Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

I ja punim preko noći jedino razmišljam da isključim fast charging.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Isključi, ništa ti ne znači ako ga puniš samo preko noći ;)
 
Stigao t-com hr
573e816ba66ecf23563f6122359a42c0.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Kako se iskljucuje fast charge?

Sent from my Note 9 using Tapatalk
 
Settings > Device maintenance > Battery > tri tačkice gore > Advanced settings
 
Srdacno se zahvaljujem, to je to! Hvala

Sent from my Note 9 using Tapatalk
 
Upravo tako. Jer telefon punim samo jednom a to je nocu. Baterija mi izdrzava i vise nego sto mi treba tako da nemam potrebu za brzim punjenjem.

Sent from my Note 9 using Tapatalk
 
Upravo tako. Jer telefon punim samo jednom a to je nocu. Baterija mi izdrzava i vise nego sto mi treba tako da nemam potrebu za brzim punjenjem.

Sent from my Note 9 using Tapatalk
Ideš u settings /battery /pa gore u desnom uglu imaš tri tačkice - settings i tu ti je fast charge

NOTE 9
 
Znam resio sam to ali hvala Deki puno.

Sent from my Note 9 using Tapatalk
 
Idi gde ti je blizu u poslovnicu i nek provere gde ima na stanju i da ti posalju! To ti je najbolja futrola po meni i vredi svaki dinar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I pored update i dalje nema kao na N8 da crnu ili belu temu mozes po satu namestati kada da prebacuje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A ja na DBT CSA7, pih, sada opet odin

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I pored update i dalje nema kao na N8 da crnu ili belu temu mozes po satu namestati kada da prebacuje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Imaš ono od izlaska do zalaska sunca u developer options. A i iz zavesice možeš da promeniš u sekundi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ to znam nego kolega dobio na N8 pie sa februarom i ima automatsko podesavanje sa satom. Nije mi nesto bitno posto uvek koristim dark temu ali cudno da nema i N9.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Primetio sam da ne seckaju animacije kad se tapne 2 puta brzo na recents.

Sent from my Note 9 using Tapatalk
 
Ma neka vrate dedicated dugme za video snimanje, i dalje ne mogu da verujem da su sabani to sklonili.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao Spigen Tough za N9...i zaboravio sam koliko je ogromno ovo čudo od zaštite!! Sad je definitivno telefon za dve ruke...i ispadanje sa merdevina [emoji55][emoji23]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Upravo tako. Jer telefon punim samo jednom a to je nocu. Baterija mi izdrzava i vise nego sto mi treba tako da nemam potrebu za brzim punjenjem.

Sent from my Note 9 using Tapatalk
Zato sto puni telefon nocu i nije mu bitno to... sto je ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam ovde pročitao dobar savet. Pored kreveta držim običan spori punjač za punjenje noću, a u dnevnoj, na poslu i u kolima su mi brzi punjači pošto mi je nekad bitno da brzo dodam 20-30% baterije.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovaj februarski SEE apdejt je meni užasan ovog prvog dana. 8h kako sam ga skinuo sa punjaca 2h ekran, 30 minuta poziva, malo na zaključanom pisanje beleški, 20 minuta hotspot i evo me na 19% baterije.

Definitivno ću da ga nosim u Promobi, ne može ovako. Još se i zagreva

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno