Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Ni kod mene. Inače nešto bitno u majskom ili da se opušteno preskoči?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sad sam prvi put stavio u usi slusalice fabricke koje su dosle uz ovaj telefon.

Ja ne znam kako ih nije sramota za kvalitet zvuka. Preslabe su, bas nikakav, nista posebno cist zvuk... katastrofa

Iphone je izmislio slusalice za ove...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
nisam pratio temu posto nije moj fon, a pretraga ne pomaze mnogo jer je kljucna rec kamera :d
dakle devojka pokusava da slika, i mnogo puta joj se desi da se slika ne sacuva, pojavi se animacija kao da je slika napravljena ali slike nema u galeriji, do cega je problem i kako se to resava
 
Pogledaj podesavanja kamere kakva su.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nema ih nigde, kao da kamera zabaguje.. Ono što je meni sumnjivo je da se to mozda desi kada auto mod pokusava da nadje prava podesavanja i vrti se onaj kružić, ali da li je to uobičajeno i kako izbeći, jer je prilično iritantno kada uspe jedna od deset slika
 
Najbolje da se uradi factory reset, da se ne bi zezali, neka uradi bacup podataka osine iz Recovery factory reset i telefon kao nov.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Probaj obrisi podatke kamere i galerije i vidi sta se desava posle toga, ako opet bude isto, onda uradi kao sto ti je rekao Dakii.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Sad sam prvi put stavio u usi slusalice fabricke koje su dosle uz ovaj telefon.

Ja ne znam kako ih nije sramota za kvalitet zvuka. Preslabe su, bas nikakav, nista posebno cist zvuk... katastrofa

Iphone je izmislio slusalice za ove...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Uključi obavezno Dolby Atmos, i vidi u podešavanjima da postaviš za adapt sound ispod 30 godina. Sasvim su solidne nakon toga

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovo sr#nje od Androida treba ugasiti, koliko god mrzeo IPhone na kraju cu preci na njega, imao sam par bitnih obavestenja koja su kasno stigla s#erem im se i u Gmail i u Viber, 3 dana radi normalno pa 10 dana kasne obavestenja svaki dan neki j#ebeni update koji us#ere ceo telefon i sistem.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Zato ja ako nešto radi dobro više i ne ažuriram. Više štete nego koristi od ažuriranja.
 
Pozdrav ljudi! Evo vec vise od mesec dana sam na Note 9, dugo sam koristio iPhone, i bio sam skeptican da li cu moci da se naviknem na Android. Mogu vam reci da sam odusevljen telefonom, i da sam na neki nacin progledao. Bukvalno sam prezadovoljan svime sto pruza. E sad imam dva pitanja za ostale clanove posto sam nov na forumu. Da li imate problem sa kasnjenjem notifikacija za npr viber ili wa? Zanima me da li je do telefona ili do aplikacija. Isto tako me zanima da li ima nekih stvari koje nisu potrebne a npr crpe bateriju, nije da imam problem sa baterijom, nego me cisto zanima?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Toliko dobro radi tel da samo napisemo kada je stigao update za tekuci mesec,...."stigao update....i meni....i meni.....i meni".....ok pisemo kad stigne update za sledeci mesec [emoji23]
Da nemam pojedinacna kasnjenja za neka obavestenja ja bih bio prezadovoljan al to nije do tel.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Caos, jel vi redovno svakog meseca radite update softvera? Tj svaki put kada izadje.Kako cula sam danekad puste u update nesto sto i me valja baas... Npr,pokvare kameru ...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Caos, jel vi redovno svakog meseca radite update softvera? Tj svaki put kada izadje.Kako cula sam danekad puste u update nesto sto i me valja baas... Npr,pokvare kameru ...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Pa,desava se,zato je najbolje ne zaletati se,sacekas par dana dok se ne slegnu utisci,ako niko ne kuka-uradis update :)

Sent from my S9
 
S9 i S9+ dobili Night mod sad sa Junskim updatetom,nadm se da i naš N9 dobija Night mode sa junskim updejtom.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
@Dakii
Samo da se nadovezem, ja nisam zadovoljan sa ovim telefonom. Da li je do primerka ili ne, ne znam, ali je cinjenica da se zagreva sa obicnim aplikacijama, sa kojima se Note5 nije grejao(tapatalk na primer). Sad ce neko reci, ali Note9 ima ultra, giga super moderno hladjenje, moze biti, ali se on meni i dalje greje na levoj strani. Druga, znatno manja stvar je sto sa odredjenim modelima automobila ne radi android auto, ali to je ipak vise do googla cija je ta aplikacija.
Da sam extra nezadovoljan, nisam, ali ga ne bih ponovo kupio.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I meni se užasno greje pri radu u običnim i "lakim" aplikacijama. (Nije situacija od kada su ove vrućine)

Procesuiranje nekih zahtevnijih stvari dovodi do toga da sam Note9 ne može da se normalno drži u ruci.

Stalno pričam kako ću da ga nosim do promobija, ali nikako.

I da, u poslednje vreme ne mogu ni 4h SOT. Juče 18h van punjača i svega 3.23h SOT. I to bukvalno od 100% do 1%. Tuga.

Sent from Note9
 
@milanin

Sto se tice grejanja nikad nisam imao problem, ugreje se kad je na punjacu a ja ga drndam al opet ne toliko da je "vreo".
Mene samo izludjuje to ponekad kasnjenje obavestenja na GMail i poruke na Viber, al evo da kazem 20 dana sve je ok, sto ne znaci da ce opet nesto zeznuti a i ja sam od onih cim ima update necega odmah instaliram.

@sarulja91 nosi to dok je u garanciji.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
I meni se užasno greje pri radu u običnim i "lakim" aplikacijama. (Nije situacija od kada su ove vrućine)

Procesuiranje nekih zahtevnijih stvari dovodi do toga da sam Note9 ne može da se normalno drži u ruci.

Stalno pričam kako ću da ga nosim do promobija, ali nikako.

I da, u poslednje vreme ne mogu ni 4h SOT. Juče 18h van punjača i svega 3.23h SOT. I to bukvalno od 100% do 1%. Tuga.

Sent from Note9

Taj primerak je onda pokvaren
 
Telefon je hladan k'o špricer. Reklamirajte telefone.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Diskutabilno bolji rezultat.

Moraću definitivno da ga nosim.
d7320df1c0fe4f143754caa4b53f1a89.jpg


Sent from Note9
 
Hm,
Sve radi odlicno, majsko azuriranje od 100 mb je ok, baterija dobra..
Pratim nesto ovih dana potrosnju baterije u vezi sa jacinom signala mreze i ogromna je razlika kada mi je pun signal npr. na 2G only vs 2G/3G, i 2G/3/4G. Dosta duze drzi procenat kada telefon stoji npr sat, sat i po u mirovanju..
Na 4G rezimu, cini mi se da non stop imam 1 do 2 crtice i da samo salta modove.. oko 6 sati sota mogu da izvucem, a na 2G ide i do 8 sati u dva dana..

Isto vazi i za zagrevanje, u 4G rezimu sa 1-2 crtice+lokacija+face,insta i ostali backgrund potrosaci i telefon ce se dobro ugrejati, posebno napolju na 33 u hladu...

Ako vam se desi da nekad poludi baterija i da brzo prazni, obavezno deinstalirajte google play services azuriranja, obrisite data i cache i odmah skinite azuriranje sa plej prodavnice na najnoviju verziju i restartujte uredaj..

Sto se tice notifikacija, zasad rade normalno na majskom, a imao sam probleme na januarskom, mada, obavezno: viber, gmail i ostale izuzeti iz power optimization rezima koji zna da ih uspava.. takodje odraditi kao za play usluge, jedan fresh install zadnje verzije aplikacije cije notifikacije zezaju i raspravice se...
 
Poslednja izmena:
Ja koristim maltene samo 4g. Imam 100GB preko mts i valjda 5-6 preko vipa, pa wifi skoro da ne koristim uopste. Ali u takvom rezimu mi ke radio i Note5, pa nije brljavio.
Sto se tice trajanja baterije, nisam primetio nesto problemqticno.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
89e0cdc54d7c95960b608164f1318b4c.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, ali si izgleda u zonama dobre pokrivenosti 4G signalom sto je kljuc solidnog zivota baterije, vidim da imas full crtice.. ja npr. u Krusevcu, imam 4G (ne svuda) ali sa 1-2 crte na mtsu i onda antena salta na 3G kad je slab 4G i nazad..
 
Kupio sam pre neki dan Samsung Note 9 DS BLACK, I uz njega Samsung View Cover Slip futrolu6, pa me zanima koju biste mi zaštitu preporučili za ekran, da boje ostanu približne i da se manje vide otisci.
Unapred hvala...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno