Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Pa beli note 9 [emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pretpostavljam i ja da je to u pitanju. Stvarno je pobednik ako je tako. [emoji3]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima čovek para za bacanje...[emoji847]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nemojte me ložiti za beli Note. Već me hvataju lutke.
Sreća pa ga nema još...
Imam neku kombinaciju za 20 pro ali čitam svašta pa verovatno neću uzimati. Daleko od toga da mi ovaj nije dosadio... [emoji1787]

NOTE 9
 
Poslednja izmena:
Ja se isto razmisljao za m20pro ali odustao ,cekamo februar,mart[emoji3]
 
pročitao sam da je beta dostupna u Nemačkoj takođe; ovde sigurno nije exynos

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Cela evropa je ex,samo Usa je sd i mozda neki delovi Azije bar koliko ja znam,mozda gresim ali bi bilo lepo da i ex ima betu,citao sam skoro negde da na ex uopste nece biti bete ,da li je tacno ili ne ne zbam ali ako jeste moracemo cekati onda jos 3,4 meseca na pitu
 
Poslednja izmena:
Ne mogu nikako povezati S Pen
7778ced1261593880014285150d0da8e.jpg
3a92e7f9ca03107ede6d9aeea5f766b0.jpg


Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Je ..poklopac na magnet ..uspjela sam kad sam izvadila iz futrole... zato mi se i kad god zatvorim pali zaslon i kaze otvorite postavke s olovkom za rad..... znaci futrola moze u smece...

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Je ..poklopac na magnet ..uspjela sam kad sam izvadila iz futrole... zato mi se i kad god zatvorim pali zaslon i kaze otvorite postavke s olovkom za rad..... znaci futrola moze u smece...

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
Jel to original Samsung flip case?
 
Dobro je, jer rekoh platiš 50e futrolu i onda da pravi problem.
 
Ja imam neku sa Alija,ali mi ne pravi frku,je magnet samo kod ekrana. Desilo mi se da se "otkaci" olovka na sekund,i vrati se kad sam kacio fon na magnetni drzac u autu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nije valjda već dosadio Ajfon?

Nije dosadio, brutalan telefon zaista pocevsi od same izrade, osecaja u ruci pa do fluidnosti u radu...o bateriji da ne govorim, nikad bolju nisam imao.
A Note 9 je tema za razmisljanje jer ga isto smatram top telefonom pa sad kad sam isprobao ovaj da vidim kako bi mi legao Note 9. Videcemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje je samo da li je basic user smart phonea ili advanced user.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sta je advanced korisnik?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Advanced user je zahtevan i osposobljen korisnik smart fon uređaja, koji zahteva dosta smart funkcija, koje iphone ne može da pruži ili po nekada pruža, ali uz dosta gubljenja vremena. Note 9 daje daleko više od Iphone X u smart funkcijama. Da ne razvlačim temu, već je bilo reči o tome i previše..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sve zavisi od potreba korisnika, za sada apsolutno sve koristim na iOS kao na Androidu.
Olovka mi nije toliko neophodna, ali bi bila zgodna u nekim prilikama u cad-u i office.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno