Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Sta sve brišete kao bloathware ? Da uporedimo ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Knox ne diraj i ostace deaktiviran, ja nisam ljubitelj tih app za disable, generalno to mozes i sam da uninstall/disable u app kategoriji, ono sto ne koristis i sto ti nije potrebno. To sto ostane od aplikacija koje se nmg resiti osim root om ne moras dirati jer ih neces ni osetiti.
Mislio sam da ugasim sve što ne koristim sa bih izvukao što više od baterije...
Da li postoji neka varijanta adblocka bez ruta za samsung telefone?
 
Iskreno to nznm, nisam se interesovso a ono gde sam primetio da ima ad block jeste u samsungovom internet pretrazivacu ;-)
 
Mislio sam da ugasim sve što ne koristim sa bih izvukao što više od baterije...
Da li postoji neka varijanta adblocka bez ruta za samsung telefone?

Package Disabler Pro - ovom app mozes iskljuciti sva sr... koja ti ne trebaju( ja sam pogasio facebook servise-koristim facebook lite, aod, link to windows, edge light, itd itd)

Adblock bez ruta mozes tako sto ces u settings/connections/more connections settings/ Private DNS uneti : dns.adguard.com

Stim sto bi mogao imati problema kada si na mobilnim podacima da ne zeli ucitati Vip/Moj Telenor( bar kod mene) aplikacije verv jos neke
 
Koja je razlika između Package Disabler Pro i adhell-a (mislim da se tako zove ;))?
Pročitao sam na xda da postoji problem između samsunga i tih aplikacija pa ih zbog toga i nema na xda.
Ima I neki problem kada se obnavlja licenca...
 
Adhell je istorija, a realno bio je sjajno rešenje...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja ne verujem da ćeš osetiti neki realni boljitak jer to nisu veliki potrošači

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uzeo sam danas Note 9, star 9 meseci u super stanju, vec dva dana sam lupao glavu dal Mate 20 Pro dal Note, i na kraju mi je prelomilo to sto me EMUI smorio...

Porucio sam odmah par futrola i 1 staklo, ako neko ima preporuku za dobro stalko bio bih mu zahvalan.

I kad nam stize Android 10 zvanicno?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Android 02/2020

Sto se tice stakla svako je dobro, rizik je koristiti bez stakla pogotovo ko ima malu decu. Meni jutros puklo na telefonu starom 9 dana [emoji3]




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja boja?Trebao si juriti snap verziju ima poneki na oglasu.Ja ne nosim nikakvo staklo jer imam fotrolu na preklop originalnu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imam decu, ali moj telefon im je zabranjen :)

Nisam hteo da jurim snap jer sam hteo da imam garanciju, ovaj je pokriven do marta 2021 u MTSu, ako uopste doceka to kod mene. A ne igram igrice, tako da mi svejedno sta je unutra.

Dok ne stigne staklo, pazicu kako ga i gde stavljam. Inace crni je, i naravno Duos.

Baterija mi izgleda solidna, jel izvlacite preko 5-6h SOTa?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Imam problem kad povežem telefon sa računarom preko usb ne da mi da izaberem opciju da ga kontroliše računar na koji je povdzan. Gde ja grešim?
bab284c825ff97f9eff252999fee64f6.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pravi problem, ne možeš da prebaciš npr slike sa telefona, ne možeš ni dex da aktiviraš. Nije dobro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Rešavao sam ja to nekako prošle godine ali da me ubiješ ne mogu sada da se setim tačno procedure. Ako me sećanje služi mora nešto preko adb da se ukuca ili usb debugging uključuje...probaću na google da nađem sad ako uspem ali u svakom slučaju ima rešenje! Nekad hoće i do samog kabela da bude tj neodgovarajućeg usb gen standarda.
 
Hvala ti na pomoći! Što se tiče kabla koristim onaj koji sma dobio uz telefon, fabrički tako da ne bi trebalo da je do njega.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pravi problem, ne možeš da prebaciš npr slike sa telefona, ne možeš ni dex da aktiviraš. Nije dobro.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Meni je od kako sam uzeo telefon, slike, filmove itd sve prebacujem...dex sam probao kad sam dobio android 10, i radilo je... nisam imao problema ne znam ...verv ima resenje
 
Ne znam, meni krene da učitava slike i odjednom stane i prijavi kao da uređaj nije povezan i tako.


Na koju foru si dobio android 10?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel mogu ponekad da koristim fast charger od huawei mate 10, ili uvek da furam njegov?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znam, meni krene da učitava slike i odjednom stane i prijavi kao da uređaj nije povezan i tako.


Na koju foru si dobio android 10?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ima na xda forumu upustvo.Skine se fajl koji se zatim preimenuje u update.zip i onda taj fajl mozes flesovati iz oficialnog rikoveerija-moze putem sd kartice ili ukoliko nemas sd kartixu pitem adb...za sad je jos uvek u beta fazu( izasle su 3 bete )...
 
^Izasla je i beta 4. Jos otprilike 3 i izlazi finalni Android 10.

ne zezaj, oni kazu posle ovaj izlazi stable build....a i modem je sad izasao iz oznake "z"(koja zapravo i obelezava beta builde)....tako da ide uskoro final

*Nisu mi jasni zasto su sklonili night mod sa prednje kamere...nije da je nesto bio od pomoci al od 10 slika 2 je znao da pogodi
 
Poslednja izmena:
Rešavao sam ja to nekako prošle godine ali da me ubiješ ne mogu sada da se setim tačno procedure. Ako me sećanje služi mora nešto preko adb da se ukuca ili usb debugging uključuje...probaću na google da nađem sad ako uspem ali u svakom slučaju ima rešenje! Nekad hoće i do samog kabela da bude tj neodgovarajućeg usb gen standarda.
Probao sam ono sa developerom i debaging modom ali mrka kapa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja koristim taj 5.1...meni se cini da daje onako prirodne boje(u odnosu na stock koja ih previse nekako ne znam :D ) i hdr je mng bolji od stock cam...dok za noc nema bolje od stock
 
Nazad
Vrh Dno