Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

^ mislim da i dalje je isto, S10 lite kao SD ima sony kamere pa iz tog razloga mislim da nisu menjali politiku ni na jednoj seriji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Update, pa reset ....

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ok, hvala na brzom odgovoru. Ipak će cela akcija da padne za vikend
Ja sam sa osmice na devetu išao factory reset, update pa opet factory reset :d
 
Juče tokom snimanja videa primetio sam da snimak secka, mislio sam da je do stabilizacije ali nije. Šta bi moglo biti i kako da rešim?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Odradio sam update bez fabrickog reset-a i iskreno ja ne "vidim" nikakvu razliku... Pošto koristim nova launcher (navikao sam da gasim ekran pomoću double tap) ne mogu da koristim gestures koje su toliko nahvaljene.
 
Nije mi ovo najjasnije, ja sam recimo dostupan na obe kartice bez obzira na kojoj razgovaram i mogu da prihvatim poziv sa druge kartice. To sam baš probao i radi
 
Nije mi ovo najjasnije, ja sam recimo dostupan na obe kartice bez obzira na kojoj razgovaram i mogu da prihvatim poziv sa druge kartice. To sam baš probao i radi

Moguce da imas aktiviranu opciju "Dual SIM always on" u suprotnom je nemoguce...jer znam kad koristim jednu na drugu sam nedostupan...i na n9 i n10+, s10+...svima isto
 
To mi jeste aktivirao. Telefonom sam inače veoma zadovoljan, jedino kad sam na WiFi i gledam neki klip na YouTube, desi se da zastane klip kao da nema nega i na signalu od WiFi se pojavi ona oznaka da sam konektovan ali bez nega. Proveravao sam druge uređaje u stanuna wifi u isto vreme (xiaomi telefon i Huawei tablet) na kojima se ovo nije dešavalo što znači da je samo do note9. Ima li još neko sličan problem i kako rešiti
 
To mi jeste aktivirao. Telefonom sam inače veoma zadovoljan, jedino kad sam na WiFi i gledam neki klip na YouTube, desi se da zastane klip kao da nema nega i na signalu od WiFi se pojavi ona oznaka da sam konektovan ali bez nega. Proveravao sam druge uređaje u stanuna wifi u isto vreme (xiaomi telefon i Huawei tablet) na kojima se ovo nije dešavalo što znači da je samo do note9. Ima li još neko sličan problem i kako rešiti
Zaboravi wifi(u wifi podesavanja)pa se opet konetktuj i iskljuci power save opciju(ako je ukljucena takodje u wifi podesavanja)...moguce da je nesto i do ruter, imao sam ja taj problem al se sam od sebe resio-ali mislim da je do ovog power save wifi,probaj pa ces videti
 
Meni se to dešava na S9+ i na WiFi i na 4G. Gledam preko Vanced-a i samo trokne.
 
Posle 1,5 godine, poceo da se gasi sam od sebe od 5-12%, kako kad..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vreme da se zameni baterija.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zaboravi wifi(u wifi podesavanja)pa se opet konetktuj i iskljuci power save opciju(ako je ukljucena takodje u wifi podesavanja)...moguce da je nesto i do ruter, imao sam ja taj problem al se sam od sebe resio-ali mislim da je do ovog power save wifi,probaj pa ces videti

Uradio sam tako i sad je sve ok
 
I jos dve stvari primecene.. dve sim kartice, brojevi se razlikuju samo u 069/064 i niko nema drugi broj.

1. kad me zovu na 069, uredno izlazi obavestenje da me zovu na drugi..

2. Pokusam da posaljem poruku sa 064, izbaci da probam ponovo da posaljem ali u tom trenutku cimne broj na koji saljem sms..


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pošto sam pre ovog telefona imao šaomi navikao sam da mi se notifikacije (viber, what's up...) prikazuju na zaključanom ekranu. To se i ovde dešava ali se notifikacija ne vidi dok se ne klikne na dugme sa strane, mahne rukom iznad njega ili ne stisne jače na dnu displeja. Hteo bih da mi se poruka prikaže odmah čim stigne tj. da se displej uključi i prikaže je a ne da moram da radim sve navedeno. Znam i za funkciju edge osvetljenje kad se pristigla poruka prikaže na vrhu ekrana sitnim slovima na 2 sekunde ali to mi nije to jer je mnogo bolje kada se vide pristigle poruke na zaključanom ekranu koje se prilikom uzastopnog pristizanja ređaju jedna ispod druge. Hvala unapred ako neko zna
 
Za to treba always on display opciju da ukljucis, ako se ne varam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaš ovde neka podešavanja za to:
19b3fa28e1ef9cdbcf060ae6a45b6ad3.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pošto sam pre ovog telefona imao šaomi navikao sam da mi se notifikacije (viber, what's up...) prikazuju na zaključanom ekranu. To se i ovde dešava ali se notifikacija ne vidi dok se ne klikne na dugme sa strane, mahne rukom iznad njega ili ne stisne jače na dnu displeja. Hteo bih da mi se poruka prikaže odmah čim stigne tj. da se displej uključi i prikaže je a ne da moram da radim sve navedeno. Znam i za funkciju edge osvetljenje kad se pristigla poruka prikaže na vrhu ekrana sitnim slovima na 2 sekunde ali to mi nije to jer je mnogo bolje kada se vide pristigle poruke na zaključanom ekranu koje se prilikom uzastopnog pristizanja ređaju jedna ispod druge. Hvala unapred ako neko zna

Verovatno ti je.podeseno.kao.i.meni :
xl7zfvS.jpg


ovo gde pise "View Style" stavi na " Details" trebalo bi to da bude to
 
Zakazan termin u Promobiju sledeće nedelje.
Baterija u proseku drži bukvalno 3h sota, retko više, tako da nešto definitivno nije u redu. Mislio sam da nema šanse da se prizna garancija jer se puni normalno i ne gasi, samo baš kratko traje, ali kažu da može, utvrdiće pregledom.
U svakom slučaju, 5700din je zamena ako ne priznaju, tako da ću odraditi svakako i ako ne zamene besplatno. Taman toliko sam uzeo telefon ispod cene, a prezadovoljan sam osim baterije.
 
Meni u maju valjda istice 2 godine,pa bih mozda i mogao da vidim ranije da mi zamene. Punim bar 2 puta dnevno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Esseker Zakazes jedan dan termin u NS, dodjes i bude u roku od par sati gotovo, ja sam tako dogovorio.

Teško da je u maju 2 godine, telefon izašao u Avgustu 2018. :D
 
Nema sanse u maju ako je tel izasao u avgustu. :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
[emoji28][emoji28][emoji28] Permutovao sa mogućim ranijim obnavljanjem ugovora. Onda imam vremena do septembra ja mislim.
@axel_junior Hvala,tako ce i biti verovatno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem da mu sekundarnu sim karticu iz cista mira vise ne prepoznaje, jedino sto tad pomaze jeste da se telefon restartuje?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno