Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Kakav je ovaj update?
Hvala [emoji847]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Stigao update i u telenor..
e159e2789a33c9b9bb954bd4fde1253b.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Generalno, sve isto.
 
Baterija ista, oko 6 sati SOT, 4g, osvetljenje oko 45%, sat ipo youtube, single sim.
 
Pozdrav ljudi. Davno sam imao NOTE seriju, konkretno model 3 i od tada zbog cijene se nisam više susreato sa njom. Zanima me koliko je pametna kupovina sada NOTE 9 modela, odnos dobijeno/uloženo ? Cijena novog kod nas u CG je 500 eur.
 
Sacekaj jos malo pa uzmi Note 10 Plus. Kroz mesec dana izlazi Note 20 serija. Daleko od toga da je Note 9 loš, ali bolje uzmi noviji uređaj.
 
Dobar je telefon ali mnogo je to para, ja sam prošle godine u julu kupio za 520 evra. Note 10 plus preskoči pa hvataj ovaj što treba da izađe sada.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Realna cena mu je oko 400 evra. Bolje sačekaj ako baš nije hića.
 
Sacekaj jos malo pa uzmi Note 10 Plus. Kroz mesec dana izlazi Note 20 serija. Daleko od toga da je Note 9 loš, ali bolje uzmi noviji uređaj.

Dobar je telefon ali mnogo je to para, ja sam prošle godine u julu kupio za 520 evra. Note 10 plus preskoči pa hvataj ovaj što treba da izađe sada.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Realna cena mu je oko 400 evra. Bolje sačekaj ako baš nije hića.

Hvala puno ljudi na odgovorima. Mislio sam da sačekam izlazak note 20 serije, skupim novce i uzmem novi note 9, note 10 + ne mogu jer će i dalje držati visoku cijenu kod nas zbog malog tržišta. Računam da će me note 9 super služiti par godina pa kad kad bude počeo da koči mogu ga promijeniti ili flešovati.
 
Note 9 je mašina. Perfektno radi i u zdravlju da te služi!

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Drustvo, koliko SOT izvacite sa Note 9. Uzeo sam jedan nov igre radi, i u odnosu na recimo s20 ovaj telefon nista ne zaostaje sem malo slabije kamere. Zagrevanje daleko manje od s20, ali mi je baterija uzevsi u obzir da je 4000mah nekako slabasna. Dan ipo - dva max sa nekih 4-5sot
 
Drustvo, koliko SOT izvacite sa Note 9. Uzeo sam jedan nov igre radi, i u odnosu na recimo s20 ovaj telefon nista ne zaostaje sem malo slabije kamere. Zagrevanje daleko manje od s20, ali mi je baterija uzevsi u obzir da je 4000mah nekako slabasna. Dan ipo - dva max sa nekih 4-5sot

Tolko, ja sam za dan izvlacio 5.5-6h sot-a ali na wifi...
 
Nije katastrofa, al nisam nesto odusevljen doduse cesto sam van i osvetljenje je na max. Jel se zna kad za njega izlazi ui 2.5, citam da je malo manji potrosac.
 
Da li je neko imao problem na ovom modelu: ako se baterija ispraznila do kraja - prijavi vodu u USB portu kada se priključi punjač i treba ga naterati da počne.

Kada se ne prazni do kraja punjenje je regularno.
 
Ne, nikad takav problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem na ovom modelu: ako se baterija ispraznila do kraja - prijavi vodu u USB portu kada se priključi punjač i treba ga naterati da počne.

Kada se ne prazni do kraja punjenje je regularno.
Meni se desilo jednom na s10 plus da nece da puni izbacuje kao da je ulaz vlazan,restarovao ga i sve normalno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Trebalo bi sledeceg meseca oneui 2.5...ali nista tu ne moze tolko da ispravi trosenje baterija, ipak je ovo uredjaj od pre 2god
 
Ma oni be popravljaju potrošnju na starim modelim nego je podstiču novim softverom. Nije im cilj sigurno da nosimo telefone po 5 godina.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ti si im čist trošak! [emoji38][emoji38][emoji38]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jel stigao kome sa telenora 2.5 updejt?
 
Jel stigao bilo kome 2.5 update ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I kod mene je stigao ali ne mogu da skontam kako radi ovaj prikaz kvaliteta wifi mreže.





Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_20201103-210702_Software update.jpg
    Screenshot_20201103-210702_Software update.jpg
    25.3 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
I telenor stigao
 
VIP stigao .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno