Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Jedno pitanje pošto ni sam nemogu da se odlučim šta da uzmem da li da uzmem Note 9 ili Mate 20 Pro. Konkretno ja lično najviše vremena provodim na jutjubu, hromu i zbog toga sam došao dou zaključka da mi treba telefon sa dobrim ekranom i smatram da Note 9 tu pobeđuje kao i po pitanju zvučnika i 3.5mm ali onda sam shvatise o da bi to trajalo duže da mi treba i odlična baterija koju naravno ima Mate 20 Pro. Plus naslikam jako često ali kada slikam volim da imam gomilu mogućnosti i izbora sto mi opet nudi Mate 20 Pro. Uzeo sam stavio na papir sve mogužve stvari po pitanju note 9ke i Mate 20 Pro i razlikuje se tipa u jednom bodu (pošto sam svaku sitnicu bodovao) Note 9 ima Spen koji ima pregršt funkcija ali opet Mate 20 Pro ima 40W brzi punjač kamere koje nadmašuju kamere nouta i plus to odlično 3D otkljucavanje uz pomoć lica. Molim za neku vrsto pomoći pri izboru.Svaki odgovor bi mi dobro došao.
 
Sta mislite o prelasku sa S10e na Note 9? Sta se dobija, sta se gubi, vredi li uopste davati novac i doplacivati posto je S10e generacijski noviji uredjaj ali je jeftiniji od notare.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Sta mislite o prelasku sa S10e na Note 9? Sta se dobija, sta se gubi, vredi li uopste davati novac i doplacivati posto je S10e generacijski noviji uredjaj ali je jeftiniji od notare.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
Zavisi i koja ti velicina telefona odgovara tj. ako si navikao na manje telefone mozda ti N9 bude preveliki. Ja sam npr sa N9 presao na S10 plus (hteo da probam novu seriju telefona a i svidela mi se zelena boja S10-tke :) ) i ok je s10 plus al mi nekako mali u odnosu na Note. Meni npr ne smeta "rupa" u ekranu [emoji1787] tj. ova prednja kamera, a npr mom kolegi koji takodje ima N9 to predstavlja nepremostiv problem. N9 je po meni bar zaista sjajan telefon i realno gledano ne vidim da sam nesto epohalno dobio prelaskom na noviji s10 plus.
 
Sta mislite o prelasku sa S10e na Note 9? Sta se dobija, sta se gubi, vredi li uopste davati novac i doplacivati posto je S10e generacijski noviji uredjaj ali je jeftiniji od notare.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока

Note je vrhunski telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo malo baterije.....
Ni sekunde na WI-fi.
Dual-Sim,obe kartice na 4g,1:15 min poziva,brdo poslovnih mejlova,Blutut uključen stalno radi sinhronizacije sa Mi band 4.
Prezadovoljan baterijom,na Pocophonu F1 sam izvlačio u ovakvim uslovima oko 4h SoT.
c62d65f0c19d5f7bc6f0b2ed90fa4579.jpg
7dbcf60e40d0e696c0c43193449c27bf.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Je l vam se dešavalo u night mode-u da dodje do greške "camera failed" o kom su danas pisali na sammobile?

Meni se dvaput dogodilo za ovih 20ak dana.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Meni se upravo to desilo posle ovog julskog update. Samo jednom.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav narode, nakon skoro godinu dana nedoumice kupih note 9. Sad mi žao što ga ne kupih mnogo pre.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja sasm ga juce kupio predobar telefon stvarno.
Ajde ako je neko porucivao sa alija neku zastitu za ekran a da se dobro pokazala neka preporuci
 
Što se tiče ekrana ja ću da probam sa ovima što se često reklamiraju na tv a ima ih po tržnim centrima da ne pominjem ime radi reklame.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li uzeti devetku sa Snapdragonom(mogu je dobiti za 400e) ili ovu našu za 500e?
Da li "zmajevi" dobijaju redovno update?
 
Ne treba mi dual sim. Problem je i nepostojeća garancija za njih. Šta se to "epohalno" dobija sa njima, a da vredi nemanja garancije?
 
Poslednja izmena:
Nista spec, po meni samo placebo...
 
Ne treba mi dual sim. Problem je i nepostojeća garancija za njih. Šta se to "epohalno" dobija sa njima, a da vredi nemanje garancije?
Dobiješ malo brži procesor jedno 5%,i toliko manju potrošnju baterije.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Da li uzeti devetku sa Snapdragonom(mogu je dobiti za 400e) ili ovu našu za 500e?
Da li "zmajevi" dobijaju redovno update?
Uzmi snap, manje ćeš para dati a i tako ćeš ga prodati za dva tri meseca i uzeti novi tel [emoji56][emoji1787]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jeste, ali ću zato što nemam garanciju i dobiti manju cenu prilikom prodaje.
 
Rutuj, igraj se, nemas limita [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Prestao sam to da radim, još od vremena LG 2x P990...negde 2011-te. :)

Dobro je što je prodavac otišao na more, pa dok se ne vrati...mogu još da se premisljam, da li kupiti zmaja ili jok...[emoji57]
 
Poslednja izmena:
Nepostojeca garancija za snapdragon.
 
Caos, dai je neko radio update?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Novi update je odlican (junski 100 i nesto mb), ispod haube su nesto peglali, baterija traje kao na januarskom, guram oko 8-9 sati sota u dva dana...
 
Jeste li vi sa N9 imali onaj problem sa wifi signalom posle zadnjeg update-a?

Sent from my S9
 
To je problem sa private dns i adguardom, nije wifi problem, evo 2 dana vec testiram, kad se cacne private dns, odmah prorade konekcije.. meni se desava da zablokira kad promenim rutere, sve se raspravi kad iskljucim adguard dns...
 
Hmmm....meni problem ostaje i sa ugasenim adguard....

Sent from my S9
 
Drugari, je'l normalno da se devetka greje pri normalnoj upotrebi, vajber, youtube itd?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ni malo. Par puta sam primetio da se malo ugreje ali to je kada se instalira update, sto je i normalno. Ovako je "mrtav ladan" ako se ne igraju igrice. Probaj da ga restartujes, neki od programa ga greje bezveze.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno