Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Procitaj post opet, nisi shvatio..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Poenta je zaraditi sto bolje a ne prodati sto vise telefona.

Marza sa podizanjem cene raste brze nego sama cena i zato se isplati izgubiti veliki broj prodatih primeraka zarad vece cene.

Ukoliko se prodaju u ogromnom broju to pokazuje da ima prostora za povecanje cene i cena se dize dokle god broj prodatih ne pocne znacajno da opada (brze od marze).

Oni koji traze best value for money, moraju da shvate da flagshipovi nisu za njih, njima je namenjena druga linija proizvoda.
 
Ma štagod,nego mi ide na nerve sto svi mnogo tupe o cenama,jednostavno Note nije fon za siroke narodne mase,tj nece svako moci/hteti da ga priusti,isto je sa Ferarijem/Lambom i slicnim kolima,jednostavno,svaka roba ima svoga kupca i cao zdravo.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nemam komentar...
Ide se na manji broj prodatih primeraka zarad veće marže? Možda u Srbiji, sa našim retail pravilima...

Note 1/2/3 su donekle bili niše uređaji, posle toga i ne baš, a N8/9 itekako gađaju masovno tržište i treba da poprave slabu prodaju S9/9+ pre toga S8/8+


P Smart
 
Pa najprodavaniji modeli na svetu su ipx, ip8/8+, s9/9+, note8, ip7/7+...medju top 10 cini mi se da je samo xiaomi redmi note 5a od budtetskih ili jos jedan pored njega. Sve ostalo flegship-ovi. Toliko o tome kolko se lose prodaju.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Vi bas ne znate matematiku?

Koliko flagship modela postoji? Oko 3-5 u svakom trenutku. Za mene su pravi flagshipovi samo iP X, S9 i Note9.

Koliko ostalih poznatih telefona postoji? Preko 100, tako ne znam kako mozete porediti babe i zabe.

Uzmite lepo koliko se godisnje proda ukupno telefona i koliko od toga procentualno su flagshipovi.
 
Dosta vise sa cenom,ko hoce i ima kupice ko nece ili nema docice da pljuje ovde i da prica kako tel ne vredi te pare i da pronalazi neke mene,ovi je definitivno najkompletniji tel do sad i to je cinjenica i ne treba vise raspravljati o ceni
 
Telefon je brutalan, definitivno najkompletniji na tržištu

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Note 8 lepši od pozadi :)
 

Prilozi

  • 111.JPG
    111.JPG
    41.2 KB · Pregleda: 194
Gde lepsi ovaj na kome su u jedan red nabili 50 stvari, samo im je falilo i Samsung logo da nabiju u isti red :d
 
Rezervisao sam preko Vipa. Da li je neko od kolega ima iskustva sa rezervacijama kod njih? Da li možemo da očekujemo uređaje baš 24-og ili možda i koji dan ranije?
 
Rezervisao sam preko Vipa. Da li je neko od kolega ima iskustva sa rezervacijama kod njih? Da li možemo da očekujemo uređaje baš 24-og ili možda i koji dan ranije?
Isto pitanje. Da li te je neko zvao,tj da ti kaze da li je rezervacija odobrena?
 
Tebe deki nisu jos uvek zvali? Ja sam ga 9-og ujutru rezervisao (ocean blue)

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Tebe deki nisu jos uvek zvali? Ja sam ga 9-og ujutru rezervisao (ocean blue)

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja sam uzeo u Samsungu - ako ste rezervisali u Vip-u dobićete uređaj 24 a mogu vas pozvati čak i samo 1 dan ranije. Tako da nema potrebe da brinete, ako ste rezervisali zvaće vas. Mene su tako za note 8 zvali dan pre isporuke

S9+
 
Na mom nalogu se ne vidi. Postoje samo statusi porudžbina, ali ne i rezervacija.
 
Žalila sam se na Fejsbuk stranici u vezi promo koda i javio mi se neko iz Gigatrona u privatnoj poruci - u pitanju je definitivno greška na sajtu i to što je neko neispravno označio proizvod sa Šok cena. Sada je taj atribut uklonjen, međutim kod i dalje ne radi. Pokušaće sutra da reše problem.
Danas proradilo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno