Šta je novo?

GreedFall

Gears 5, Control, Sinking City, Sekiro, Remnant From the Ashes,...

Doci ce na red i GreedFall, ali sigurno ne u naredna 3-4 meseca. :)
 
Poslednja izmena:
Cista 7/10 igra. Subjektivno i malo vise. :)

A to sto zbog grafike i open worlda ti nisi "izdrzao" vise od sat vremena je vec nesto drugo...
 
Poslednja izmena:
Da, do mene je, nije do te poluigre, vidim da ima taaaaako lepe ocene :D
Ali ajde da ne skrecemo sa teme ;)

Ovaj GreedFall izgleda niko zivi ne igra, ne znam dal da ga skidam, deluje ko krsh kad sam video trailer, ali sacekacu jos utisaka, ako se jos neko usudi da proba.
 
A mozda i niko ne igra :type:

Ja sam probao, i ne deluje mi nista posebno, bar ne u pocetku. Posebno grafika koja je ok, i nista vise od toga (najbolja podesavanja). Moguce je da sam ja vise izgustirao igranje uopste, pa mi sad sve zivo smeta :), odn. sve je manje i manje vremena, pa tako trazim brzinske igre, tras, tras i gotovo, a ovo nije takva igra...
 
Da, do mene je, nije do te poluigre, vidim da ima taaaaako lepe ocene :D
Ali ajde da ne skrecemo sa teme ;)

Ovaj GreedFall izgleda niko zivi ne igra, ne znam dal da ga skidam, deluje ko krsh kad sam video trailer, ali sacekacu jos utisaka, ako se jos neko usudi da proba.

Do tebe je definitivno. Npr. prelistaj ponovo utiske ovde na forumu par nas koji smo igrali (pa i vise od sat vremena).
Btw, 71/100 metascore nije toooliko lose.


Da ne skrecemo sa teme, igraju ljudi i GreedFall samo nisu na ovom forumu. ;)
Mada je igra izasla bas u nezgodno vreme - izmedju Gears 5 i Borderlands 3.
 
Poslednja izmena:
Off

Do tebe je definitivno. Npr. prelistaj ponovo utiske ovde na forumu par nas koji smo igrali (pa i vise od sat vremena).
Btw, 71/100 metascore nije toooliko lose.

7/10 meni spada u nize ocene, nista sto je bitno odigrati, vec cisto ako bas nemas nista pametnije, a ocena korisnika je 5.5, to si zaboravio da pomenes ;)
 
Da, danas je nazalost "nametnuto" da 7/10 spada u lose ocene...


9zTsfSo.png
 
Nije nazalost, nego i jeste bukvalno tako, znaci realno.
Tek igre koje imaju 8 su mi ok, 9 su mi dobre, a "10" su musthave, a bas retko takve dolaze, mada najvise ocena je uglavnom oko 9.5 - 9.8, nema savrsene od 10 ja msm.
 
Ne, to je samo tvoje misljenje i to je ok. (da ne ulazimo u to da li ti je nametnuto ili ne, kao i vecini)

Ovi grafici iznad su realnost koju ti mozda nisi proziveo pre 15-30 godina. :)
 
Poslednja izmena:
Al si ti neki pametan, a mozda je to samo tvoje misljenje (da ne ulazimo u to da li ti je nametnuto)
Mozemo mi ovako do locka teme, ali bolje da ne uskracujemo ljubitelje ove igre ;)
 
Slazem se ;)



On:

 
Poslednja izmena:
odlicna igra, mislim da je realno 7.5/10 sto je po mom mernom sistemu bas dobra ocena
takodje, licno misljenje je da od kada placam ps+ a to je preko 2 godine ovo je verovatno najbolja igra koja je dosla fraj :)
jedva cekam nastavak
 
Ko kaže da će biti nastavka :sneaky:
Ozbiljno, igra je imala neverovatan potencijal da pokida. Žao mi je što nije usuto još love da se neke stvari isprave a zone naprave "krštenije".
Nisu hteli da im se desi Greedfall. :D
 
Nazad
Vrh Dno