Šta je novo?

Android box

dack

Poštovan
Učlanjen(a)
29.06.2018
Poruke
5
Poena
51
Za gledanje you tube sta je najbolje kupiti od ovih kineskih smart boxa mislim koji je minimum sto se tice radne memorije da bi sve tecno i brzo radilo,otvaralo.Hvala
 
Uzmi u razmatranje neki quad core android box, 2ram 16interna, obavezno da android verzija bude 6.0 ili novija (jer na starijim ne mogu neke aplikacije da se skinu sa play store-a bas zbog toga sto je stara android vezija, ja konkretno imam jedan stari android box koji jos uvek "radi" ok (msl box je star 3 godine, ne radi najbrze) ali pusta klipove na yt, radi chrome... ali je dosta star i zbog stare android verzije ja npr ne mogu da skinem aplikaciju kodi za gledanje filmova...) zato prilikom kupovine gledaj sto noviju android verziju... i to je manje vise to, na android box-u mozes i neku igricu da igras ali samo one igre koje ne zahtevaju tac (nema ih puno ali mogu da se nadju na play store), u svakom slucaju vecina boxova ce moci da pokrene yt, chrome, kodi, netflix i td... Do nekih 50-ak evra moze da se nadje VONTAR X96 mini Android TV BOX, 2. Xiaomi MI TV BOX 3, 3. Beelink GT1 Ultimate TV Box... ova 3 sam naso "na brzinu" na stranim sajtovima cena im je oko 50-ak evra, u svakom slucaju guglaj jos malo o android tv box-ovima mozda ima jos neki dobar a da ga nisam vid'o...
 
Nazad
Vrh Dno