Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Intezin Wave2Pay takođe radi na desetki... Ko bi rekao, mislio sam da nema gorih od BI po tom pitanju...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja iz iskusta kazem da ne radi. Evo i njihovog objasnjenja
b829faf5545f828da24f5910997e238a.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U pravi si. Moja mBanka radi na A10. Ja sam reko da mPay ne radi. To je aplikacija za bezkontaktno plaćanje.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Znam da nisu iste, samo sam naveo da ljudi znaju ako je koriste.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni još nije stigla na T-com - u sam hr
Vip hr dobio .. frend i žena instalirali desetke isto im ne radi app od banke .. pbz

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
To je do samih aplikacija, meni je za bancu intesu stigao update posle 2 dana od fleshovanja A10 i radi odlicno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa nije samo do aplikacija, nego i do OS-a, čije verzije nisu potpuno kompatibilne unazad.
Pozdrav
 
Cim dodje promena sa A9 na A10 developeri imaju zadatak da prilagode aplikacije za taj OS. Nije bitno da li je viber, telegram.... ili aplikacija od banke. To je njihov posao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
U julu su vec imali API 29 tako da nema opravdanja ali nase banke su poznate da imaju update jednom godisnje,eventualno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija doooosta bolja na A10, standby osetno manje trosi, nisam danas nesto mnogo drndao telefon ali skinut u 7:30 jutros i evo me na 57%...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odneo fon u VIP - danas mi javili da je ekran crkao i da su spremni da ga zamene za novi . Odmah sam pitao , pošto je fon relativno nov , da li imam pravo na zamenu celog fona - kaže mi čovek da imam ako odobri uvoznik , ali moram za odobrenje čekati 10-ak dana. Jesam li nešto propustio da uradim ( pripretim) ?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Relativno nov je relativan pojam...propustio si da pogledaš koliko je tačno star i ako je to manje od 6 meseci da im kažeš sa su obavezni da ti daju nov uređah ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Stigao novi update.
Vip
100 mb.
a0ef18acdc94649d11a424c116a1720d.jpg
9ade59b7dbae26c772a2a84a11905f8d.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Uzet je u oktobru i znam za to" ako je mlađi od 6 m tražiš nov ", to sam im i rekao . Da li je to po zakonu o zaštiti potrošača ili ... Ne znam na šta da se pozovem ...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Evo šta kaže Zakon :)

ZAKON O ZAŠTITI POTROŠAČA: Trgovac/prodavac odgovara za nesaobraznost proizvoda u roku od dve godine od trenutka kupovine. Ukoliko se, iz bilo kojeg razloga, pojavi nesaobraznost proizvoda u prvih šest meseci od kupovine, potrošač ima pravo na nekoliko opcija, odnosno proizvod se može uputiti na popravku, može biti zamenjen, moguć je i raskid ugovora, zapravo povraćaj novca, a ima i mogućnost da se umanji cena. Posle roka od šest meseci potrošač ima pravo da se njegova reklamacija reši na dva načina – popravkom ili zamenom za nov proizvod

E sad, vidi šta će da ti odgovore, ako su korektni, neće biti problema...
 
Uzet je u oktobru i znam za to" ako je mlađi od 6 m tražiš nov ", to sam im i rekao . Da li je to po zakonu o zaštiti potrošača ili ... Ne znam na šta da se pozovem ...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka



Tako je po zakonu, kad u ovom slucaju telefonu nije proslo 6 meseci od kupovine, odneses i kazes prilikom predaje da se upise u zapisnik da ne zelis popravku vec zamenu za novi uredjaj jer nije proslo 6 meseci od kupovine, servis ne sme da pipne da popravlja samo moze dijagnostiku da uradi da se utvrdi kvar.
Popravka moze da se izvrsi iskljucivo uz tvoju saglasnost i ako si naveo da trazis nov uredjaj nema sta da se pita ni uvoznik ni #urac ni palac, sad se radnik pravi muttav kao videcemo sta kaze uvoznik, ta #ovna od radnika sa APP forama treba napusavati maksimalno.
A VIP inace salje telefone u najgori servis u Srbiji, Begram, kad oni urade zamenu displeya posle mozes da se popisas na telefon, ti bolesnici su meni odradili popravku bez moje saglasnosti, unistili telefon, prijavio i VIP i Begram u petak, u ponedeljak u 9 ujutru me zvao VIP da dodjem odmah po nov telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Rešićemo, nije šećer u vodu ...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Dakii , kada dobiješ novi fon , da li bude u vakuumu ili ovako po seljački ?
Hvala

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tako je po zakonu, kad u ovom slucaju telefonu nije proslo 6 meseci od kupovine, odneses i kazes prilikom predaje da se upise u zapisnik da ne zelis popravku vec zamenu za novi uredjaj jer nije proslo 6 meseci od kupovine, servis ne sme da pipne da popravlja samo moze dijagnostiku da uradi da se utvrdi kvar.
Popravka moze da se izvrsi iskljucivo uz tvoju saglasnost i ako si naveo da trazis nov uredjaj nema sta da se pita ni uvoznik ni #urac ni palac, sad se radnik pravi muttav kao videcemo sta kaze uvoznik, ta #ovna od radnika sa APP forama treba napusavati maksimalno.
A VIP inace salje telefone u najgori servis u Srbiji, Begram, kad oni urade zamenu displeya posle mozes da se popisas na telefon, ti bolesnici su meni odradili popravku bez moje saglasnosti, unistili telefon, prijavio i VIP i Begram u petak, u ponedeljak u 9 ujutru me zvao VIP da dodjem odmah po nov telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

slazem se sa tom konstatacijom -IZRIČITO nezeliš popravku i kraj- makar čekao i mesec dana
Nov mob je nov i na to dobijas i novu 24 meseca garanciju
 
Dobio malo pre SMS od Vipa povodom reklamacije :
"Postovani korisnice, Vasa reklamacija i zahtev broj 4xxxxx nisu prihvaceni. Kako nam je Vase zadovoljstvo veoma vazno, pokrenuli smo dodatne analize sa nadleznim servisom. Ukoliko dodje do promene resenja, bicete obavesteni. Takodje, bicete dodatno informisani o prispecu uredjaja na prodajno mesto radi preuzimanja. Vas Vip"
A šta sad da im radim ?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tako i meni. Poslali su telefon u servis. Prati status na sajtu

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
POruka sa sajta
Trenutno stanje Servis zavrsen. Ceka se otprema na prodajno mesto
Napomene Vas zahtev je prihvacen. Odobrena zamena uredjaja od strane proizvodjaca. Neispravni uredjaj zadrzan u servisu.
Jel to znaci da cu dobiti vakuum telefon ?
 
^ Sigurno, ne verujem da ces dobiti polovan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Samo da ne bude refurbished varijanta, odlepiću ako dobijem tuđe smeće ...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
To ima samo kod apple, za samsung ne znam da to radi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mozes li da mi pojasnis to oko refubrished telefona kad ga vec pomenu o cemu se zapravi radi? To sam cuo dosta kod ajfona pominju taj termin refubrished i kako da prepoznam neki tel da je refubrished trenutno imam mate 20 pro.
 
Mozes li da mi pojasnis to oko refubrished telefona kad ga vec pomenu o cemu se zapravi radi? To sam cuo dosta kod ajfona pominju taj termin refubrished i kako da prepoznam neki tel da je refubrished trenutno imam mate 20 pro.
https://www.uswitch.com/mobiles/guides/should-you-buy-refurbished-phone/#refurb_meaning

Tu ti je sve zadrobljeno u sitna crevca.
Po naški : telefoni koji su bili na generalci kod proizvođača.


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
U prevodu daju ti za reklamaciju drugi popravljan telefon.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije on kupio refurbished telefon pa da mu daju drugi refurbished... Mora da dobije nov.
 
Dobice nov sigurno, to samo ima kod apple. Nisam cuo za druge proizvodjace.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno