Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ma 130k početna u prodavnicama, oko 850e na oglasima. Inače n8 je sam po sebi već gotovo savršen (osim te relativno male baterije i mono zvuka nemam zamerku na isti). N9 ako dobije sve što pričaju i što mislim da hoće, biće realno savršen telefon (čast krivom ekranu, al na to smo već navikli).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hoce imati stereo zvucnike?

U11 via TT
 
Nema ništa od ravnog ekrana, na žalost. Zato sam i porucio S8 active. Ravan ekran sa 4000mah

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Note im je definitivno postao nebitan uređaj. Biće malih poboljšanja ali sve novine spremaju za Galaxy X.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sličan prelazak kao sa S8+ na S9+ , tako i sa N8 na N9 .

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Meni je s8+ na s9+ odličan napredak u svakom pogledu, neka priča ko šta hoće. Jedna jedina mana što s9+ nije po def dolazio sa 128gb to bi bio pun pogodak.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi imaju malo i nerealna očekivanja. Ja recimo mislim da po pitanju dizajna neće biti velikih promena ni kod serije 10...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je s8+ na s9+ odličan napredak u svakom pogledu, neka priča ko šta hoće. Jedna jedina mana što s9+ nije po def dolazio sa 128gb to bi bio pun pogodak.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Slazem se, imao sam oba.
Videcu kad stigne Note 9, mozda predjem na njega, nisam nikada imao Note seriju. Senzor su dobro pomerili ispod kamere, slicna prica kao sa S8-S9.
 
Jes...samo imam utisak da će i dalje visoko da bude...+ Je skrnav onako mali, moraš da ciljaš vrhom prsta gde ubadaš. Al dobro, bar se krenulo u dobrom smeru ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Razlika izmedju S8+ i S9+ je primetna. S8+ ima 4gb rama, jednu kameru... dok S9+ ima 6gb rama, jaci procesor, dve kamere, stereo... Mislim da razlika izmedju note 8 i 9 nece biti tolika.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Danas sam gledao nesto i navodno ce razlika da bude samo u olovcici i mozda bateriji,sve ostalo je vec vidjeno bar tako kazu,nigde se ne spominje ni stereo zvucnik
 
Sigurno ce dobiti stereo, bilo bi glupo da mu to ne stave. Bice bolja baterija, stereo, kamera za nijansu i pomeren senzor za otisak prsta. Sve u svemu isti telefon ali za njega doplata sigurno 400€.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Razlika izmedju S8+ i S9+ je primetna. S8+ ima 4gb rama, jednu kameru... dok S9+ ima 6gb rama, jaci procesor, dve kamere, stereo... Mislim da razlika izmedju note 8 i 9 nece biti tolika.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ima tu još dosta toga što se i ne primeti jel su sitnice...tipa kvalitetnije kućište, duži i bolji dugmići, grip, donji bezel za više od mm tanji i sl ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kvalitetnije nece biti od posto kazu da ce koristiti istu poledjinu kao od nota8 zbog jeftinije proizvodnje samo sto ce senzor da pomere dole, rekli su da ce biti telefon deblji zbog baterije od 4000 mAh. Realno gledajuci nece uraditi nista revoluciono ali ce cena biti paprena.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nema sanse da stave bateriju od 4k zbog olovke. 3700-800 je neki maximum a da ne bude cigla zbog debljine
 
Mislim da će biti 4000mah. Note je po pravilu ogroman uređaj za svoju dijagonalu(ako u računicu ubacimo i zakrivljene ćoškove) , bio sa olovkom ili bez nje
 
Poslednja izmena:
Sto onda u note 8 stavili samo 3300 mah? Mislim da sam citao najave da ce biti oko 3800 mah sto je super u odnosu na 3300. Da ne bude samo 3500 kao na S9+ :D
 
Zato što su imali prođu kod medija zbog pucanja note7 :) zašto bi trošili više para ako ne moraju ? :)
Druga stvar , valjda su sada kao drugačije odradili kamere i otisak što im je dalo dodatnog prostora za veću bateriju
 
Sto onda u note 8 stavili samo 3300 mah? Mislim da sam citao najave da ce biti oko 3800 mah sto je super u odnosu na 3300. Da ne bude samo 3500 kao na S9+ :D
huawei p20 pro ih je pogurao da ubace jaku bateriju. a i ovi sto su uzimali pri sample, svi kazu da je teži fon zbog baterije

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni je i N8 bio bolesno težak...sa 4k bateriom, kontam lagano preko 200g :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa sta fali, nije 2kg nego ~200 grama sto je i normalno za uredjaj tih dimenzija sa 4000 mAh. Bolje to nego kao stari plasticni Samsung 'droidi koji su odavali utisak telefona sklopljenih od jeftine reciklirane plastike u nekoj barajevskoj garazi.
 
Nemoj tako, čuo sam da je u pitanju handpicked plastika [emoji4]
 
Pa sta fali, nije 2kg nego ~200 grama sto je i normalno za uredjaj tih dimenzija sa 4000 mAh. Bolje to nego kao stari plasticni Samsung 'droidi koji su odavali utisak telefona sklopljenih od jeftine reciklirane plastike u nekoj barajevskoj garazi.
Veruj mi da mnogo fali...kad držiš tel 6-7 sati u rukama (pogotovo u ležećem položaju ispred sebe) primeti se svaki gram! I pogle mate 10 pro sa 4k baterijom koliko je lakši ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
lepo bi bilo da je 4500mah...Mene težina ni malo ne zamara a držim npr. tab s3 po 2 sata svake večeri. Bolje da je autonomija dobra da moze da izgura dan, nego da gledam grame gore dole..

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Ja mislim da sve inovacije ostavljaju za s10,x ili kako ce se vec zvati..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
lepo bi bilo da je 4500mah...Mene težina ni malo ne zamara a držim npr. tab s3 po 2 sata svake večeri. Bolje da je autonomija dobra da moze da izgura dan, nego da gledam grame gore dole..

Sent from my SM-T825 TAB S3
U tom slučaju bi se i ja žrtvovao ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno