Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ma A10 je super :D nego jel ima neko od vas da koristi Instagram? I dark mod? Nervura me sto nece da promeni boju nav bara u crno...jel resio neko to(bez da iskljucim nav bar-posto mi je to najbzi nacin da se krecem kroz app meni itd) ?
 
Instarano, uradjen hard reset. Telefoni kao na heroinu , pola tipki jedva radi... Debakl !!

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Odradi ponovo hard reset, definitivno ti nesto nije lepo odradilo, meni telefon leti, primetno fliudniji a za bateriju videcemo za koji dan kao i za kameru.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Dva puta uradjen hard reset / ivice ekrana su totalno neosetljive - kamera mi stoji u desnom donnjem çosku , palim je iz 10-og puta recimo .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Dva puta uradjen hard reset / ivice ekrana su totalno neosetljive - kamera mi stoji u desnom donnjem çosku , palim je iz 10-og puta recimo .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Prijatelju,ako ti je telefon u garanciji,nosi da to srede.
Kod mene A10 šljaka savršeno.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Jedini problem koji sam ja primetio je adaptive brightness, gura stalno na max, ali nemam sad vremena da radim hard reset, ima li ko sličan problem?
 
Jedini problem koji sam ja primetio je adaptive brightness, gura stalno na max, ali nemam sad vremena da radim hard reset, ima li ko sličan problem?
Испратићу ја па јављам.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Prijatelju,ako ti je telefon u garanciji,nosi da to srede.
Kod mene A10 šljaka savršeno.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока

Jeste ,telefon nema ni 6 meseci... Odoh u ponedeljak u VIP
Podrazumeva se da probam da trazim novi ?!
 
Ispod 6 meseci ,da.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je telefon progledao posle instalacije 10, nisam odradio hard reset bas iz tog razloga.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gde mogu da vidim SoT na A10,ko da su ga izbacili.
9f4cbeaa6e64b3384f5d4f15360e828b.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
^ nemas automatski da sabira nego moras sam

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^ nemas automatski da sabira nego moras sam

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Hvala.
Jedini problem koji sam ja primetio je adaptive brightness, gura stalno na max, ali nemam sad vremena da radim hard reset, ima li ko sličan problem?
Jeste i kod mene je tako,forsira adaptive brightness na max.
Napuljuiako je oblačno stalno na max,u kancelariji na pola skale.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Hvala.Jeste i kod mene je tako,forsira adaptive brightness na max.
Napuljuiako je oblačno stalno na max,u kancelariji na pola skale.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
Jel isto posle update-a?
Ranije nisi imao problem?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo sad skidam A 10 pa da vidim kako ce da radi ovako sam bio prezadovoljan sa mob i vuko sam bateriju 1, 5 dan net i razgovori , bez igrica :
Nznm da li da uradim HR kad se odradi A 10
 
To je to, resice se nekim narednim update-om, manuelno radi ok...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gde mogu da vidim SoT na A10,ko da su ga izbacili.
9f4cbeaa6e64b3384f5d4f15360e828b.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
Piše i na tvom screenshot-u "Vreme uključenosti ekrana”.
Samo izaberi za koji dan hoćeš da vidiš SOT
Kod mene sve lepo sabira samo što je sada podeljeno na dane, ne na cikluse punjenja

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je jos kod nekog ali cini mi se kako sam presao na A10 da se sagovornik slabije cuje, kao da je utisan, non stop proveravam da li je razgovor pojacan imam osecaj kao da je na pola smanjen. Na A9 sam smanjivao sad stiskam za pojacavanje i opet se slabije cuje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ljudi, aj opet... čemu to grozničavo čekanje i jurenje update-a, i čim konačno dođe odmah se skida i instalira, i od telefona koji je normalno i lepo radio dobijete poluproizvod kome ne radi pola ekrana, secka, tiho se čuje, pa morate wipe cache, pa neće, pa onda factory reset, pa instalacija i porešavanje svega i svačega ispočetka, i na kraju opet ne bude to to?
Ok, razumem potrebu da se nešto promeni (ili ako stvarno nešto ne radi kako treba, pa se nadate da će to nova verzija da ispravi), ali ako vam je telefon sa trenutnom verzijom androida malo dosadio, zar nije bolje da sačekate barem mesec dana da ispeglaju dečije bolesti, nego vi da budete zamorčići i testirate njihove brljotine i nervirate se, a na kraju celog procesa dobijete isto sa malo izmenjenim rasporedom ikona i dodatna dva podmenija bez kojih je telefon i ranije odlično radio?
 
Poslednja izmena:
Ljudi, aj opet... čemu to grozničavo čekanje i jurenje update-a, i čim konačno dođe odmah se skida i instalira, i od telefona koji je normalno i lepo radio dobijete poluproizvod kome ne radi pola ekrana, secka, tiho se čuje, pa morate wipe cache, pa neće, pa onda factory reset, pa instalacija i porešavanje svega i svačega ispočetka, i na kraju opet ne bude to to?
Ok, razumem potrebu da se nešto promeni (ili ako stvarno nešto ne radi kako treba, pa se nadate da će to nova verzija da ispravi), ali ako vam je telefon sa trenutnom verzijom androida malo dosadio, zar nije bolje da sačekate barem mesec dana da ispeglaju dečije bolesti, nego vi da budete zamorčići i testirate njihove brljotine i nervirate se, a na kraju celog procesa dobijete isto sa malo izmenjenim rasporedom ikona i dodatna dva podmenija bez kojih je telefon i ranije odlično radio?

Ovo nije testiranje, beta verzija je sluzila za to.decije bolesti? Slazem se da je prva verzija(zvanicna) ali evo skoro mesec dana koriscenja i nisam primwtio da je telefon ukocio, da pola ekrana ne radi, neka app kresuje...a pri tome fon je radao super i bez reseta...
 
To sto pola ekrana ne radi nije do softera posebno posle factory reseta. Ima prijatelj N9 i radi mi na A10 odlicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam ubacio A10 nemački odmah nakon što je izašao na sammobile i radi mi isto kao A9, bez ikakvih problema.
Samo novi gestures je dovoljan razlog za update. Sada tek kada uzmem drugi android u ruke vidim koliko mi više odgovara korišćenje novih gesturesa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znam da li je jos kod nekog ali cini mi se kako sam presao na A10 da se sagovornik slabije cuje, kao da je utisan, non stop proveravam da li je razgovor pojacan imam osecaj kao da je na pola smanjen. Na A9 sam smanjivao sad stiskam za pojacavanje i opet se slabije cuje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Zar on nema slusailu i zvucnik sve u jedno to? Meni se pa cini da je sad mnogo jace-kada pustim neku pesmu,u odnosu na a9(ugasen mi je dolby)... a za razgovore nisam primetio stvarno, na nijednom sammiju nisam.imao problema da cujem svog sagovornika....
 
Što gasiš dolby??

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ instaliras je i koristis telefon dalje[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ko ima mPay raiffeisen bank nek ostane na A9. Ja sinoc u RODI i prc. Ne radi mPay. Bruka. Ceka se nova verzija aplikacine pocetkom feb

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Moja mBanka radi na A10.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Moja mBanka radi na A10.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
U pravi si. Moja mBanka radi na A10. Ja sam reko da mPay ne radi. To je aplikacija za bezkontaktno plaćanje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno