Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Na XDA prijavili da su počeli da dobijaju Junski updat.
Prilično je velik,i nadam se da pod ovim popravljanje kamere,znači da dobijamo Night mod!!!!
9b1ccceeb4d16b96f21a32078e2357af.jpg


Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Sad kad krenemo da skljocamo po mraku, ima sve da pršti, bez toga smo bili kao ludi.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Prema informacijama sa xda, novi update donosi:
Night Mode,
QR Camera scanner,
Live focus Camera - dodane nove opcije,
Ikonica u notification panelu QR Scan,
Poboljsane performanse telefona kao i animacija prilikom startovanja aplikacija,
Nova animacija bezicnog punjenja,
Strelice na sam. tastaturi za odabir reci,
Poboljsana baterija,
Nemogucnost vracanja na prethodne verzije softvera zbog novog bootloadera...
 
Poslednja izmena:
Posle ovog update ce pasti jedan hard reset iz recovery malo da osvezim djuntu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Je l klizi kao dete niz tobogan [emoji23]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Posle ovog update ce pasti jedan hard reset iz recovery malo da osvezim djuntu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
+1, velik je update i donosi mnogo promena. Najbolje sto si rekao kompletan reset iz recovery.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Trazio sam ali nisam nasao, ili nisam dobro trazio pa sad pitam. Hocu da uzmem Note 9 i naletim na SM-N960F/DS ali mu je serijski broj drugaciji od svih koje sam dosad naleteo. Na ovom pocinju sa r58k85... umesto RF8KB... Da li sam samo paranoican ili ovo moze biti neka kopija?
 
Ja na telenoru još na aprilskom...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Trazio sam ali nisam nasao, ili nisam dobro trazio pa sad pitam. Hocu da uzmem Note 9 i naletim na SM-N960F/DS ali mu je serijski broj drugaciji od svih koje sam dosad naleteo. Na ovom pocinju sa r58k85... umesto RF8KB... Da li sam samo paranoican ili ovo moze biti neka kopija?
Napisi ceo IMEI broj dovoljno prvi pa cemo videti sta kaze IME info, ako imas mogucnost da vidis u podesavanja, O telefonu, Informacije o softveru pa pogledas stavku Ver. soft. provaj. usluga i tu pise sa kog je regiona. Evo npr. kod mene je cist SEE.

824d106f355417442bbc40d5515f8b0b.jpg




Koje su prednosti?

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk


Pa obrisu se repovi programa koje sam instalirao i brisao, telefon daleko bolje radi tj. fludinije, stim sto ja ne radim backup programa vec instaliram ponovo jer se desavalo da backup napravi posle problem, lose instalira neki program, ne radi kako treba, koci, trosi bateriju, ovako sve laganica, ne renoviram stan pa mi nije tesko da posebno insstaliram programe koji mi trebaju.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Vip....
f8290b456a427f16ab0013309f826257.jpg


Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Night.....
5ad1e14bccf0769efcf90c983ad625d5.jpg


Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Ovi iz Telenora su def *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i
 
Šta mu tačno dođe najt mod?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao i u Telenor.
bca1d094c5b52ff82541a0b9c2293a1e.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Konačno da se telenor makne sa aprilskog
 
Night Mode postoji sada zasebno kao opcija/mod. I koliko vidim sada ima opcija snimanja UHD u 60 fps, cini mi se da pre nije moglo.
 
moglo je da se snima u UHD u 60fps...
a sto se tice nocnog moda stvarno je vrh, i dobro ga je postaviti za default i slikati po danu jer je cak bolje opet nego običan mod... jako jako lepu stvar su uradili.
ef616405e2962958bb5c8e4c7d774768.jpg
46ef9cf0c09827900dc03c11c250f732.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za nocno slikanje, softerski posvetli sliku pa izgleda dosta bolje nego na obicnom modu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Malo glupo sto je kao mod ugradjeno u app, bolje bi bilo da automatski prepoznaje manjak svetla i odradi sta treba :)
 
Čekam par dana da vidim hoće neko da krene da kuka na nešto [emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno