Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Je l rade banking aplikacije na beti i je l potreban factory reset ako se flashuje preko Odina?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Je l rade banking aplikacije na beti i je l potreban factory reset ako se flashuje preko Odina?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Za aplikacije ne znam, jer ne koristim na njemu, ali bi trebalo da radi(osim onoga da se mora logovati opet)....a sto se tice flesovanja, nemas Odin verziju...vec moras iz rikoverija flesovati-imas upustvo negde skida se fajl koji se preimenuje u update.zip pa onda preko adb ili sd kartice se flesuje.....e sad jedini ako hoces nazad na Android 9 moras factory i preko odina- sto bi znacilo da brises sve
 
Za aplikacije ne znam, jer ne koristim na njemu, ali bi trebalo da radi(osim onoga da se mora logovati opet)....a sto se tice flesovanja, nemas Odin verziju...vec moras iz rikoverija flesovati-imas upustvo negde skida se fajl koji se preimenuje u update.zip pa onda preko adb ili sd kartice se flesuje.....e sad jedini ako hoces nazad na Android 9 moras factory i preko odina- sto bi znacilo da brises sve
Hvala na odgovoru, istražih na xda, evo javljam se sa Bete 1, sad ću da flešujem dvojku.

Otp i Unicredit banking radi, ako nekog interesuje

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U samm membrs pojavio obavestenje

09Qkmp8.jpg


verv ce ubrzo biti ili zvanicni ili bar beta da se prijavi
 
Ne znam da li je to zbog toga što sam na beti, ali izgleda da je dostupan Android Auto zvanično?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uzeh ovaj telefon pre nekih 10 dana (imao sam S7 edge pre njega), vrlo sam zadovoljan, prvo što sam uradio je isključivanje fast charge, kupovina Package Disabler Pro, ukidanje bloata, bixby i update-a. Da li ima jos nesto na šta da obratim pažnju?
 
Samo jos da ukljucis nazad Fast Charge. Ja sam koristio Note 9 par meseci,dosta intenzivno igrao igre, punio koliko je trebalo i kad je trebalo i za 4 meseca je opala bat 2.5%. Tako da ukljuci tu lepu opciju, sve ostalo si uradio. I uzivan u fonu.
 
Gde se pali/gasi ta opcija?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Battery - > settings - > fast charge.
Ne, ne bih uključivao fast charge, tih 20 minuta bržeg punjenja mi ne znači ništa, ali mi znaci da mi baterija radi par godina kako treba. Isto je bilo i na predhodnom S7 edge, nikad fast charge, i baterija i sad posle 3 godine lagano daje 5 sati SOT na 4g, i 6 sati na WiFi.
 
Pa dobro onda. @axel pa gore joj je celu noc na punjacu nego drzati ukljucen fast charge.
 
Drustvo danas sam testirao Call of Duty na note 9,a80 i s10 plus,verovali ili ne na a80 najbolje radi kod ova druga dva posle posla sata kad baterija predje 40stepeni opadne fps dok na a80 ne mrda.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
On ima Snapdragon 730, a, ova dva dominantni Exynos :)

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Al znas sta je zanimljivo da i drugaru na xperiji 1 sa snap 855 posle 40tak min opadne fps.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sony [emoji1787] meni na Pocophonu sa snap845 nije opadao koliko god igrao, doduse mislim da sam smanjio na medium grafiku. Ovde jos nisam probao duže, igrao sam možda 2-3 partije, nikakav drop.

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
Igraj battle royal,ne multiplayer.Jer vamo znatno vise "muci" telefon.Nece ni ovi na mp da opadne.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stvarno sramota da bolje radi igrica na mid range samsungu nego na flag shipu,ne znam kako je stanje sa note 10 plus.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To je to, zato sam ja odustao od Exynosa. Note 9 SD dok sam imao em se manje grejao em je drzao stabilan FPS. Sad sam opet uzeo Note 10 Plus SD i nema problema nikakvih. Npr, Note 9 SD je stabilniji i bolji od Note 10 Plus Exynos. Drug danas pokrenuo CoD na S9 Exynos i posle 15 min krece da koci da secka i naravno kao grejalica.
 
Najveci problem je baterija na LTE. Ogromna razlika u odnosu na SD

Sent from my P30 Pro using Tapatalk
 
A kad je u pitanju kirin huawei i samsungov exynos koji je bolji kad su performanse u pitanju i pregrejavanje?
 
Drugar je imao P30 dok sam ja imao Note 9 Exy i secam se da smo ih poredili u PUBG ju. Njemu je igra mnogo lepse, fluidnije i stabilnije radila nego meni. Sigurno oko 20 % vise snage i malo manje se grejao nego Note. A graficke su im bile isto Mali. Msm da je i ona nekako bolje radila u komb sa Kirin proc. Tako da msm da je Kirin makar za gejming ispred Exy.
 
Šta vam je, pa dovoljno vam govori podatak da je sam Samsung odlučio da u S11 koristi Snap 865 u svim regionima sveta, sem jednog, čime praktično gasi Exynos diviziju...
Problema je što je taj jedan preostali region Evropa [emoji1]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Onda su stvarno mentoli
 
Pozdrav ljudi,
Ovo mi je prvi samsung ikada, pročitao sam celu temu (trebalo mi je par nedelja, lagano
 
Knox ne diraj i ostace deaktiviran, ja nisam ljubitelj tih app za disable, generalno to mozes i sam da uninstall/disable u app kategoriji, ono sto ne koristis i sto ti nije potrebno. To sto ostane od aplikacija koje se nmg resiti osim root om ne moras dirati jer ih neces ni osetiti.
 
Danas bio decembarski update od 150 mb, obicna zakrpa, valjda cemo uskoro dobiti Android 10.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno