Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Rešenje čega?

Uz sideload same aplikacije, meni Android Auto radi normalno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
S vremena na vreme se izgubi konekcija sa autom i crashuje se sve. Od početka je tako, menjao kablove, sve pokušao, ne funkcioniše, nažalost

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Andout Kad malo bolje razmislim i meni se dešavalo. Communication error.

Ali sigurno samo sa jednim kablom. Njega sam izbacio iz kola i sa drugim nije ni jednom preminulo. Probaj, ako već nisi, sa originalnim kablom. Ako se dešava i sa njim onda je nešto drugo problem.

ubr, ja se spremam da probam da namestim bežičnu varijantu uz pomoć slave telefona.

Ima na XDA projekat i app.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kakvi su ovi jeftiniji wireless chargeri sa Alija, ovi do 10 dolara? Jel koristi ko možda na ovom telefonu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koristim ja neki Bazeusov od 7 dolara, nema nikakvih problema. Podržva brzo punjenje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zna li neko cemu sluzi ovaj places tab na zelenoj slusalici? Moze li se nekako ukloniti?
Trenutno sam na SEE firmwareu
510d6e3ccbc6622825f1b8e3ef57d859.jpg
 
Kod mene toga nema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kazite mi samo koji CSC imate, tj. koja je zemlja vas firmware?
 
Jel neko ubacio septembarski apdejt,kakav je vidim pise malo i kameru da su cacnuli.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Upravo skidam.. videcemo.. znam samo da od proslog imam problema sa grejanjem telefona i slabijom baterijom..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja još na junskom, ne bih updejtovao sad... A što se tiče grejanja, kao da je u furuni :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Šta bi?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Crko mu valjda :). Upravo zbog komentara da je sa poslednjim updatom lošija baterija(bas tih dana sam i nabavio note) , sam instalirao custom rom, tako da za mene do daljnjeg nema official update-ova :). Sad mi je sa ovim romom oko 6 sati sot, kolko izvlači vama sa official?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja 2-2.5 sata. Na kriminalno lošem mestu sam, što se tiče posla i telenorovog 4g...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@serbiadiablo

Skroz zaboravio na temu zbog guzve.Iskreno nisam primetio neku promenu. [emoji1787]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Danas sam ljudi testirao nisam verovao a80 brze otvara asphalt 9 i bolje radi igrica na a80 na full detaljima


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa da al opet mid range chip mada najjaci,odusevio me kako radi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I sve kad oduzmes I dodas, jel bi menjo note 9 za a80? Mislim da ne bi :).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako si zadivoljan sa a80,vidim da ovamo u temi slabo pisu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno