Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Kako se koristi Dex Wireless sa računarom?
Ili je to rezervisano samo za Smart TV?
 
Pozdrav. Prodao sam, drugaru skoro note 9 I posle dva meseca korišćenja mu se dešava da mu se u sred razgovora čuje zvuk kao kad smo se kacili na dial-up ranije I razgovor se prekine. Jel neko imao isti problem i da li zna do čega je?

Sent from my IN2023 using Tapatalk
 
Neko prisluskovanje dal tajne sluzbe dal firme u kojoj radi. Pitaj drugara jel mu broj preko firme paket neki mts i itd?
 
Ili Bill Gates preko 5G vakcine hoće da mu ubaci čip :)


Probaj da promeniš operatera i ako se ništa ne menja, onda nosi u servis.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima. Ne radi u firmi, radi za sebe drugar,al nikakvi veliki poslovi, tako da ne verujem da je to u pitanju.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
 
Pozdrav svima,primecujem problem na svoj note 9, radi se o sledecem,
prilikom snimanja video zapisa ako bude duzi video snimak,tipa pola sata i vise, jednostavno snimak ima gresku i ne moze se pregledati,ili je softverska greska,ili mozda memory kartica (narucio od alija 128gb),ja sumnjam na karticu,mada je do sada radila bez problema,,,probacu da usmerim da video snimci idu an memoriju telefona, pa ako to drzi vodu onda je ovo drugo.
Neznam da li je jos neko imao ovakav bag
 
Da li postoji aplikacija koja može sama automatski da prebacuje na 2g mrežu dok sam na wifi. Treba mi zbog uštede baterije, znam ručno da promenim ali često zaboravim da vratim na 4g kad sam van wifi
 
U poslednjih 20-ak dana Note 9 je poceo da mi jede bateriju : skinem ga sa punjača pred spavanje ,preko noći mi posrče 6-7 %.-ranije toga nije bilo .
Uradio sam hard reset i opet je sve isto.
Ima li neko savet koje aplikacije da onemogućim ili nesto sasvim treće ?
 
I kod mene ista situaxija sa baterijom, stim sto nisam radio HardReset
 
Imam Note 8, al za ovaj problem to mislim da i nije bitno.

Danas izasao van stana i probam da odem na net, kaze no network connection.
I ladno provalim da nigde nema 4G ikonice gore u vrhu desno.
Dodjem kuci, ukljucim Wi-Fi, radi net.

Odlazni i dolazni pozivi rade normalno, sms poruke takodje.
Ukljuceno naravno 4G u opcijama, to nisam menjao nikada.
Probao u opcijama da stavim samo 2g/3g isto, nista se ne desava.

A do juce sve savrseno radilo.
Jel imao neko problem ovakav ?

Uradio sam Reset, i Power Off, nista se ne menja..
Nisam vadio karticu, to ostaje kao poslednje resenje.
 
Koji provajder?
 
Telenor, nije do njega bilo, to sam prvo proverio.

Uradio sam Reset network settings, u Settings/General management/Reset.

Eto mozda nekom pomogne ako mu se desi isto.
 
U poslednjih 20-ak dana Note 9 je poceo da mi jede bateriju : skinem ga sa punjača pred spavanje ,preko noći mi posrče 6-7 %.-ranije toga nije bilo .
Uradio sam hard reset i opet je sve isto.
Ima li neko savet koje aplikacije da onemogućim ili nesto sasvim treće ?
u poslednje vreme poceo sam da pratim stanje baterije na svom Note9 telefonu. Preko nocu u proseku gubim od 2-7,8% baterije. Juce na wifi ceo dan bio povezan,izuvkao 7h SoT. Inace nisam nista onemogucio ili ugasio,jedino lokacija i Always on Display ne rade konstantno nego samo po potrebi. Blutut takodje ne koristim.
 
Poz kolege, meni takodje je u zadnje 2 nedelje nestajao signal, Telenor mreza, nekad net samo zablkira nece da ucita sajt, a i bateriju pojacano jede...
 
Vredi li kupii ovaj tel u ovom momentu? Kao zamena ženi za iphone 6s.
 
I dalje je masina. Kvalitet izrade vrhunski. Ne znam da li moze da se nadje nov?
 
Nema nov. Ima na oglasima, cene se krecu oko 250eur
 
Da li je istina da je Note 9 završio sa ažuriranjima? Meni je poslednja zakrpa od avgusta i od tada nijedan nov update
 
Isplati li se uzimati ovaj telefon u 2022 ,polovan naravno. Dvoumim se izmedju njega i Samsung S20 FE, razlika u ceni je 60e , primarna mi je kamera i autonomija u odluci koji model da uzmem. S20 FE je noviji, jaci ali ka Note 9 me vuce na papiru bar bolja kameta.
 
Isplati li se uzimati ovaj telefon u 2022 ,polovan naravno. Dvoumim se izmedju njega i Samsung S20 FE, razlika u ceni je 60e , primarna mi je kamera i autonomija u odluci koji model da uzmem. S20 FE je noviji, jaci ali ka Note 9 me vuce na papiru bar bolja kameta.
S20FE. Čak bih rekao i da kameru ima bolju.
 
Note 9 ima veci otvor blende, trebao bi bar na papiri da pravi bolje slike nocu, opticka stabilizacija i pri snimanju videa, stereo snimanje zvuka, kvalitet izrade... Sa druge strane S20FE noviji i jaci.Nisam pametan...
Sve generacije noviji. 2.5 čak. I moj stari HTC je imao OIS pa je midrange Huawei miljama bolji.

Evo, Mate 40 Pro uopšte nema OIS na glavnom senzoru - šta misliš, ko pravi bolje fotke? Softver je danas 80% performansi. Primer - Google Pixel sa IMX386 senzorom iz 2016.
 
Drugari, molim za pomoć
Naime, na mom Note 9 se nešto desilo sa baterijom od subote. Prvo je od 12% spala baterija na 0% za 2 sekunde, onda se prilikom punjenja danas na punjaču uopšte nije zagrevao i trebalo mu je 3.5 sata da se napuno od 15% do 100% tj. bilo je kao da nema fast charging opciju a ima. Do sada nikad nije imao ovaj problem a imam ga već 4 godine. Nije valjda da je ciklus baterije pri kraju ? Hvala unapred na pomoći!
 
Pa sve ukazuje da je umrla baterija. Jis ako si je tako često koristio da ide do niskih procenata, dobro je i izdržala 4 godine. Nije ti neki trosak da stavis novu ako vec zelis i dalje da ga koristiš.
 
^ najverovatnije je baterija otišla, za 4 godine korišćenja to je normalna stvar
 
Nazad
Vrh Dno