Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

To sam se i ja razmisljao. Da sacekam poklon neki kada budu davali. Ali brzi prsti nego pamet

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa i bice tako. Jedno 20 dana ce drzati ful cenu, a onda ce krenuti sa osiguranjem ekrana, dual bezicni punjac... Cena ce biti "snizena".

Sent from grom
 
To sam se i ja razmisljao. Da sacekam poklon neki kada budu davali. Ali brzi prsti nego pamet

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ja sam posle dosta razmisljanja i igre s note9 odlucio da ga preskočim, osim ako ne dobijem bas neke povoljnosti.

Sent from grom
 
Neka ide zivot. Kad ga medju prvima turim na astal ima samo oci da ispadaju
 
^ Moj ti je savet da N5 ide na oglase. Sigurno ces vise od 200e izvuci koliko ti nude u zamenu. Koliko sam ispratio,jedino sto se isplati kod njih da das u zamenu je N8. Gomila polovnih na kp ispod 500e full ocuvanih. U Vip-u ga racunaju 66k cini mi se. Sutra idem jedan da pazarim bas zbog toga. 480e bez tackice. 56.600 din. 10 hiljada nit oro nit kopo

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Gledao sam oglase. Oko 220 ima da biras note5. Ajde, moj je skoro mint, ali je star preko 2 godine. Da ga slikam, dajem na oglas, da me zivkaju razne budale i cenkaju se, da ga saljem kuririma i na kraju opet ode za 200. Neka i izgubim 20 evra, ako cu za njih sve ovo da preskocim. Inace, oni ti cenu Neo4 tarife podignu tacno 1000 dinara u odnosu na cenu bez telefona. I ti tih 24k vratis nazad. The house always wins ;-)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Ako sam lepo skapirao, vip računa note8 66k dinara a Samsung daje dodatnih 12k zato što je iz note serije?
 
Samsung sa svim svojim partnerima, sto su operateri, postivline, tehnomanija i gigatron daje 12k "popusta" kada doneses stari uredjaj, a plus koliko je preporucena cena za zamenu uredjaja koji donosis, sto mozes videti na postiveline sajtu. Vip je odredio svoje cene. Primera radi, ako doneses neku staru nokiju imas samo 12k...

Sent from grom
 
Nigde na sajtu vip-a ne vidim da piše otkupna cena + 12k za note. Jel je neko kontaktirao vip i potvrdio to?
 
Sada me zvali iz Vip-a. Kaze juce smo poslali uredjaj kod Vas u poslovnicu ocekujte vec danas da vas kolege pozovu. Znaci za vikend je tu najkasnije. Nesto se mnogo proljubaznili prema korisnicima koji ostavljaju vecu svotu novca

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sada me zvali iz Vip-a. Kaze juce smo poslali uredjaj kod Vas u poslovnicu ocekujte vec danas da vas kolege pozovu. Znaci za vikend je tu najkasnije. Nesto se mnogo proljubaznili prema korisnicima koji ostavljaju vecu svotu novca

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Za te pare mogu komotno trubače da obezbede da nas dočekaju ispred poslovnice xD
 
mene bi trubacima oterali :) Realno sve je zavrtanje ušiju ali ko voli nek izvoli..Telefon je prilično kompletan. Meni stize uskoro. Mada sam poručio iz USA i S8 active...Pa ću videti šta ide na prodaju. Zanimljivo da su odradili bolju kalibraciju ekrana na N9 od S9, koji inače ima dobar ekran.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Pa šta je tu zanimljivo, svaki sledeći samsung flagship ima bolji ekran od predhodnih...ne bi valjalo da nije tako ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne sabira se ovih 12k sa otkupnom cenom u vip-u. Ide samo otkupna cena vašeg telefona sa spiska ili 12k.
 
Pa ne baš, i dalje su najpovoljniji. Oko 610e ispada note 9 ako odneseš bilo koju ispravnu kantu od telefona kao zamenu uz neo 4. Mts je skuplji i telenor je isto skuplji.
 
Jel ta opcija sa zamenom telefona vazi samo kod VIP-a ili ima negde i u slobodnoj prodaji i jel se isplati za note 8?
 
Pa ne baš, i dalje su najpovoljniji. Oko 610e ispada note 9 ako odneseš bilo koju ispravnu kantu od telefona kao zamenu uz neo 4. Mts je skuplji i telenor je isto skuplji.
Mrzi me sada da racunam, ali evo na prvi pogled vip i mts, ovaj drzavni mi deluje jeftinije. Ali nisam siguran.
Jel ta opcija sa zamenom telefona vazi samo kod VIP-a ili ima negde i u slobodnoj prodaji i jel se isplati za note 8?
Svi operateri. Postiveline, gigatron i tehnomanija. Ako das note 8, oko 400 te izadje N9 ja mislim.

Sent from grom
 
Pre order u Dubaiu 1100e za 512gb i 8gb rama verziju dobiju se pokloni u vrednosti od 300e. Možda će i kod nas tako kasnije biti.

39982ebac52595477aff4dd0dc01cb8d.jpg
 
Vip je u zadnjih par godina najpovoljniji što se tiče svega.

S9+
 
Nije tema, ali daleko od najpovljnijeg. I sada kada "garantuju" najnize cene, opet nisu najpovljniji.

Sent from grom
 
Kod operatera se generalno ne isplati uzimati jer si obavezom vezan 2 godine, neko i 3 a opet ako se malo sačeka i kupi po oglasima u vakuum pakovanju prođe se svakako jeftinije jer paket kod operatera može da se plaća recimo 1k mesečno umesto 2k ili 3k ako bi se uzimao telefon. Ja sam se par puta opekao tako u Telenoru koji starim korisnicima ama baš nikakav popust ne daje, a kada sabereš ispada za 1,5 puta skuplje nego da sam sačekao da uzmem S8 koji sam imao na oglasima. Ista će biti priča i sa bilo kojim skupljim aparatom koji izađe.
 
Neće moći da se uzme note 9 na oglasima narednih pola godine, do izlaska s10, ispod 650e.

Evo računice. Jeste vip najpovoljniji, na dve godine...
Telenor total 5 24*2300 dinara + 81000 136k
Vip neo 4 24*2400 dinara + 71.700 130k
Mts omorika 1 24*2000 dinara + 88.000 136k
 
Pa ovo za N9 onda i nije toliko strašno. Mene je S8 u Telenor banci izašao cca 130k pre godinu i par meseci. Elem, opcija u kameri da obavesti ukoliko je fotka loša će biti dostupna samo na N9 ili mislite da će je dobiti sa nekim update-om i drugi uređaji?
 
2.400x24 + 81.000 = 138.600

4b7853b7805ff69b3db290bd45b316ac.jpg


Sent from grom
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa ako ces na kes da racunas, maloprodaja najjeftinija. Onaj ko ima da da u kesu nece pogledati kod provajdera. S obzirom na to da 90% ljudi kupuje na rate, a ne daje u kesu, Vip je za vecinu skuplji. Samo malo ko to primeti.

Sent from grom
 
Nije maloprodajna jeftinija. Meni ispada jeftinije da uzmem preko vip-a nego u maloprodaji. Jer npr da uzmem neo 4 bez telefona 24*1400 i telefon u maloprodaji po 112.000, ispada skuplje nego da sam uzeo telefon uz neo 4. I opet nekako je lakše dati odmah 71k a ne 112k. :)
 
Nazad
Vrh Dno