»RSS Benchmark sajt

Strana 162 od 181 PrvaPrva ... 62112152158159160161162163164165166172 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 2.416 do 2.430 od ukupno 2714

Tema: Samsung Galaxy Note 9

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        669
        Koji je poslednji update za SEE? CSA2 ili 7?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        374
        CSA2

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        199
        Citat Citiram korisnika: Proday Pogledaj poruku
        Još malo i biću jedini na O

Ne znam šta da ti kažem, ne bih mogao da kažem idi na v9. Prešao na v9 zbog slabog zvona za viber i loše kamere, ali se opet nisam usrećio drugim stvarima. Zapravo zvono za viber mi je i sada slabo, ali predpostavka da će biti jače posle vraćanja na fabrička podešavanja, valjda?! Kamera i dalje loša za ovu cenovnu klasu, mora root za GCam da popravi stvar al mi se ne gubi garancija + vreme za zezanje sa tim koje nemam, pogotovo što na SD845 se samo instalira GCam i nema zezanja sa tim. Nekad tokom noći ubija app u pozadini, nekad ne, nema pravila, to se nije dešavalo na v8. Baterija jedan dan me oduševi, sutradan kanal, lutrija čista, ali bolja ma v9 i tu više izvlačim kada se ponaša normalno. Tolerišem ga zbog olovke jer tu nema konkurenciju, ali opet jedva čekam da se vratim na nešto sa SD845 i GCam.
        Uređaj je kvalitetan tu nema govora, ali softver truba. Zvuk je odličan i zadovoljstvo je koristi ga za razgovore, čak i manje koristim sat za razgovor jer je spikerfon odličan i jako glasan.
        Telefon ove klase i cene ne sme da ima ništa lošije od telefona jeftinijih dva ili tri puta, jednostavno ne sme!

Baterija na v9 jutros, za 11% na 4G sa upaljenim BT i automatskim osvetljenjem, da je ovakva stalno bilo bi top:
        Menjao Ivan KP : 11.02.2019. u 08:40

Banned
        Na forumu od
        Aug 2018
        Poruka
        727
        Note 9 je trenutno najbolji telefon na svetu, i bice jos dugo... zasto? zato sto moze da se kupi nov za 600e!! vise nije 1000e i ne postoji duplo ili 3x jeftiniji uredjaj koji ga kida u bilo cemu... 3x jeftiniji je sad Xiaomi A2 koji je truba.... Ako hoces da kupis OnePlus 6t za 500-550e naspram Note 9 za 600e, cestitam...

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        199
        U čemu je najbolji? Ima najbolju kameru? Nema. Bateriju? Nema. Softver koji ubija app iako su zaključane u memoriji? Itd.
        Treba biti realan.
        Tak A2 sa GCam kida Note 9, eto u čemu je bolji, bolji je i A1 sa GCam, prednja kamera A1 sa GCam kao da je duplo skuplji telefon. Ne ubijaju app u pozadini oba a nov A1 160e. Ne ne bi smelo tako, ni bi smelo ni da priđu Note 9 u bilo kojoj stavci, a ne u nekim da budu bolji.

Member Avatar korisnika priest77
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        4.373
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel C2D E8200 @3200
        • MoBo: Gigabyte GA-P43-ES3G
        • RAM: 4 x Kingmax 1 GB DDR2 800 MHz (KLDD48F-A8KB5 )
        • VGA: GeForce 9600 GT
        • MON: LE32D550
        • HDD: SSD SAMSUNG 830, 1TB ST31000524AS, WD2500KS 250GB
        • OPT: PIONEER DVD-RW DVR-108
        • Case: Cheiftec GPS-450AA-101A
        • LAP: Fujiitsu SIEMENS Amilo Pro V3205
        • TV: LE32D550
        • INET: Kablovska
      8. Šta se tačno dešava kada ubija app u pozadini? Recimo na WhatsApp, da li će stići poruke?

Member Avatar korisnika serbiadiablo
        Na forumu od
        Feb 2008
        Poruka
        2.011
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™2 Quad Processor Q9400
        • MoBo: Gygabyte EP45-DS3
        • RAM: 8GB Patriot
        • VGA: Ati sapphire Radeon 5850 TOXIC 2 gb
        • MON: Dell UltraSharp™ U2412M 24-inch
        • HDD: SSD SP 240gb + WD 500gb + 1tb black
        • OPT: Asus
        • Case: Termaltake Armor mx
        • SND: Microlab 2.1
        • LAP: Dell, Ipad 2
        • Ostalo: Logitech g15, mx 518
      11. Hoće naravno.

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.428
        Jeste jedan od najboljih sigurno ali da je najbolji to je diskutabilno

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Banned
        Na forumu od
        Aug 2018
        Poruka
        727
        Ne mislim da ima najbolju kameru, ili najbolji sw, ili najbolje nesto od svih. Vec kazem da value for money ili vrednost za novac je sad ubedljivo na strani Note 9 uredjaja!
        90% ljudi na svetu ni ne zna da postoji GCam! pustite vi forume na kojima ima po 50-100 aktivnih clanova kojima to znaci!
        Daj mi bilo koji telefon koji moze da uradi ono sto Note 9 moze a da pritom bude u svim segmentima u top 3 telefona za taj novac? pa covece huawei m20 pro je odlican ali prvo je skuplji sad od Note 9 a kao drugo ne moze da uradi dosta stvari koje moze note. o Iphonima necu ni da pricam jer su neupotrebljivi, ok za ljude koji imaju mac bookove, ipadove itd na kojima rade a ip im je pristupna tacka za odredjene stvari kada zatreba...
        i ta prica sa youtuba kao da li idalje Note 9 VREDI??? samo 6 meseci posle izlaska najmocnijeg telefona trenutno vi pisete da nesto i nije bas? ili vam smeta ovo,smeta ono? normalno da ce uvek imati nesto sto smeta ali generalno je best buy. Ako vam pored funkcionalnosti na telefonu nista vise nije bitno ok uzmi A2 i stavi gcam i teraj.
        Ja ne mogu da koristim telefon branda kojeg ne dozivljavam, niti mogu da vozim auto branda koji ne dozivljavam na sebi svojstven nacin.
        Ima drugacijih misljenja i generacijskih razlika medju svima nama, moj cale i ja se itekako razlikujemo, tako je isto i na forumu!
        ne moze neko od 40-60 godina da ubedjuje nekog od 18-30 da je bolje voziti xiaomi sa gcam od XS Max ili Note 9 i da je to bespotrebno bacanje para i da je shit value for money jer drugacije gleda na trosenje svog novca. (porodica, obaveze, itd..)
        Top 3 telefona trenutno:
        Iphone XS/Max
        Huawei M20Pro
        Samsung Note 9

najjeftiniji Note... i tek ce biti best buy za 2 meseca kad izadje S10 a njemu cena jos padne

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        199
        Olovka ga izdvaja i klasa tu je za sebe, tek kada drugi to ubace mogu da mu stanu na crtu za poređenje. Šteta za ostalo što nije na tom nivou klase i cene. Kome olovka nije prioritet nema potrebe da gleda Note 9, ima jeftinijih i boljih modela.
        Što se tiče GCam i drugih koji nisu čuli za istu, to me ne zanima niti to komentarišem, niti su oni članovi ovog foruma.
        Što se tiče softvera, pa upravo nas nekoliko piše kako ubija app u pozadini čoveče! Šta je tu dobro i najbolje?!
        Menjao Ivan KP : 11.02.2019. u 10:47

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.100
      16. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      17. Citat Citiram korisnika: DusanMilosevic Pogledaj poruku
        ...
        Top 3 telefona trenutno:
        Iphone XS/Max
        Huawei M20Pro
        Samsung Note 9

najjeftiniji Note... i tek ce biti best buy za 2 meseca kad izadje S10 a njemu cena jos padne
        A sta ce biti ako cena i ne padne bas, kad ljudi shvate da je bolje kupiti N9 po koliko toliko "niskoj" ceni nego preplatiti za najnoviji uredjaj koji nista specijalno vise ne pruza...?
        Naravno da ce pasti cene ali koliko i kako ce reagovati kupci, da ne prodje cela serija 10 a pogotovo najveci modeli kao sto je prosao iP?
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2019
        Poruka
        16
      19. Moja mašina
      20. Ja ne kapiram o cemu ovaj "Ivan KP" vise prica.
        - Kao prvo, Note 9 ima odlicnu kameru, bolju ima samo Huawei Mate 20 Pro i P20 pro, i to ne u svim situacijama. Na poslu imam Pixel 2XL i novi iphone XS Max pa sam testirao, nije da samo verujem recenzijama. Dakle Note 9 je odmah iza Huawei-ja, Pixel je bolji iskljucivo u bas mracnim uslovima, cak i nocu Note ponekad napravi bolju fotku. Iphone je solidan ali skoro po svim kriterijumima pri dnu ove liste.
        - Baterija, definitivno pri samom vrhu, pogotovo ako koristis "Night mode". Opet jedino Huawei moze da se poredi. Pixel i iphone osetno slabiji.
        - "Ubijanje apps u pozadini", zapravo ne ubija nista u pozadini nego posle izvesnog vremena ih izbacuje iz "recents" liste tj. iz task manager-a. Sada, to sto su neke apps lose napisane i ne znaju da povrate stanje u kojem su bile nije krivica Samsunga vec tih developera. Meni kao i ogromnoj vecini ljudi to ne smeta niti ometa pri radu, mada se slazem da jeste zbunjujuce. Ocekujem da ce u skorije vreme promeniti to tako da kada neku app iskljucis iz battery optimizera, i podesis da ne ne uspavljuje u Battery -> Settings -> Put unused apps to sleep , ostaje trajno u "Recents" listi. Ali nemoj d azbunjujes izjavom da "UBIJA" apps u pozadini, posto ne radi to, sve dobro napisane apps rade normalno.

I da, po meni je Note 9 od svih pomenutih telefona najbolji, da ne pominjem veliki plus da moze da se nadje za oko 650e. Iphone Xs Max nema bas nista bolje od njega(evo sad ga upravo drzim u ruci), ni ekran, ni kameru, beteriju, o softveru i nedostatku stylus-a da ne govorim, Huawei Mate P20 Pro ima bolju kameru i za nijansu bateriju, sve ostalo na strani Note-a
        Menjao androider : 11.02.2019. u 11:01

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.428
        Realno cu reci posto sam n9 imao od izlaska a m20 pro koristim mesec dana,veeeelika prava prednost n9 je olovka i zvuk ,sve ostalo je na strani m20pro,baterija nije malo nego mnogo bolja na m20,inace oba se mogu naci po slicnoj ceni tako da je samo stvar licnog izbora ko ce koji da uzme ,u svakom slucaju note je klasa za sebe zbog olovcice i tu nema diskusije,oko svega ostalog mozemo da polemisemo

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        1.870
        To sto moze da se nadje za 600€ nije svima plus,posle pola godine ljudi ne mogu da izvuku ni pola od vrednosti novog kada je izasao? Koliko treba doplatiti za s10+,500-600€?

Member Avatar korisnika kicba
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        701
        Niko da pohvali fantastican ekran koji ima Note 9. Niko mu nije ni blizu.

Mada nisam nikada drzao Gugl telefone pa sa njima ne mogu da uporedim.

PSN ID: kicba
        XBOX LIVE: kicba (banovan)

Strana 162 od 181 PrvaPrva ... 62112152158159160161162163164165166172 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •