao telefon, tj koliko su ti procenili note 5? I ja ga imam pa me zanima
Razmenio par mailova, prijavio se preko sajta, note5 mi racunaju 24k, i jos 60k na Neo4.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
^ Moj ti je savet da N5 ide na oglase. Sigurno ces vise od 200e izvuci koliko ti nude u zamenu. Koliko sam ispratio,jedino sto se isplati kod njih da das u zamenu je N8. Gomila polovnih na kp ispod 500e full ocuvanih. U Vip-u ga racunaju 66k cini mi se. Sutra idem jedan da pazarim bas zbog toga. 480e bez tackice. 56.600 din. 10 hiljada nit oro nit kopo

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A npr. da se uzme note 1 ili note 2? Njih može da računa 200e ili ne?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Galaxy other Note isto 200e. Pitanje je koliko vec tako stare Notare moze da nadje a da nije ocukan. Jer svako vidno ostecenje bilo kog uredjaja na spisku obracunavaju na 12k. Po meni je najbolje da se ganja N8. Ima gomila oglasa ispod 500e vez tackica a za njega obracunavaju 66k.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koga to kontaktirate preko mail-a, promobi ili vip?
 
Ja sam im odneo staru nokiju pitaj Boga od kada. Cak mi nisu ni punjac trazili. Nisu je ni probali da je ukljuce. E posto jos nisam uredjaj preuzeo razmisljam se da im odnesem N8 i da mi na njega obracunaju popust. Naravno pre toga da im kazem da mi ne racunaju popust na tu Nokiu,posto ne moze dva uredjaja da das.
Na njihovom sajtu imas spisak telefona koji nude za zamenu. Pored svakog modela imas i iznos za koji se umanjuje vrednost uredjaja. Bilo koji telefon sa tog spiska ako odneses a on ima vidljive znake koriscenja obracunava se na 12k

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
A sta rade oni sa tim telefonima (sa starim nokijama i telefonima poput Note8)?
Nije mi jasno da daju 12,000 popusta na nov Note9 zbog telefona koji nije u funkciji.
 
^ Maloprodajna cena u Vip-u kao i u svim ostalim radnjama je ista. Bilo koja druga radnja isto daje popust od 12k. To je Samsungova akcija prilikom preordera. E sada sta oni rade sa tim uredjajima,i sto to rade stvarno ne znam. Tako su radili i sa S9 modelom. Valjda im je slabija prodaja pa tako zele kupce da navuku

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ili ona priča s reciklažom. Svakako super akcija. :) Meni bi u vipu izašao telefon 5k ako bi dao note 8 u zameni...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Šta rade? Fora od kako je sveta i veka, digli cenu i kao dali popust, oni su dobri i uzimaju projektovanu cenu i sa tih 12k popusta. Posle ove akcije, ne bi me čudila da ide akcija sa bežičnim punjačem, ili nešto još bolje na poklon jer je Note, kao što je bilo uz S9/S9+. Ispalo je da su bolje prošli korisnici sa drugom akcijom, i popust i poklon.
 
Nazad
Vrh Dno