Šta je novo?

DataEye ili...

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Da li osim DataEye-a postoji još neka besplatna aplikacija za Android (verzija 4.4.2) koja, realno, može da blokira izabrane aplikacije da ne troše prenos podataka? Čini mi se (iz ranijeg iskustva) da DataEye nije uspevao da zaustavi sve čekirane aplikacije da "vuku" podatke, mada mi to tada nije bilo toliko važno... A sad kad mi treba štednja u romingu, odnosno, prilikom korišćenja prenosa preko inostrane kartice, funkcionalni programi ove vrste su veoma poželjni. Znači da li postoji neki program, kojim se, sigurno, može filtrirati prolaz samo, recimo, WhatsApp-a na internet, a da ništa u "pozadini" ne "vuče" podatke? Takođe me interesuje šta biva kad podelim prenos podataka preko wi-fi hotspot-a? Da li i oni koji tako koriste moj prenos, mogu pristupati internetu samo preko aplikacija koje ja izaberem u DataEye-u, odnosno, nekom drugom programu koji to, možda, bolje radi od DataEye-a, ili se ne može ograničiti pristup internetu, korisnicima koji pristupaju preko mog hotspot-a?
 
Ne radi ni jedna koju sam probao kako treba, nije bitno da li je za rutovan tel. ili nije, ni jedna nije uspela da totalno spreci neku aplikaciju da koristi net.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Sigurno nista ne moze po appovima zabraniti koriscenje hotspota. Moze po analizi paketa, ali to je overkill za telefon.
Background usage bi trebalo da moze skroz kroz sam Android da se iskljuci, jedini problem je sto bi morao i Google Play Services da iskljucis da ima background data (jer dosta aplikacija kroz njega povuku podatke, ali ne neku ozbiljnu kolicinu, nego nesto osnovno, tipa za Location service).
 
MIUI ima u sebi filtriranje za data roaming i to radi bez greške, ne znam koji tel koristiš.
5adba488a010360133003ecae0e0286f.jpg


Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno