Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Pocni nositi torbicu i nema zveckanja [emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jedno pitanjce za korisnike n9?Pazi vamo i citaj dobro jer je stvar ozbiljno napeta.Da li je ikad netko primetio kad dodirujete tach na sredini ekrana tj.malo jace recimo kad ste nesto nervozni pa ga malo jace da kazem pljesnete,cuje se neko zveckanje i zvuci mi kao da ekran udara u touch screen ili vec sta,sto me strasno iritira a to se dogadja samo na sredini ekrana,dok se na krajevima to ne cuje,tj.na krajevima se cuje normalan tup zvuk kakav treba.Zanima me da li se to cuje i kod vas ili su to samo vibracije zbog velikog displeja pa se na sredini cuje vise?Mozda sam postavio glupo pitanje ali hteo bih da cujem korisnike n9 kakva je situacija kod njih?
Ja sam slican tproblem na note 4, i to na sredini telefona bliže desnoj ivici displej. Kad pritisnem ekran pod prstima se oseća kao da upada ekran i čuje se neki zvuk. Posle šestomesečnog ubeđivanja da ekran upada i da nije dobar, kao i posle verovatno 10og nošenja na servis, ekran se na desnoj strani skroz razlepio te su mi zamenili ekran begramu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Note 9, sim free sa 2 god domace garancije imas za mnogo manje novca, ja ni lud ne bih davao 85.000 din tim 'legalnim' prodavnicama...

P.S. koji kog da uzmes od navedenih tel bices prezadovoljan..svi su u samom vrhu.
 
Imas mozda negde jeftinije.
Ali sto se tice ovih sa KP sto daju 2god garancije. To ti je garancija kao da je nemas.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Izaberes telefon iz Mts-a, Telenora, Vipa i garancije su ti vazece. Fiskalni racun i garanciju dobijes. Ja sam dosta puta uzimao tako telefone i nije bilo nikad problema :)
 
E, počeo sam da primećujem problem sa otključavanjem telefona na drugom aprilskom DBT ažuriranju.

Naime, kada se radi "lift to wake" i otključavanjem telefona preko senzora otiska prsta to je počelo da traje oko 2 sekunde, a ne instant kao što je bilo do sada.

Ugasiti lift to wake vraća senzor otiska prsta u normalu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vidim da je note 9 na kaciji za 85000 dinara. Šta mislite da li se to isplati uzimati?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa s obzirom da su S10 i s10+ mnogo vise isplati se, ukoliko ne patis od toga da ce za 3 meseca izaci N10...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izasao update za SEE region, navodno poboljsana kamera, videcemo.
52b6756fb83f4806c19905caa6b5ddfe.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Samo da ne upropaste sa ovim updateom[emoji16]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa s obzirom da su S10 i s10+ mnogo vise isplati se, ukoliko ne patis od toga da ce za 3 meseca izaci N10...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema mesta za patnju jer posle note 10 za 12 meseci izlazi note 11 gledano na taj način ne bih nikad kupio ni jedan :)

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Onda uzmi, telefon je prava mera za one koje vole prave telefone bez izmotavanja proizvodjaca ( punch hole, notch, obrva, itd..)
Najlepai telefon koji sam imao je Note 8 i 9, ali bio mi preveliki N9(dosta je sirik) pa ode dalje...
Da sam bio pametan ostao bih na n8 i bio bih zadovoljan i dan danas...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cao, kako ste zadovoljni sa ovim zadnjim update-om ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ni ja, sve isto...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ih sad, bitno da ništa za sad nisu sjebali :) Kad se samo setim kako su mi note 4 unakazili...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jedino sto su najavili, selfi kamera i rezimom sto moze da se namesti kad da pozadina bude bela ili crna. Ostalo u sustini isto.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima li još neko problem sa Android auto-m? Nakon nekog vremena se diskonektuje sa sistema, i onda mora opet da se pokrene. Veoma frustrirajuće. One UI, poslednji aprilski update za SEE

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni nece uopste da se poveze, odnosno ulazi kao u neku petlju i to je opste poznat problem. Nekoga kaci,.nekoga ne. Ako tebi radi,.pa se diskonektuje, kupi nov original kabl, trebalo bi da radi bez problema.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Na Telenoru još nije
 
Sad je meni stigao na VIP-u.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Dve kartice + loš 3g signal ma obe [emoji20]
7f3c2d10572073be9ad1c01ae5768025.jpg


Edit: izašao update i na telenoru

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene nije
 
Nazad
Vrh Dno